Başkan Baran düğünden düğüne koştu

Nikâhlar ve çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı İsmail Baran, tüm etkinliklere katılarak Körfezlilere des...

BÜYÜT

Nikâhlar ve çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı İsmail Baran, tüm etkinliklere katılarak Körfezlilere destek oluyor.

NİKÂHI BAŞKAN BARAN KIYDI

Hereke sosyal tesislerde gerçekleştirilen düğün törenine katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Murat ve Özlem çiftinin düğün törenlerine katılarak nikâhlarını kıydı. Genç çiftin nikah şahitliğini Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli yaptı. Bu mutlu günlerinde genç çifti yalnız bırakmayan Başkan Baran, her iki aileyi de tebrik etti. Taş ve Güngör ailelerini tebrik eden Başkan Baran, genç çifte mutluluklar diledi.

YUNUS VE HANDAN’IN MUTLU GÜNÜ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yunus ve Handan çiftinin düğün törenine katılarak genç çiftin nikâhlarını kıydı ve çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Gelin ve damadın aileleri Bedri ve Sevgi Akıcı ve Nurgül ve Mehmet Özkarataş aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi ve evlilik cüzdanını geline teslim etti.

BARAN, UÇAN VE ÖCAL AİLELERİNİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

Başkan Baran, ayrıca Uçan ve Öcal ailelerinin düğün törenine katıldı. Murat ve Sıdıka’nın nikâhlarını kıyan Başkan Baran genç çifte mutluluklar diledi. Türköz düğün salonunda gerçekleşen düğünde genç çiftler evlilik kervanına katıldı. Genç çiftin bu mutlu günlerinde sevenleri de bırakmadı. 3 çocuk öğüdünü genç çifte hatırlatan Başkan Baran, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını da geline verdi.

BAŞKAN BARAN, ATAGÜN VE GÜLER AİLELERİNİN DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDI

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, düğün cemiyetlerine ara vermeden devam etti. Başkan Baran, Çakıroğlu düğün salonundaki gerçekleşen düğün töreninde genç çiftin nikâhlarını kıydı. Atagün ve Güler ailelerini dost ve akrabaları da yalnız bırakmazken Belediye Başkanı Baran, her iki aileyi de tebrik etti.

 

 

28 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR