Vodafone ve Opet’ten büyük işbirliği

OPET ve Vodafone; şirket filo taşıtlarının istasyonlarda nakit para ödemeden yakıt almalarını sağlayan, dolum ve taşıtın kilometresi gibi bilgileri e...

BÜYÜT

OPET ve Vodafone; şirket filo taşıtlarının istasyonlarda nakit para ödemeden yakıt almalarını sağlayan, dolum ve taşıtın kilometresi gibi bilgileri elektronik ortamda müşteriye ulaştıran Otobil sistemini bir üst seviyeye taşıyarak yeni bir projeye imza atıyor. OTOFİLO Filo Yönetim Sistemi ile OPET müşterileri filo araçlarının yönetimlerini, yakıt dolum ve tüketim bilgilerini, taşıt kilometresini ve coğrafi konum bilgilerini tek ekrandan izleyebiliyor.

 

AYNI EKRANDA İKİ FARKLI RAPORLAMA

OTOFİLO Filo Yönetim Sistemi kullanıcıları www.opet.com.tr adresinde bir yandan araçlarının akaryakıt tüketim raporlarını inceleyip akaryakıt ikmalini gerçekleştirirken, bir yandan da coğrafi konumlarını görerek sistem üzerinden gerekli yönlendirmeleri yapabiliyor. Filo yönetimini önemli ölçüde kolaylaştıran OTOFİLO sistemi, akaryakıt tüketim ve araç coğrafi konum olmak üzere iki farklı raporlamayı aynı ekranda takip etme olanağı vermesi nedeniyle alanında bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

“ARAÇ VERİMLİLİĞİNİ ARTIRACAK PROJELER”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Vodafone İş Ortağım çatısı altında oluşturduğumuz Yarına Hazırım Platformu ile işletmelerin dijital skorlarını hesaplayarak dijitalleşme konusundaki ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda, otomotiv sektörüne de yatırım yapıyor ve özellikle filo yönetimi ve araç takip teknolojisi alanındaki çözümlerimizle işletmelerin verimliliğini artıracak projeler geliştiriyoruz” dedi.

 

“VERİMLİLİKTE BÜYÜK ARTIŞ”

Aksoy, “Ülkemizin önde gelen akaryakıt şirketlerinden OPET’le birlikte geliştirdiğimiz ‘OTOFİLO Filo Yönetim Sistemi’ ile bu alandaki başarı hikâyelerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de bir ilk olan OTOFİLO sistemiyle araçların coğrafi konum ve akaryakıt tüketim bilgileri tek ekrandan takip edilebiliyor, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan OTOFİLO sistemiyle OPET’in filo müşterilerine operasyonel verimlilikte büyük artış sağlama imkânı veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

“MALİYETİ DÜŞÜK KARLILIK ORANI YÜKSEK”

OPET Teknoloji, Otomasyon ve Mühendislik Direktörü Hakan Koca ise “OTOFİLO Sistemi ile üye olan işletmelerin araç filolarını en verimli şekilde kullanma ve yönetimini sağlarken kiraladıkları veya sahip oldukları tüm motorlu kara taşıtlarının yasal süreçlere uygunluğunu, taşıtın alındığı günden satıldığı güne kadarki servis, sigorta ve garanti hizmetlerinden eksiksiz faydalanmasını da sağlıyor olacağız. OTOFİLO, maliyeti düşük, karlılık oranı yüksek bir hizmet sunarken, müşteri bağlılığını uzun dönemli korumak amaçlı geliştirilmiştir” diye konuştu.

18 Ekim 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR