Baştopçu, Sirmen’i eleştirdi

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i ziyaret eden Milletvekili Muzaffer Baştopçu, “Sefa Sirmen’in Yuvacık Davası Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek bir da...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i ziyaret eden Milletvekili Muzaffer Baştopçu, “Sefa Sirmen’in Yuvacık Davası Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek bir davadır” dedi.

AKP Milletvekili Muzaffer Baştopçu, eşi Hale Baştopçu ile birlikte AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i makamında ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Baştopçu, “2011 genel seçimleri bizler için çok önemlidir. Yeni il başkanımızla seçimlere hazırlanıyoruz. Başarılı belediye başkanlığı sonrasında il başkanı olarak görev almıştır. Kendisine başarılar diliyorum” derken, İl Başkanı Civelek “Yapılan ziyarete teşekkür ediyorum. 2011 genel seçimlerinde başarıyla çıkacağız” dedi.

SİRMEN’E GÖNDERME
Gittiği her yerde Sefa Sirmen’e gönderme yapan Baştopçu, “Yuvacık Davası henüz bitmedi. Yuvacık Davası Gınes Rekorlar Kitabı’na girecek bir davadır. Büyük bir dava, büyük bir yolsuzluk. Sefa Sirmen o dönemde milletvekili olduğu için yargılanmadı. Sonradan davaya dahil edildi. Dava devam ediyor. Beraat kararları bozulmuştur. Sirmen “Bütün davalardan beraat ettim” diyor ama bu mümkün değil. Sirmen birçok davadan zaman aşımından kurtarmıştır ve ertelemeden kurtuldu. Davalar devam etmektedir yargı gereğini yerine getirecektir” dedi.

TOPLANTI YAPILACAK
Bu arada İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Ali Ayaz, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel ve İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak bugün Ankara’da yapılacak olan il başkanları toplantısına katılacak.

07 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR