Gölcüklüler Atalarına koştu

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Seyhan Sirmen ve beraberindekiler 30 Ağustos Zafer Bayramında Anıtkabir’e giderek Atatürk’ün huzuru...

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Seyhan Sirmen ve beraberindekiler 30 Ağustos Zafer Bayramında Anıtkabir’e giderek Atatürk’ün huzuruna çıktı. Anıtkabir’de gerçekleştirilen Zafer Bayramı kutlamalarını yakından gören Gölcüklüler duygu dolu anlar yaşadı.

 

“ATA’NIN HUZURUNDA OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Seyhan Sirmen kısa bir açıklama yaparak, “Bizlere özgürlüğümüzü ve egemenliğimizi sağlayan Atatürk’ü ve vatan savunmasında emeği geçen tüm herkesi yad ettik. Ata’mızın huzurunda olmaktan son derece mutluyuz. 94 yıl önce düşmana karşı kazandığımız en büyük zaferlerimizden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda arkadaşlarımızla birlikte Anıtpark’a gitmeye karar verdik, iyi ki de karar vermişiz” dedi.

 

“BURANIN MANEVİ HAVASI ÇOK FARKLI”

Sirmen, “Buranın manevi havası çok farklı. Bizlere bu vatanı armağan eden Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını bu vesile ile bir kez daha, saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz. İnanıyoruz ki bizlerin varlığını, birliğini ve dirliğini yok etmeye kimsenin hiçbir zaman gücü yetmedi ve yetmeyecektir” şeklinde konuştu.

01 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR