Başkan Ellibeş, Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti

Başkan Ellibeş’i karşılayan (ADSM) Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Erkan Kaymak, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.   Belediye B...

BÜYÜT

Başkan Ellibeş’i karşılayan (ADSM) Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Erkan Kaymak, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktor ve personel ile bir süre sohbet edip “Gölcük’e kazandırılan merkezimiz hayırlı olsun. Uzun bir süredir hizmet başlaması beklenilen ve ilçe halkımız arasında oldukça heyecan uyandıran bu önemli hizmet merkezi vatandaşlarımızın ağız ve diş sağlığı konusundaki istek ve taleplerine en güzel şekilde cevap verecektir” dedi.

 

Başhekim Dt. Erkan Kaymak, “Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Eski Garajlarda, Gölcük Belediyesi Hizmet binası karşısında Ekim ayında Hizmete açıldı. 25 ünite kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde amacımız tüm çalışanlarımızın katılımıyla, hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanındaki çağdaş teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sürekli ve her geçen gün daha kaliteli, toplum ve çevreyi koruyarak ideal sağlık hizmeti sunmaktır” dedi.

24 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR