İzmit’in geleceği için bir araya geldiler

Sık sık şehirdeki kurum ve kuruluşlara ziyaret edip, hem onlarla olan sıcak diyalogları koruyan hem de kente değer katacak yeni projelerle ilgili değ...

BÜYÜT

Sık sık şehirdeki kurum ve kuruluşlara ziyaret edip, hem onlarla olan sıcak diyalogları koruyan hem de kente değer katacak yeni projelerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Doğan, İzmit Kaymakamı Emiroğlu’na yaptığı ziyarette projelerle ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Kaymakam Emiroğlu’nun sıcak karşılamasıyla başlayan ziyarette konuşan Doğan “Kaymakamımızla sık sık görüşüp şehrimizle ilgili gelişmeleri değerlendiriyoruz.  Şehrimizde planladığımız çalışmaları, özelliklede halkımızın daha huzurlu, daha mutlu ve daha refah yaşaması için yapabileceğimiz çalışmaları konuşmak için geldik ”dedi.

 

BİRLİKTE DEĞERLENDİRME

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Emiroğlu da “Başkanımızın da belirttiği gibi zaman zaman şehrimizle ilgili konularla ilgili bir araya geliyoruz.  Bu buluşmalarda bir yandan sorunlara çözümler üretirken, biryandan da gelinen noktaları birlikte değerlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

19 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR