“Halkımız 12 Haziran bu hükümeti sandığı gömecektir”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayları, önceki gün Darıca Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne çıkartma yaptı. Adaylar dernek girişinde alkış...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Adayları, önceki gün Darıca Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne çıkartma yaptı. Adaylar dernek girişinde alkışlarla karşılandı. Ziyarete MHP Kocaeli Milletvekili Adaylarından İsmail Kurt, Çağdaş Duyar ve İsmail Okumuş, MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, Darıca İlçe Başkanı Ahmet Görkem, Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Nevzat Coşkun ve çok sayıda dernek üyeleri katıldı.

KIRMIZI ÇİZGİLER
İlk konuşmayı Afyonkarahisarlılar Dernek Başkanı Numan Benek yaptı. Benek konuşmasında “Bizim kırmızı çizgilerimiz vardır. Bunlar tek vatan, tek bayrak, tek millet, gerisi teferruattır. Bizler tüm parti vekillerimizi seçer. Meclise gönderir, daha sonra bunların orada ülkemiz için neler yaptığı sorgularız, siyasetin bu şekilde olmasını önemsiyorum” şeklinde konuştu.

GÜNDÜZ NÜFUS 1 MİLYON
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt yaptığı konuşmada, 30 yıl önce Gebze’nin nüfusu 30 bin idi. Bugün geldiğimiz noktada gündüz nüfusumuz 1 Milyonu buluyor. 30 yıl geçmesine rağmen Gebze’de hiçbir şeyin değişmediğini görmekteyiz. Hala köy mü, şehir mi belli değil. Siyasetten güçlü olmak durumundasınız. Eğer bunu gerçekleştiremezseniz başarılı olmanızda mümkün değil. İktidar partisi Gebze adayını 7 sıraya koyarak,Gebze’ye verdikleri önemi göstermiştir ”dedi.

GEBZE İÇİN ÇALIŞACAĞIM
MHP’li vekil arayı Kurt, “Eğer seçilirsem Gebze için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Siz Afyonluların sağ duyusuna güveniyorum. Geleceğimiz için 12 Haziran seçimlerini iyi değerlendirmenizi istiyor ve desteğinizi bekliyorum” dedi.

RECEP’TEN KURTULUN
MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak de yaptığı konuşmada hükümeti sert bir dille eleştirerek , “8,5 yıldır ülkeyi yöneten bir AKP hükümeti var. Sessiz çığlık fili eyleme dönüşmeye başladı. Bizler ülke adına bu sıkıntıları anlatmak için buradayız. Halk sana iki dönem iktidar olmanı istedi. Ama sen milleti kandırdın. Artık insanlar sana inanmıyor, çekil artık. Halkımız 12 Haziran bu hükümeti sandığı gömecektir. Allah rızası için Recep ayında oyunuzu 3 Hilalin üzerine basın Recep’ ten kurtulun” dedi.

02 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR