Emniyet’te 35 terfi

İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 35 rütbeli personel, önceki gün yayınlanan genelge ile görevlerinden terfi etti. 2. Sınıf Emniyet Müdür Ya...

BÜYÜT

İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 35 rütbeli personel, önceki gün yayınlanan genelge ile görevlerinden terfi etti. 2. Sınıf Emniyet Müdür Yardımcısı olan Şahin Balkaya ve Mesut Çelebi genelge ile 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi ettiler. Terfi törenleri ise haziran ayında yapılacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından önceki gün yayınlanan genelge ile ilimizde görev yapan 35 rütbeli personel terfi etti. 2. Sınıf Emniyet Müdür Yardımcısı olan Şahin Balkaya ve Mesut Çelebi, yayınlanan genelge ile 1. Sınıf Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine terfi ettiler. İl Emniyet Müdürlüğü’nde 3.sınıf Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli İlhami Çiftçi, Özel Harekat Şubesinde görevli Adnan İmamoğlu, Ruhsat Şubesi’nde görevli Cengiz Şahin, Yabancılar Şubesinde görevli Erdoğan Taşdemir, İstihbarat Şubesinde görevli Ali Öztürk, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürü Mehmet Akif Sırkıntı, İzmit İlçe Emniyet Müdürü olan Salih Çalık, Güvenlik Şube Müdürü Sedat Büyükersoy, Muhabere Şube Müdürü Taşkın Geçer ile Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Hakan Başkal 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi ettiler.

3. SINIFA TERFİ EDENLER
4. Sınıf Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Nuri Ergin Okumuş, Dilovası Emniyet Müdürü Kıvanç Demir, KOM Müdürü Adem Şahin, İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Şenol Toklu, Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Toprak, EKKM Şube Müdürü Haluk Kopça, Eğitim Şube Müdürü Cabir Yeşiltaş, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Ercan Tarran, Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, Bölge Trafik Şube Müdürü Mustafa Öktem, Terörle Mücadele Şube Müdür Kamil Çelik, Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Erdoğan Abacıoğlu ve Personel Şube Müdürü Ziynettin Sağlam 3. Sınıf Emniyet Müdürü terfisine yükseldi.

TERFİ TÖRENİ HAZİRAN’DA
Emniyet Müdürlüğü’nde emniyet amiri olarak görev yapan KOM Şubesi Amiri Nezir Özcan, Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Cengiz Gündüz Polat, Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Ahmet Turan Güneş, Dilovası Emniyet Müdürlüğünde görevli Hakan Şat, Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Ercan Özkan, Bekirpaşa Polis Merkezi Amiri Hakan Yağmur, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Uğur Eldemir, Terörle Mücadele Şubesinde görevli Turan Şahin, Güvenlik Şubesinde görevli Mehmet Şahan ve Bölge Trafik Şubesinde görevli Levent Aktay ise 4. Sınıf Emniyet Müdürü terfisine yükseldi. Terfi eden personele haziran ayı sonunda terfi töreni yapılacağı öğrenirken, herhangi bir yer değişikliği olup olmadığının ise önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtildi.

11 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR