‘Eski Dostlar’ 354. kez bir araya geldi

Yaz ayları hariç yılın 8 ayının genelde son cuma akşamı bir araya gelen ‘Kocaeli ve Kocaelispor’u seven Eski Dostlar Grubu’nun 354’üncü toplantısına s...

Yaz ayları hariç yılın 8 ayının genelde son cuma akşamı bir araya gelen ‘Kocaeli ve Kocaelispor’u seven Eski Dostlar Grubu’nun 354’üncü toplantısına sanayici Günay Gülcü ev sahipliği yaptı. Topkapı Mercan Balık Restoran’da düzenlenen geceye; grubun müdavimleri katıldı.

 

GÜLCÜ: BİRLİKTELİĞİMİZ 50  YILDIR DEVAM EDİYOR

Yemeğin açılış konuşmasını yapan Günay Gülcü, “50 yıl evvel oluşturulan bu birlikteliğin bugün 354’üncü toplantısını yapıyoruz. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

GÜNCEL GELİŞMELERİ AKTARDI

FİFA Hakemliği, MHK Başkanlığı ve TFFHGD Genel Başkanlığı da yapan Mustafa Çulcu, futboldaki dünya ve ülkemizdeki güncel gelişmeleri aktardı. Mahir Dönmez okuduğu şiirler ile geceye renk katarken Cemil Çetin’in söylediği şarkılara gurup üyeleri eşlik etti.

 

BİR SONRAKİ TOPLANTI KYÖD’DE

Yemeğin sonunda 355’inci toplantının da düzenleyicisi belirlendi. Yapılan görüşme sonrasında Cemil Çetin’in ev sahipliğine karar verildi. 354’üncü toplantının ev sahibi Günay Gülcü, Cemil Çetin’e listeyi devretti. Cemil Çetin 355’inci toplantının 28 Ekim Cuma akşamı KYÖD Sosyal Tesislerinde yapılacağını açıkladı.

 

GECEYE KATILAN İSİMLER

İsmail Kalkandelen

Mustafa Çulcu

Hilmi Girgin

Turgay Enç

Selahattin Öztop

Nihat Kambur

Günay Gülcü

Turan Sarı

İsmet Kaya

Timur Uzun

Enver Kılıç

Yusuf Tuğrul

Mahir Dönmez

Reha Yıldırım

Ünal Özpir

Rıdvan Toksöz

İshak Aktaş

Cumali Çamdalı

Süleyman Saygılı

Hamza Baştürk

Ahsen Okyar

Orhan Balcı

Birol Öztürk

Yasin Şengel

Orhan Biçer

Cemil Çetin

Güngör Saner

Necati Şen

Erdinç Özden

Ahmet Topçu

Yetkin Saner

Şahin Balkan

Yılmaz Kavafoğlu

Mustafa Güner

12 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR