60 ilin genci İzmit’te…

Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri alanlarında çalışmalarını sürdüren Türkiye...

BÜYÜT


Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri alanlarında çalışmalarını sürdüren Türkiye Öğrenci Meclisi 2013 yılı çalıştayını İzmit’te gerçekleştirdi. 3 gün boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen gençler demokrasi ana başlığı altında farklı konularda fikir alışverişi yapıp çalışmalar yürüttüler.

SANAYİ KENTİ


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın davetlisi olarak akşam yemeğinde ağırlanan gençlere Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muhammet Öztürk eşlik etti. Öğrencilere çalışmalarında başarılar dileyen Öztürk İzmit’in artık sanayi kenti görünümünden kurtulduğunu her geçen gün kültür, sanat, turizm kenti olma yolunda hızla ilerlediğini söyledi. Öztürk, Başkan Doğan’ın gençlere önem verdiğini, gençlere yönelik projelere her zaman destek olduğunu sözlerine ekledi.

60 İLDEN GELDİLER

60 ilden temsilci olarak gelen gençler çalışmalarını Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdiler. Akşam yemeğine Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi müdürü Ömer Ataç da katıldı. Yurdun çeşitli illerinden gelen gençler İzmit’te bulunmaktan mutlu olduklarını söylediler.

02 Ekim 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR