AKP Gölcük İlçe’de atamalar devam ediyor

AKP Parti Gölcük İlçe Mahalle Teşkilatlarında, Gençlik Kolları Başkan atamaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu yönde Yukarı Değirmendere Mahalle Teşkila...

BÜYÜT

AKP Parti Gölcük İlçe Mahalle Teşkilatlarında, Gençlik Kolları Başkan atamaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu yönde Yukarı Değirmendere Mahalle Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı atama toplantısı Mahalle Teşkilatı binasında yapıldı. Yukarı Değirmendere Mahallesi Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Ayhan Kaya’ya atama belgesi AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız tarafından takdim edildi.

GENÇLERE ÖNEM VERİYOR
Değirmendere temsilcilik bürosunda AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız atamaya katılan Yukarı Değirmendere Mahallesi gençleri ile sohbet etti. AK Parti’nin gençlere değer verdiğini belirten Yıldız, “Gençlerin AK Parti’yi seçmesinin birden çok nedeni var, fakat en önemli nedeni gençlere güvenen tek partinin AK Parti olmasıdır” dedi.

İMZA ATACAKLAR
Gençler Başkan Yıldız’ın sohbetinden memnun kaldı. Ziya Yıldız, Yukarı Değirmendere Mahalle Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Kaya’ya çok güvendiğini belirtti. Birlikte hayırlı çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi. Ardından yetki belgesini Değirmendere Yukarı Mahalle Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Kaya’ya takdim etti. Kaya, “Bize duyulan bu güveni boşa çıkarmadan en güzel şekilde Yukarı Değirmendere Mahalle Teşkilatı Gençlik Kolları olarak çok çalışıp en güzel şekilde bölgemize ve partimize hizmet edeceğiz” dedi.

21 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR