“Gece gündüz hizmet ediyoruz”

    İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, şimdiye kadar verdiği bütün sözleri yerine getirdiğini ve yapılan hizmetlerle İzmit`e marka şehir olma yo...

BÜYÜT

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, şimdiye kadar verdiği bütün sözleri yerine getirdiğini ve yapılan hizmetlerle İzmit`e marka şehir olma yolunda önemli değerler kazandırıldığını söyledi. Doğan, AKP İl Yöneticisi Erdoğan Şentürk, Zabıtan Mahalle Temsilcisi Ferhat Özcan ile mahalle muhtarı İsmail Candan ile birlikte Zabıtan Mahallesi Dostluk 3 Sitesi sakinleri ile bir araya gelerek yapılan hizmetleri anlattı.

  
TEK DÜŞÜNCEMİZ HİZMET

Geçen 5 yıl içinde yapılanları site sakinlerine anlatan Doğan tüm İzmit`e olduğu gibi Zabıtan Mahallesi`nde de güzel hizmetler yapıldığını söyledi. Doğan “Biz halka hizmeti her şeyin üstünde tutarız. Bizim işimiz, gücümüz hizmet etmektir. Sağcısı, solcusu, yaşlısı, genci, emeklisi, çalışanı, engellisi, kadını, erkeği her kesime en iyi hizmeti edebilmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

DÜNYADA TANINAN KENT

Zabıtan Mahallesinin fiziki şartları çok müsait olmamasına rağmen kamulaştırmalar yaparak bir park yaptıklarını söyleyen Doğan, “Şimdi bir park daha yapıyoruz. Muhtarlık hizmet binasını yaptık. Önümüzdeki dönem de Zabıtan’a mahalle konağı yapacağız. Yeri kamulaştırdık, konak projemiz hazırlanıyor. Dostluk 3 Sitesi’nin önündeki parkın düzenlemesini de yapıyoruz. Hedefim Zabıtan Mahallemiz dahil İzmitimizi ışıl ışıl parlayan, cazibe merkezi ve dünyada tanınan bir kent haline getirmektir” dedi.

12 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR