Başkan Vekili Özak Babalar Günü’nü kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, yayınladığı bir mesajla babalar gününü kutladı. Başkan Vekili Özak, “Bütün babaların ve bab...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, yayınladığı bir mesajla babalar gününü kutladı. Başkan Vekili Özak, “Bütün babaların ve baba adaylarının babalar günü kutlu olsun” dedi.

BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN
Başkan Vekili Özak, mesajında şunları ifade etti: “Evlerimizin direği, emektarı, eli öpülesi Babalarımızın, babalar günü kutlu olsun. Bizi biz yapan değerlerden birisi de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün meziyetlerin toplandığı güçlü aile kurumumuzdur. Aile kurumumuzun çınarı, babalar için yılın bir günü değil, her günü babalar günü olsa azdır. Her şeyleri ile bizleri yansıtan babalarımızı sadece bu günde değil, her gün ziyaret ederek sık sık hayır dualarını alalım. Bir baba olarak, bir ağabey olarak tüm kardeşlerime, hemşerilerime bugün babalarının ellerini öpmelerini onlarla kucaklaşmalarını tavsiye ederim”

HUZUR DOLU BİR HAYAT DİLERİM
Başkan Vekili Özak, “Son asırda hızla değişen dünyamızda birtakım değerlerimiz erozyona uğramaktadır. Bu değişimden aile kurumumuz da etkilenmektedir. Bu toplumu bir arada tutan bir ve bütün hale getirerek yıkılmaz yapan her türlü olumsuzluklara karşı vakur kılan aile yapımızı korumamız gerekmektedir. Babalar gününü bu güzide müessesedeki var olan sıcaklığı tazeleme ve pekiştirmek için bir vesile kabul etmeliyiz. Bizdeki evlat anlayışı batı ülkelerinde olduğu gibi 18 yaşına kadar değil beşikten mezara kadardır. Evlatları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömürleri boyunca evlatlarının rahatı mutluluğu için koşturan fedakâr ve emektar babalarımızın babalar gününü tekrar kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir hayat dilerim” ifadelerini kullandı.

18 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR