Cefa Vinç mühürlenince..!

Cefa Vinç adındaki iş yerinin ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlenmesine karar verilmesi üzerine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile görüşmek i...

Cefa Vinç adındaki iş yerinin ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlenmesine karar verilmesi üzerine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile görüşmek için makamına giden Faruk Bostan, Başkan Doğan’ı yerinde bulamayınca not bıraktı.

 

BIRAKTIĞI NOT YÜZÜNDEN

Faruk Bostan’ın Nevzat Doğan’ın odasına kapısına astığı notta ‘Cumaya gidiyorum, mutlaka görüşelim Başkan’ yazması tehdit unsuru olarak görüldüğü için polisler tarafından gözaltına alındı.

 

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN MÜHÜRLEME AÇIKLAMASI

Cefa Oto Kurtarıcılık Vinç ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti Şirketi’nin mühürlenmesiyle ilgili olan aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hâsıl olmuştur.  Söz konusu mühürleme işlemi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 11.08.2016 tarihli 129144 sayılı yazısına istinaden İzmit Belediyesi tarafından yapılmıştır. İlgili yazıda, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından yapılan kontrollerde Cefa Vinç ve Oto Kurtarıcılık Şirketi’nin ruhsatsız olduğu tespit edilmiş ve belediyemiz tarafından gereğinin yapılması istenmiştir. Cefa Oto Kurtarıcılık ve Vinç Hizmeti sunan firma,  ruhsatsız faaliyette bulunduğundan dolayı ruhsat alıncaya kadar 12 Ağustos 2016 Cuma günü saat 15.00 itibariyle mühürleme kararı verilmiş ve alınan karar kendisine tebliğ edilmiştir.

 

Yapılan mühürleme işlemi belediyemizin rutin işlemidir. Faruk Bostan’ın açıklamasında yer verdiği gibi İzmit Belediyesi’ ne ruhsat başvurusu söz konusu olmamıştır.  Belediyedeki tüm kayıtlar incelenmiş ve Faruk Bostan’a it hiçbir belgeye rastlanmamıştır.  İlgili şahsın kamuoyuna yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır.

 

12 Ağustos 2016 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR