ÇAVUŞOĞLU: ‘BİZE PKK’LI DEDİLER’

  AMAÇ HUZURSUZ BIRAKMAK Çavuşoğlu "İhtarname tarafımıza ulaşır ulaşmaz İzmit'teki bir noter kanalı ile cevabımızı verdik. Konu ile ilgili detaylara g...

BÜYÜT

 

AMAÇ HUZURSUZ BIRAKMAK

Çavuşoğlu "İhtarname tarafımıza ulaşır ulaşmaz İzmit'teki bir noter kanalı ile cevabımızı verdik. Konu ile ilgili detaylara gerek duymuyorum. Ancak şu kadarını söyleyebilirim. Bundan hiç bir şey çıkmaz" dedi. Çavuşoğlu, kendilerini yıpratmak için 4 koldan saldırıya uğradıklarını belirtti ve "Özellikle bu işin, yani bizi buradan çıkarmak isteyen otel yönetiminin ihtarnamesinin altında Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un olduğunu düşünmüyorum. Bulut'u bahane ederek bizi farklı yöntemlerle baskı altına almak istiyorlar. Yaklaşık 1 yıldır otel yönetimi ile aramızda bir sıkıntı var. Bize ‘Burayı PKK'lılar bastı’ diyecek kadar da ileri gittiler. Bizi buradan çıkarmak için bazı işlere giriştiler" diye konuştu.

 

EMEKLER ZİYAN OLDU

Çavuşoğlu, Muharrem Eskiyapan sahasının bakımı için boş zaman bulamadıklarını belirtti ve "Anlaşmamız belli. Çim sahalara bakacağız ve burada kalacağız. Bitti... Şu da var. Sabahtan akşama kadar çim saha dolu. Kamp yapan takımlardan boşluk bulup da çime bakamıyoruz. 1 ay önce burası halı gibiydi. Ancak şimdi oldukça yıprandı. Emekler hep ziyan oldu" şeklinde konuştu. 

 

BİZ ADIMIMIZI HER ZAMAN ATIYORUZ

Başkan Çavuşoğlu, kendilerinin her zaman yapıcı olduklarını belirtti ve "Neticesinde sözleşmemiz 9 yıl daha sürüyor. Ancak bir şekilde karşımıza çıkıyorlar. Amaç bizi yıpratmak, huzursuz bırakmak. Yaşadıklarımızın saha içine yansımaması için elimizden geleni yapıyoruz. Sporcular da durumun farkında ve bir hayli gerginler. Önceki gün kendilerini aradım. Biz her zaman dost elimizi uzattıkça, geri çevrildik. Bakın otelde kamp yapan bir takımla hazırlık maçı oynadık. Yani yine adımımızı attık. Fakat karşılığında gördüklerimiz yenilir yutulur şeyler değil" diyerek sözlerini tamamladı.

 

29 Temmuz 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR