• BIST 107.371
  • Altın 142,824
  • Dolar 3,5412
  • Euro 4,1229
  • Kocaeli : 26 °C
  • İstanbul : 30 °C
  • Sakarya : 25 °C

HAFTANIN PROGRAMI

HAFTANIN PROGRAMI
HAFTANIN PROGRAMI

 

KOCAELİ FUTBOL İL TERTİP KURULU HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI

(01.02.2014) CUMARTESİ

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-16 B

ŞİRİNTEPE SPOR

BEKİRDERE SPOR

01.02.2014

11.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME B

KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

PAZARKÖY SPOR

01.02.2014

13.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME B

MALİYE SPOR

KARTEPE BLD. G.B. SPOR

01.02.2014

15.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME A

YILMAZ SPOR

KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR

01.02.2014

17.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME C

İZMİT YENİMAHALLE SPOR

ARS. ORG. SANAYİ SPOR

01.02.2014

19.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME B

BAHÇECİK SPOR

YENİ KANDIRA SPOR

01.02.2014

16.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

2 KÜME C

SEYMEN KARŞIYAKA SPOR

UZUNTARLA BLD. SPOR

01.02.2014

18.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 D

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

KYÖD SPOR

01.02.2014

11.00

CEPHANELİK STADI

2 KÜME B

YUVAM İZMİT SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

01.02.2014

13.00

CEPHANELİK STADI

2 KÜME A

KOCAELİ GENÇ SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

01.02.2014

15.00

CEPHANELİK STADI

2 KÜME A

MERT SPOR

ÇAMLITEPE SPOR

01.02.2014

17.00

CEPHANELİK STADI

U-16 C

BAĞDAT SPOR

SARIMEŞE BLD. SPOR

01.02.2014

19.00

CEPHANELİK STADI

SÜPER LİG A

KANDIRA G.B. BLD. SPOR

ÇINARLI SPOR

01.02.2014

14.00

KANDIRA STADI

U-14 B

KARTEPE BLD. G.B. SPOR

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

01.02.2014

15.00

DERBENT STADI

2 KÜME A

İZMİT BALABAN SPOR

TÜYSÜZLER ÇINAR SPOR

01.02.2014

17.00

DERBENT STADI

U-14 G

KAR.BARBAROS SPOR

GÖLCÜK SPOR

01.02.2014

12.00

KARAMÜRSEL STADI

SÜPER LİG A

KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR

KULLAR SPOR

01.02.2014

14.00

KARAMÜRSEL STADI

U-14 H

KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR

KAVAKLI SPOR

01.02.2014

16.00

KARAMÜRSEL STADI

SÜPER LİG A

GÖLCÜK İ.Y. SPOR

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

01.02.2014

14.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-14 H

İHSANİYE SPOR

DEĞİRMENDERE SPOR

01.02.2014

16.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-16 G

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

GÖLCÜK SPOR

01.02.2014

11.00

KAVAKLI STADI

U-14 H

HİSAREYN SPOR

HARB-İŞ SPOR

01.02.2014

13.00

KAVAKLI STADI

U-14 G

İHSANİYE DOĞAN SPOR

YAZLIK SPOR

01.02.2014

15.00

KAVAKLI STADI

U-14 F

DERİNCE BİRLİK SPOR

YAVUZ SPOR

01.02.2014

14.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-16 E

DEMİR SPOR

KÖR.BLD.HER.YILDIZ SPOR

01.02.2014

16.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

2 KÜME C

DERİNCE ATILIM SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

01.02.2014

18.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-16 E

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

YAVUZ SPOR

01.02.2014

17.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-16 E

YENİYALI BARBAROS SPOR

DERİNCE BİRLİK SPOR

01.02.2014

19.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

2 KÜME B

YUKARI HEREKE SPOR

TRAKYA SPOR

01.02.2014

15.00

HEREKE STADI

SÜPER LİG A

DİLOVASI BLD. SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

01.02.2014

14.00

DİLOVASI STADI

U-16 L

SULTAN ORHAN SPOR

MUSTAFAPAŞA  SPOR

01.02.2014

10.00

METİN OKTAY STADI

U-16 H

GENÇ KALE SPOR

ÇAYIROVA FATİH SPOR

01.02.2014

12.00

METİN OKTAY STADI

SÜPER LİG A

DAR.KALE BAYRAMOĞLU SP

B.BAŞARAN SPOR

01.02.2014

14.00

METİN OKTAY STADI

2 KÜME A

GEBZE TAYFUN SPOR

MOLLAFENARİ SPOR

01.02.2014

16.00

METİN OKTAY STADI

2 KÜME C

GEBZE MUALLİMKÖY G. SPOR

İZMİT KALE SPOR

01.02.2014

18.00

METİN OKTAY STADI

U-16 L

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B. SPOR

DARICA SPOR

01.02.2014

11.00

ŞEKERPINAR STADI

U-16 K

ÇAYIROVA SPOR

ARAPÇEŞME SPOR

01.02.2014

13.00

ŞEKERPINAR STADI

U-16 K

ÇAYIROVA G.B. SPOR

DARICA TÜRKELİ G. SPOR

01.02.2014

15.00

ŞEKERPINAR STADI

U-16 H

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

DİLOVASI BLD. SPOR

01.02.2014

17.00

ŞEKERPINAR STADI

2 KÜME C

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

01.02.2014

19.00

ŞEKERPINAR STADI

(02.02.2014) PAZAR

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-16 A

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

B.BAŞARAN SPOR

02.01.2014

10.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-16 C

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

ARS.ORG.SANAYİ SPOR

02.01.2014

12.00

AVNİ KALKAVAN STADI

2 KÜME D

KİREÇOCAKLARI SPOR

İLİMTEPE FK

02.01.2014

14.00

AVNİ KALKAVAN STADI

SÜPER LİG B

TAVŞANTEPE SPOR

BEKİRDERE SPOR

02.01.2014

16.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-16 B

TEK SPOR

HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

02.01.2014

18.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-16 A

ANA.YENİKÖY SPOR

UZUNÇİFTLİK SPOR

02.01.2014

14.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

2 KÜME E

İZMİT VEZİRÇİFTLİĞİ SPOR

KYÖD SPOR

02.01.2014

16.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 C

ŞİRİNTEPE G.B. SPOR

İZMİT G.B. SPOR

02.01.2014

18.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

BAL LİGİ

İZMİT BLD. SPOR

YENİŞEHİR BLD. SPOR

02.01.2014

13.30

CEPHANELİK STADI

SÜPER LİG B

ÇUBUKLUBALA SPOR

YENİDOĞAN SERDAR SPOR

02.01.2014

16.00

CEPHANELİK STADI

2 KÜME E

ÜÇYOLDOĞU SPOR

KÖŞKLÜÇEŞME SPOR

02.01.2014

18.00

CEPHANELİK STADI

2 KÜME D

KANDIRA ÇAĞDAŞ SPOR

GEBZE KARADENİZ SPOR

02.01.2014

14.00

KANDIRA STADI

2 KÜME E

ARSLANBEY BLD. SPOR

DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

02.01.2014

14.00

SUADİYE STADI

1 KÜME P.OFF A

KARTEPE BLD. SPOR

KOCAELİ KÖRFEZ SPOR

02.01.2014

13.00

KÖSEKÖY STADI

2 KÜME E

EŞME SPOR

SERDAR G.B. SPOR

02.01.2014

14.00

DERBENT STADI

SÜPER LİG B

BÜYÜKDERBENT SPOR

ALİKAHYA BLD. SPOR

02.01.2014

16.00

DERBENT STADI

U-16 F

ÇAMÇUKUR SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

02.01.2014

12.00

KARAMÜRSEL STADI

2 KÜME E

KARAMÜRSEL SPOR

UZUNÇİFTLİK SPOR

02.01.2014

14.00

KARAMÜRSEL STADI

2 KÜME F

YALAKDERE SPOR

YUVACIK SPOR

02.01.2014

16.00

KARAMÜRSEL STADI

2 KÜME D

ULAŞLI SPOR

SARIMEŞE BLD. SPOR

02.01.2014

18.00

KARAMÜRSEL STADI

U-16 F

İHSANİYE SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y. SPOR

02.01.2014

15.00

DEĞİRMENDERE STADI

1 KÜME P.OFF B

DEĞİRMENDERE SPOR

YAVUZ SPOR

02.01.2014

17.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-16 F

HARB-İŞ SPOR

İHSANİYE DOĞAN SPOR

02.01.2014

10.00

KAVAKLI STADI

U-16 G

KAVAKLI SPOR

KAR. BARBAROS SPOR

02.01.2014

12.00

KAVAKLI STADI

2 KÜME D

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

ÜÇTEPE SPOR

02.01.2014

14.00

KAVAKLI STADI

SÜPER LİG B

İHSANİYE DOĞAN SPOR

DOĞANTEPE SPOR

02.01.2014

16.00

KAVAKLI STADI

1 KÜME P.OFF B

HİSAREYN SPOR

BAĞÇEŞME SPOR

02.01.2014

18.00

KAVAKLI STADI

SÜPER LİG B

İHSANİYE SPOR

BAŞİSKELE BLD. SPOR

02.01.2014

14.00

İHSANİYE STADI

U-14 F

ÇINARLI SPOR

İLİMTEPE FK

02.01.2014

17.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-14 F

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

DEMİR SPOR

02.01.2014

14.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

2 KÜME F

YENİYALI BARBAROS SPOR

DERİNCE G.B. SPOR

02.01.2014

16.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

2 KÜME F

TAVŞANCIL BLD. SPOR

İZMİT G.B. SPOR

02.01.2014

13.00

DİLOVASI STADI

2 KÜME F

ÇERKEŞLİ SPOR

FATİH NEŞE SPOR

02.01.2014

15.00

DİLOVASI STADI

U-16 K

MOLLAFENARİ SPOR

GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

02.01.2014

12.00

METİN OKTAY STADI

1 KÜME P.OFF A

GEBZE BALKAN SPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B. SPOR

02.01.2014

14.00

METİN OKTAY STADI

SÜPER LİG B

SULTAN ORHAN SPOR

DEMİR SPOR

02.01.2014

16.00

METİN OKTAY STADI

2 KÜME D

TAVŞANLI SPOR

ÇAYIRTEPE G. SPOR

02.01.2014

18.00

METİN OKTAY STADI

U-16 H

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

GEBZE BALKAN SPOR

02.01.2014

18.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-16 L

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

GEBZE KİRAZPINAR SPOR

02.01.2014

13.00

ŞEKERPINAR STADI

BAL LİGİ

GEBZE SPOR

İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ SP

02.01.2014

13.30

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

(03.02.2014)PAZARTESİ

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-16 A

İZMİT BLD. SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

03.01.2014

17.00

AVNİ KALKAVAN STADI

1 K. U-19 A

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

HARB-İŞ SPOR

03.01.2014

19.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-16 D

MALİYE SPOR

ÜÇYOLDOĞU SPOR

03.01.2014

14.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 D

KOCAELİ GENÇ SPOR

SERDAR G.B. SPOR

03.01.2014

16.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

1 K. U-19 D

BAŞİSKELE BLD. SPOR

İHSANİYE SPOR

03.01.2014

18.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-14 C

ÇUBUKLUBALA SPOR

UZUNÇİFTLİK  SPOR

03.01.2014

15.00

CEPHANELİK STADI

U-16 B

YUVAM İZMİT SPOR

YUVACIK SPOR

03.01.2014

17.00

CEPHANELİK STADI

1 K. U-19 A

MAP ŞENER SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y. SPOR

03.01.2014

19.00

CEPHANELİK STADI

1 K. U-19 D

KARTEPE SUADİYE SPOR

BAĞÇEŞME SPOR

03.01.2014

18.00

DERBENT STADI

U-14 G

TEPEKÖY DEFNE SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

03.01.2014

15.00

KARAMÜRSEL STADI

U-16 G

HİSAREYN SPOR

GÖLCÜK İ.Y. SPOR

03.01.2014

15.00

KAVAKLI STADI

1 K. U-19 D

YENİYALI BARBAROS SPOR

İHSANİYE DOĞAN SPOR

03.01.2014

18.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

1 K. U-19 F

GEBZE SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

03.01.2014

18.00

METİN OKTAY STADI

1 K. U-19 F

MOLLAFENARİ SPOR

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

03.01.2014

18.00

BEYLİKBAĞI STADI

(04.02.2014)SALI

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-14 A

KYÖD SPOR

BÜYÜKDERBENT SPOR

03.01.2014

13.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-14 A

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

İZMİT G.B. SPOR

04.01.2014

14.30

AVNİ KALKAVAN STADI

U-14 C

TEK SPOR

ŞİRİN SPOR

04.01.2014

16.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-14 B

YENİ KOCAELİ SPOR

İZMİT BLD. SPOR

04.01.2014

17.30

AVNİ KALKAVAN STADI

U-14 A

KOCAELİ GENÇ SPOR

KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

04.01.2014

13.00

K.B.Ş.BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-14 C

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

KANDIRA G.B. BLD. SPOR

04.01.2014

15.00

CEPHANELİK STADI

1 K. U-19 E

DİLOVASI BLD. SPOR

ÇAYIROVA G.B. SPOR

04.01.2014

18.00

DİLOVASI STADI

1 K. U-19 E

GEBZE BALKAN SPOR

DAR.KALE BAYRAMOĞLU SP

04.01.2014

18.00

METİN OKTAY STADI

U-16L

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B. SPOR

04.01.2014

16.00

ŞEKERPINAR STADI

1 K. U-19 E

ÇAYIROVA SPOR

DARICA TÜRKELİ G. SPOR

04.01.2014

18.00

ŞEKERPINAR STADI

(05.02.2014)ÇARŞAMBA

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-16 D

KYÖD SPOR

KOCAELİ GENÇ SPOR

05.02.2014

13.00

AVNİ KALVAN STADI

U-16 C

İZMİT G.B. SPOR

ARS.ORG.SANAYİ SPOR

05.02.2014

15.00

AVNİ KALVAN STADI

U-16 C

ŞİRİNTEPE G.B. SPOR

BAĞDAT SPOR

05.02.2014

17.00

AVNİ KALVAN STADI

1 KÜME P.OFF B

BAĞÇEŞME SPOR

DEĞİRMENDERE SPOR

05.02.2014

19.00

AVNİ KALVAN STADI

U-16 A

ANA. YENİKÖY SPOR

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

05.02.2014

15.00

K.B.Ş. BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 A

UZUNÇİFTLİK SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

05.02.2014

17.00

K.B.Ş. BLD. SUNİ ÇİM STADI

1 KÜME P.OFF A

KOCAELİ KÖRFEZ SPOR

GEBZE BALKAN SPOR

05.02.2014

19.00

K.B.Ş. BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 B

YUVAM İZMİT SPOR

TEK SPOR

05.02.2014

13.00

CEPHANELİK STADI

U-16 D

ÜÇYOLDOĞU SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

05.02.2014

15.00

CEPHANELİK STADI

U-16 A

B.BAŞARAN SPOR

İZMİT BLD. SPOR

05.02.2014

17.00

CEPHANELİK STADI

U-16 C

SARIMEŞE BLD. SPOR

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

05.02.2014

13.00

DERBENT STADI

U-16 D

KARTEPE BLD. G.B. SPOR

MALİYE SPOR

05.02.2014

15.00

DERBENT STADI

U-16 F

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y. SPOR

05.02.2014

15.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-16 G

GÖLCÜK SPOR

GÖLCÜK İ.Y. SPOR

05.02.2014

13.00

KAVAKLI STADI

U-16 G

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

KAVAKLI SPOR

05.02.2014

15.00

KAVAKLI STADI

U-16 F

İHSANİYE DOĞAN SPOR

İHSANİYE SPOR

05.02.2014

17.00

KAVAKLI STADI

U-16 E

YAVUZ SPOR

DEMİR SPOR

05.02.2014

17.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

1 KÜME P.OFF B

YAVUZ SPOR

HİSAREYN SPOR

05.02.2014

19.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-16 E

İLİMTEPE FK

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

05.02.2014

17.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-16 E

KÖR.BLD.HER.YILDIZ SPOR

YENİYALI BARBAROS SPOR

05.02.2014

13.00

HEREKE STADI

U-16 H

DİLOVASI BLD. SPOR

GENÇ KALE SPOR

05.02.2014

13.00

DİLOVASI STADI

U-16 H

GEBZE SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

05.02.2014

13.00

METİN OKTAY STADI

U-16 K

ARAPÇEŞME SPOR

MOLLAFENARİ SPOR

05.02.2014

15.00

METİN OKTAY STADI

U-16 L

GEBZE KİRAZPINAR SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

05.02.2014

17.00

METİN OKTAY STADI

U-16 H

GEBZE BALKAN SPOR

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

05.02.2014

13.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-16 K

GEBZE KARADENİZ SPOR

ÇAYIROVA G.B. SPOR

05.02.2014

15.00

BEYLİKBAĞI STADI

1 KÜME P.OFF B

ÇAY. ŞEKERPINAR G.B. SPOR

KARTEPE BLD. SPOR

05.02.2014

19.00

ŞEKERPINAR STADI

U-16 K

DARICA TÜRKELİ G. SPOR

ÇAYIROVA SPOR

05.02.2014

12.00

DARICA NENE HATUN STADI

U-16 L

DARICA SPOR

SULTAN ORHAN SPOR

05.02.2014

14.00

DARICA NENE HATUN STADI

(06.02.2014)PERŞEMBE

KATEGORİSİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ
TARİHİ

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-16 B

HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

ŞİRİNTEPE SPOR

06.02.2014

13.00

K.B.Ş. BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 B

YUVACIK SPOR

BEKİRDERE SPOR

06.02.2014

15.00

K.B.Ş. BLD. SUNİ ÇİM STADI

U-16 F

ÇAMÇUKUR SPOR

HARB-İŞ SPOR

06.02.2014

13.00

KARAMÜRSEL STADI

U-16 G

KAR.BARBAROS SPOR

HİSAREYN SPOR

06.02.2014

15.00

KARAMÜRSEL STADI

                

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kocaelispor’dan yakın takip23 Temmuz 2017 Pazar 12:23
  • Kaptan net konuştu: Biz Kocaeli’nin takımıyız23 Temmuz 2017 Pazar 12:21
  • Cem Sinan Vergül: Ne dersek yapıyorlar23 Temmuz 2017 Pazar 12:19
  • Onur Behiç Özalgan: 4 yıldır bekliyordum23 Temmuz 2017 Pazar 12:17
  • Eray, Akif ve Alihan’a “Teşekkür edildi”23 Temmuz 2017 Pazar 12:15
  • Son rötuşlar23 Temmuz 2017 Pazar 12:10
  • Zamanla daha iyi olacağız22 Temmuz 2017 Cumartesi 13:02
  • Kocaeli TEMİZ çıktı22 Temmuz 2017 Cumartesi 12:41
  • Huzurlarınızda 2017-18 MODEL Çayırova22 Temmuz 2017 Cumartesi 11:52
  • Menekşe dualarla22 Temmuz 2017 Cumartesi 11:50
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim