Ellibeş: Her şeyi başaracak güçteyiz

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Meclis Salonu’nda Personel ile bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.Meclis salonunda ge...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Meclis Salonu’nda Personel ile bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.

Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya Genel Koordinatör Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Hasan Özer, Mehmet Olgun, Birim Müdürleri ve Personel katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yaptığı konuşmada çok önemli mesajlar verdi. GEllibeş, “Gölcük Belediyesi bir bütündür, bizler de bu bütünün birer parçasıyız. Bu sorumluluk bilinci içinde herkes her zaman üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmelidir. Belediyemizde ben kavramı yoktur, biz kavramı vardır yani Belediyeler bir ekiptir, bir ailedir.

ÖNCE İNSANA HİZMET
Biz bir ekip olarak çalıştığımız zaman ortaya güzel ve anlamlı başarılar çıkar ve bu başarılar geliştikçe, artıkça hizmetlerde artış yaşanır, kalite yaşanır ve bunları halkımızla paylaşırız. Biz Gölcük Belediyesi olarak her zaman “Önce İnsana Hizmet” parolası ile hareket ederek çalışıyor, hizmet üretiyoruz. Gölcük Belediyesi hem alan olarak hem de kurumsal olarak personel sayısı, araç gereç ve donanım bakımından da büyüdük.

BİRLİKTE PAYLAŞIM
Gölcük'ün gelecekte daha çok yaşanabilir bir kent olması isteğimiz hep birlikte daha çok çalışarak ve halkımızla birlikte paylaşmak suretiyle gerçekleşecektir. Bu inanç ve kararlılık bizi daha güçlü ve daha başarılı kılacaktır. Ekip ruhunu taşıyan her arkadaşım diğer arkadaşının eksiğini tamamlayandır. Sizlerinde bu ruh ve inancı taşıdığınıza bir başka arkadaşınıza örnek olduğunuza inanıyorum. İşe geliş ve gidişlerinize daha çok özen gösterelim.Özverili,hassas ve işimizin gerektirdiği şekilde halkımıza en güzel şekilde hizmet sunmaya,performansımızı bu yönde değerlendirmeye çalışalım.Başarıya giden yolda sevgimizi,saygımızı paylaşarak kesin sonuca varalım.

SİZLERE İNANIYORUM
Gölcük Belediyesi’ni her noktasında, her biriminde sevgi ve saygıya dayalı bir öncelik ve kaynaşma bekliyorum, sizlerden istiyorum. Her bir personelimizde bu önceliğin ve anlayışın var olduğuna inanıyorum. Ama ben çok iyi biliyor ve sizlere inanıyorum ki Gölcük halkına hizmet sunmadaki istek ve arzumuz ile Gölcük Belediyesi ailesi olarak her şeyi başaracak güçteyiz dedi.

12 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR