Ahmet Yeşil’den uyarı!

Saffet Sancaklı ve Lütfü Türkkan’ın ardından seçilebilmek için seçil çalışmalarına var gücü ile asılan Yeşil, sosyal medyayı da yakından takip ediyor...

Saffet Sancaklı ve Lütfü Türkkan’ın ardından seçilebilmek için seçil çalışmalarına var gücü ile asılan Yeşil, sosyal medyayı da yakından takip ediyor ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Yeşil, yaptığı son paylaşımında ise çok ilginç bir iddiayı gündeme getirdi.

Malum, bir süre önce tün dünyada saatler bir saat geriye alınmıştı. Fakat Türkiye’de alınan bir kararla bu uygulama yapılmadı. Yani dünya geneline göre Türkiye bir saat ileride bulunuyor.

Ahmet Yeşil de bu duruma dikkat çekerek yaptığı paylaşımında pazar günü yapılacak olan YSK’nın bilgisayar sistemindeki saatin geri olacağını ileri sürdü.

Bu duruma göre kullanılan oylarda ciddi bir sorunun yaşanabileceğini kaydeden Yeşil, ülke genelindeki tüm muhalefet partilerinin bu duruma kayıtsız kalmaması ve gerekli tepkiyi göstermesi gerektiğini söyledi.

29 Ekim 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR