Tahsin Tarhan, boğulmaları yerinde inceledi

KEFKEN, KUMCAĞIZ ÇIKARMASI CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan O...

KEFKEN, KUMCAĞIZ ÇIKARMASI

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol ve Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan ile birlikte son dönemde ardı arkası kesilmeyen boğulma olaylarını araştırmak için Kandıra ilçesinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında sık sık not almayı ihmal etmeyen Tarhan, Kumcağız ve Kefken plajlarında yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.


DİKKATSİZLİK Mİ, ÖNLEM ALINMAMASI MI?
Boğulma olaylarının sık yaşandığı bölgede titizlikle incelemelerde bulunan Tarhan, “Son dönemde artan ölümlü boğulma olaylarının takipçisi olacağız. Bölge plajlarında önlemler yeterli mi, bunları araştıracağız. Ardı arkası kesilmeyen boğulma haberlerinin kaynağının dikkatsizlik mi yoksa önlem alınmaması mı? Yerinde görmek ve incelemek için Kandıra İlçemizde Kumcağız ve Kefken plajlarına geldik” diyerek sözlerine başladı.
 

ÖLÜMLERE DUR DEMEK GEREKİYOR
Tarhan son olarak,  “Kocaeli Sahilleri Su Kazaları Engelleme Merkezi kurtarma ekiplerinden can kayıplarını önlemek ve güvenliği sağlamak için yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldık ve görmüş olduğumuz eksiklikleri, yapılması gerekenleri not ettik. Karadeniz sahillerinde artık bu ölümlere dur demek gerekiyor. Yurttaşlarımızı daha fazla bilgilendirmeli ve bilinçlendirmeliyiz. Hiçbir şey insan hayatından daha önemli ve daha değerli değildir” diyerek sözlerini tamamladı.

20 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR