30 Ağustos’ta konser düzenlenemeyecek

Başbakanlıkça açıklanan ve resmi gazetede yayınlanan genelgede, "Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenl...

Başbakanlıkça açıklanan ve resmi gazetede yayınlanan genelgede, "Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür" ibaresi bulunmaktaydı. Bu genelgeye göre Pazar günü Kocaeli Valiliği’nin yeni binasında yapılması düşünülen Cumhuriyet Resepsiyonu da iptal olacak.

 

Konuyla ilgili Valilik tarafından gönderilen açıklama şu şekilde:

28 Ağustos 2015 tarih ve 29459 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2015/6 sayılı Başbakanlık Genelgesinde; Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür.

Başbakanlık genelgesi doğrultusunda, 30 Ağustos Zafer Bayramı programı kapsamında  ilimizde de gerçekleştirilmesi planlanan;  Şehit Rafet Karacan Bulvarındaki Zafer Bayramı Törenleri  ile Valilik tören salonunda  saat 20.00 de yapılacak  olan resepsiyon iptal edilmiştir.

30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri, saat 9.00'da İzmit Atatürk Heykeline Çelenk Sunma ile başlayacak, saat 9.40'da Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda tebriklerin kabulü ile sona erecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

28 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR