Dilovası Belediyesi Çalışanlarına İletişim Semineri

Seminer programına Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve belediyenin diğer çalışanları katıldı. Seminer açılı...

BÜYÜT

Seminer programına Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve belediyenin diğer çalışanları katıldı. Seminer açılış konuşması yapan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman Dilovası’na yaptıkları yeniliklerden söz etti.
Başkan Yaman,” Dilovası Belediyesi olarak Türkiye de bir ilki başardık ve kendi hastanemizin projesini kendimiz çizdik, 4 Mayısta ihaleye çıkacak olan Kültür Merkezi Projesi ile ve eğitimde, ulaşımda, sağlıkta, sosyal ve kültürel alanlarda yaptığımız çalışmalar ile Dilovası’nın çehresini değiştirdik. Bu çalışmaları hep beraber ekip olarak yaptık burada bulunan herkesin bu yapılan çalışmalarda emeği var. Dilovası Belediyesi’nin çalışanlarına olan borcunun tamamını ödedik ve Belediyemizin hiç bir çalışanına borcu yok “dedi.
Kişisel gelişim uzmanı Sıtkı Aslanhan'ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde Aslanhan anlattığı çarpıcı örnekler ve yaptığı konuşma seminer katılımcılarının kendilerini sorgulamaya yöneltti. Daha önce verdiği seminerlerde ailesinden nefret eden birçok çocukla karşılaştığını belirterek konuşmasına başlayan Sıtkı Aslanhan, ailelerin her türlü ihtiyacı eksiksiz karşılanan evlatlarını yetiştirirken nerede hata yaptıklarına değindi. Anne ve babaların kendi iş yoğunlukları nedeniyle çocuklarının kişilik gelişimine yeterli özeni göstermediğini ifade eden Aslanhan, Çocuklarımız okuldan gelince sizinle sohbet etmek yerine odasına çekilip arkadaşlarına msn, facebook’tan ya da mesaj atarak dertleşmeyi tercih ediyor. Bizde arayıp bulamadıkları şey ne? Bunu iyi düşünmeliyiz” diye konuştu. Aslanhan kendi yaşantısından ve insanların iş hayatında nasıl davranması gerektiğini örneklerle anlattı.
Program sonunda Belediye çalışanlarından Şaban Bakışkan, Dilovası Belediye Başkanı ve çalışanları adına Sıtkı Aslanhan’a çiçek takdim etti. Aslanhan da çiçeğini eşlerinize götürün diyerek çalışanlara tek tek dağıttı.

30 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR