AKP’ye Gölcük Meclis’e 10 isim daha başvuru yaptı

AKP Gölcük ilçe teşkilatı sürecin tamamlanmasına bir gün kala adeta aday adaylarının hücumuna uğradı.2014 yerel seçimlerine hazırlanan AK Parti Gölcük...

BÜYÜT
AKP Gölcük ilçe teşkilatı sürecin tamamlanmasına bir gün kala adeta aday adaylarının hücumuna uğradı.
2014 yerel seçimlerine hazırlanan AK Parti Gölcük İlçe teşkilatı, bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken, bir yandan aday adaylığı başvurularını kabul ediyor. Bu anlamda, AKP Gölcük İlçe teşkilatı, aday adaylığı sürecinin tamamlanmasına bir gün kala dün öğleden sonra adeta, aday adaylarının hücumuna uğradı. Belediye Meclis üyeleri aday adaylarının başvurusunun tamamını İlçe Başkanı Sedat Yücel teslim alırken, başvuru sırasında AKP İl Başkan Yardımcısı İdris Alp, ilçe yöneticilerinden Temel Erten, Samet Taşdelen, Osman Özdemir, Serkan Ateş, Müfit Büyükbaş, Semih Barış, Recep Başkut, Nazım Uzuner, Nail Karakoyun, Mustafa Çavdar gibi isimler de hazır bulundular.


İLK BAŞVURU ERTUNÇ’UN
Günün ilk müracaatı mevcut Belediye Meclis üyesi Adem Ertunç yaparak adaylık başvurusunu İlçe Başkanı Yücel’e teslim etti. İkinci başvuruyu ilçe esnaflarından Bahar Lokantası sahibi Ahmet Metin Seslikaya yaptı. Günün üçüncü başvurusunu ise Mimar Sedat Kul yaptı. Dördüncü isim ise mevcut Belediye Meclis üyesi ilçenin köklü esnaflarından Levent Değirmenci yaparak, 3’üncü döneme de talip oldu. Beşinci aday olarak mevcut Belediye Meclis üyesi olan, Mustafa Taşkan da 2. kez aday olan bir başka isim oldu.


SON BAŞVURU UZUNER’İN
Adeta aday adayı müracaatı yağmuruna uğrayan AKP’de günün 6’ıncı aday adayı olan isim ise ilçe esnaflarından Turkcell Bayisi Murdoğan İnci oldu. Günün 7’inci aday adayı, ilçenin en önemli inşaat şirketlerinden birisinin sahibi olan Çardak İnşaatın sahibi Hüseyin Çardak oldu. Günün en önemli başvurusunu ise, mevcut İl Genel Meclisi üyesi Hasan İstif yaptı. İstif’in ardından ise ilçede uzun yıllar mobilya ticaretiyle uğraşan esnaflardan Bayram Girgin oldu. Günün son aday adayı ise Donanma Komutanlığı’ndan emekli olan Metin Uzuner oldu. Aday adayların hepsine başarılar dileyen Başkan Yücel, “İşte AK Parti’nin zenginliği bu başvurulardan belli oluyor” dedi.

01 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR