• BIST 83.217
  • Altın 147,255
  • Dolar 3,7734
  • Euro 4,0515
  • Kocaeli : -5 °C
  • İstanbul : 4 °C
  • Sakarya : -5 °C

İşte AK Parti'nin listesi

İşte AK Parti'nin listesi
İşte AK Parti'nin listesi

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

                                  BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ                                 

İLİ: KOCAELİ                                İLÇESİ: BAŞİSKELE

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

AHMET

KARAASLAN

YUVACIK 22.09.1947

İLOKUL

ESNAF

2

MURAT

KILIÇ

VAKFIKEBİR 10.04.1977

LİSANS

HARİTA MÜH

3

HASAN NUMAN

TONKA

KULLAR 16.12.1972

LİSANS

M.MÜŞAVİR

4

ÖZLEM

EKŞİ ŞAHİNKAYA

RİZE 10.02.1979

LİSANS

AVUKAT

5

RECEP

UZUNOĞLU

SERVETİYE 01.01.1960

ORTAOKUL

İŞ ADAMI

6

İHSAN

KESKİN

YENİKÖY 20.10.1969

LİSE

İŞÇİ

7

SEMA

ARAT

İZMİT 04.06.1984

LİSANS

SOSYOLOG

8

KEMAL

ERDEM

YUVACIK 28.01.1968

LİSE

ESNAF

9

ERKAN

KUTLUER

DÖNGEL 20.06.1959

LİSE

EMEKLİ

10

BAHATTİN

BUKSU

ERZURUM 03.11.1965

LİSE

EMEKLİ

11

İBRAHİM

KAYA

ERZURUM 12.02.1979

LİSANS

MİMAR

12

MUHARREM

GÖKBAYRAK

YENİKÖY 11.12.1967

ORTAOKUL

ESNAF

13

ALİ

ARSLAN

HINIS 22.02.1966

ORTAOKUL

YÖNETİCİ

14

MUSTAFA

SATAN

TRABLUS 09.06.1980

ORTAOKUL

 ESNAF

15

İBRAHİM

İBRAHİMOĞLU

ARAKLI 01.01.1973

İLKOKUL

İŞ ADAMI

16

CEYHAN

ÇAĞLAYAN

İZMİT 17.07.1986

LİSANSÜSTÜ

MİMAR

17

DİLEK

KARAKUŞ

KÖRFEZ 02.05.1988

LİSANS

EV HANIMI

18

HASAN

BİLEN

YUVACIK 18.01.1952

İLKOKUL

ESNAF

19

MEHMET

YAVUZ

AKÇAABAT 10.09.1980

LİSE

ESNAF

20

AYŞEGÜL

UÇAR

İZMİT 10.01.1981

LİSANS

YÖNETİCİ

21

SELMA

ÖZKARHAN

TERCAN 08.10.1986

LİSANS

İDARECİ

22

SELVA

AKPARLAK

KURTALAN 1.1.1951

ORTAOKUL

SİGORTACI

 

BAŞİSKELE KONTENJAN

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

HİKMET

TUNÇAY

BAŞİSKELE 21.09.1951

LİSANS

KİMYA MÜHENDİSİ

2

ALİ

ŞAHİNTÜRK

İZMİT 28.07.1968

LİSE

ESNAF

3

AHMET

ÇOBAN

KULLAR 14.06.1973

İLKOKUL

ESNAF

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                                 İLÇESİ: ÇAYIROVA

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

FULYA EBRU

ÖNDER

KARTAL-04.06.1973

LİSANS

MİMAR

2

BÜLENT

KANCA

TRABZON-04.12.1974

LİSANS

S.M. MALİ MÜŞ.

3

FİKRİYE

ÇELİK

BİSMİL-29.04.1953

LİSE

EMEKLİ

4

MURAT

TUNÇ

TÜRKELİ-28.02.1979

LİSE

ESNAF

5

EDİP EMRE

GÜROL

KELKİT-07.09.1986

LİSANS

SERBEST AVUKAT

6

YUSUF

TURAN

TİREBOLU-17.11.1967

LİSANS

DIŞ TİCARET

7

VAHİT

TERZİ

BAYBURT-05.01.1975

İLK

SERBES ÖZEL

8

ERHAN

SARIDEDE

BULANIK-10.05.1969

LİSE

İTHALAT-İHRACAT

9

ARİF

ŞENTÜRK

K.DENİZEREĞLİ-29.06.1984

LİSE

ESNAF

10

MUHAMMET

DEMİRTAŞ

BARTIN-29.05.1980

LİSANS

TİCARET-İNŞAAT

11

SEFA

YILMAZ

İMRANLI-07.03.1965

ORTA

ESNAF

12

MEHMET

ÖZDEMİR

GEBZE-20.10.1985

LİSANS

ESNAF

13

BERKAN

EMİROĞLU

BULGARİSTAN-12.03.1979

LİSE

TORNA TESVİYE

14

FİLİZ

AYYILDIZ

AKÇAABAT-15.11.1983

LİSANS

SERBEST MHB. MALİ MÜŞ.

15

MEHMET

ZEYNELOĞLU

KUMRU-15.08.1972

LİSE

SANAYİCİ

16

MEHMET

BAYINDIR

KONYA-23.06.1969

ORTA

ESNAF TİCARET

17

CENGİZ

KUDU

GÜMÜŞHANE-25.05.1970

ORTA

İŞÇİ

18

MURAT

KARACA

ÜSKÜDAR-05.12.1975

LİSANS

MÜTEAHHİT  TOPTAN GIDA

19

MURAT

KÜÇÜK

PASİNLER-25.05.1979

LİSE

BÜRO YÖNT. (ENGELLİ)

20

HAYATİ

GÜVEREN

SARIKAMIŞ-02.10.1970

ORTA

TİCARET

21

ABDULKADİR

GÜNER

TORUL-01.11.1974

LİSE

ESNAF

22

CİHAN

ÖZBERK

ÜSKÜDAR-29.10.1987

LİSE

MÜTEAHHİT

23

M.SENA

TAŞKÖPRÜ

MUTKİ-02.03.1961

ORTA

MÜTEAHHİT

24

ÜLKÜ

ÇAĞLAR

GEBZE-25.12.1970

LİSE

ÖZEL GÜVENLİK

25

İDRİS

PAŞALİ

İSTANBUL-25.09.1979

LİSANS

TİCARET

26

MURAT

KÜÇÜK

GİRESUN-01.07.1969

ORTA

DOĞALGAZ TESİSAT İŞLERİ

27

SEMA

AKÇAY

ANKARA-05.07.1973

LİSANS

GEPOSB MUHASEBE SOR.

28

ŞEYMA

GÖRGÜN

GEBZE-07.06.1988

ORTA

GRAFİKER

 

 

İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: ÇAYIROVA

KONTENJAN

Sıra No

Adı

 

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

ORHAN

KESKİN

GEBZE-05.12.1964

ORTA

EMEKLİ

2

ŞABAN

GÜLLÜCE

ERZURUM-01.04.1963

ORTA

TİCARET

3

CEMİL

GÖKSU

AYANCIK-15.06.1953

ORTA

EMEKLİ

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                                 İLÇESİ: DARICA

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

CAFER T.

DEMİRBAŞ

İSPİR / 01.01.1974

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

2

YAKUP 

KAYA

ARPAÇAY 10.8.1980

LİSANS

MİMAR MÜH.

3

MUSTAFA

İLTEKİN

HAVZA/ 20.05.1968

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

4

METİN

SÖYLEMEZ

SİNCANLI/09.04.1967

LİSE

TEKNİKER-ESNAF

5

HÜLYA

KODEK

AMASYA/11.04.1967

LİSE

EV HANIMI

6

CEM HİKMET

ÇELİKER

SİİRT/15.08.1977

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

7

İSA

BAYLAN

KELKİT/14.11.1958

LİSE

ESNAF

8

CEMİLE

GÜMRÜKÇÜ

İZMİT/28.05.1985

LİSANS

İŞ KADINI

9

M.YASİN

ALTAY

İSPİR/15.02.1983

LİSE

İŞ ADAMI

10

A.HAKAN

HOCAOĞLU

GEBZE/09.10.1976

LİSE

İŞ ADAMI

11

YILMAZ

TUNALI

DARICA/20.04.1957

LİSE

YÖNETİCİ

12

İSMAİL

TOPÇU

TOSYA/01.06.1969

LİSE

ESNAF

13

NİGAR

UZUN

TİREBOLU/05.04.1954

LİSANS

EMEKLİ ÖĞR.

14

ORHAN

KIZGUN

KARTAL/01.12.1970

LİSE

İŞÇİ

15

ATİLLA

KARADEMİR

ARDAHAN/04.04.1958

ORTAOKUL

EMEKLİ

16

GÜLBİN

ÜNKER

İZMİT/04.11.1982

LİSE

ÜNİV.ÖĞRENCİ

17

YUSUF

AYAZ

BAYBURT/01.01.1959

ORTAOKUL

EMEKLİ

18

FERHAT

YILMAZ

TÜRKELİ/10.05.1988

ORTAOKUL

ESNAF

19

BURHANETTİN

FIRTINA

ERZURUM/01.01.1968

LİSE

ESNAF

20

RECEP

AYDIN

TAŞLIÇAY/01.01.1955

LİSE

İŞ ADAMI

21

HABİB

ULUOĞLU

ARPAÇAY/01.01.1962

LİSE

İŞÇİ

22

NURGÜL

KAHVECİ

NİKSAR/10.08.1971

LİSE

ESNAF

23

İSMAİL

RAMAZANOĞLU

ÜSKÜDAR/19.10.1976

LİSANS

ESNAF

24

ARİF

YENİGÖKGÖZ

SOĞANLI/05.10.1955

LİSE

EMEKLİ

25

ALİ

TULGAR

GÜMÜŞHANE/ 01.11.1962

LİSE

EMEKLİ

26

MUSTAFA

AKA

GEBZE 16.09.1986

LİSE

ESNAF

27

HANDAN

YAZAR

TUTAK 2.2.1981

ORTAOKUL

EV HANIMI

28

YELDA

ATAŞKAN

GÖZTEPE/30.03.1980

LİSANS

İŞ KADINI

 

 

DARICA KONTENJAN

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

MUSTAFA

ÖZTÜRK

TRABZON/28.04.1982

ORTAOKUL

İŞ ADAMI

2

KÖKSAL

AKÇAY

ŞENKAYA/01.03.1965

LİSE

İŞÇİ

3

ABDULLATİF

ÖZKAN

İSPİR/10.05.1983

LİSANS

MÜHENDİS

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                 İLÇESİ: DERİNCE

ASIL ÜYE

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

AYŞE

MAMAT

DERİNCE-28.01.1972

LİSANS

MİMAR

2

MEHMET ALİ

KARAASLAN

SAMSUN-17.09.1973

LİSANS

AVUKAT

3

MUSTAFA

TIRPAN

DERİNCE-02.01.1980

LİSANS

TİCARET

4

HAMZA

MACİT

KELKİT-20.08.1977

LİSE

TİCARET

5

NEVZAT

DAŞDEMİR

SELİM –KARS 08.06.1963

LİSE

ESNAF

6

İBRAHİM

YILDIZ

KARAKADILAR-18.04.1965

LİSANS

TİCARET

7

TALİP

YEŞİLYURT

(HEREKE)ERZURUM-01.05.1960

LİSE

GEMİ ACENTESİ

8

HÜSEYİN

DEMİRELLİ

ÇANKIRI-21.12.1955

LİSE

EMEKLİ

9

MUHSİN

TÜFEKÇİ

GÜMÜŞHANE-01.01.1958

İLKOKUL

YÖNETİCİ

10

ABDULLAH

YALÇINKAYA

DERİNCE-23.04.1971

LİSE

TİCARET

11

MUSTAFA

YILDIZ

DÜZCE-10.05.1973

LİSE

KUYUMCU

12

İBRAHİM

EREN

İZMİT 10.01.1984

LİSE

SERBEST

13

NURHAN

BAYTAK

BAŞKAVAK-01.01.1962

İLKOKUL

TİCARET

14

FAHRETTİN

KARAKOYUN

İZMİT-28.04.1956

ORTAOKUL

SERBEST

15

FATMA

AKARSU

ÇANKIRI-18.02.1966

LİSE

EV HANIMI

16

EMİNE

HAMSİ

VAKFIKEBİR-12.11.1960

LİSE

EMEKLİ

17

MUHAMMET

ÇOKA

İZMİT-05.05.1958

LİSE

SERBEST

18

LÜTFİ

TOP

ÇINARLI-26.04.1962

LİSE

EMEKLİ

19

ORHAN

AYDIN

İZMİT-22.08.1979

LİSANS

ESNAF

20

YUSUF

ÖZCAN

ŞAVŞAT-01.03.1964

LİSE

ESNAF

21

ŞÜKRAN

YUSUFELİ ÇELİK

İZMİT-29.10.1980

LİSANS

YÖNETİCİ

22

HASAN

TANYILMAZ

YERKÖY 30.09.1956

LİSE

ESNAF

23

GÖKSU

KAHRAMAN

İZMİT-07.01.1986

LİSANS

ÖĞRENCİ

24

KORAY

MERDAN

İZMİT-20.05.1976

LİSANS

MEDİKAL

25

DERYA

AKKAYA

ÇORUM- 10.07.1974

LİSANS

EV HANIMI

26

MURAT

PEK

İZMİT-12.10.1984

LİSE

ESNAF

27

NİMET

KAYMAKÇI

ARSİN-30.12.1984

LİSE

ÖĞRENCİ

28

EMRE

BÜYÜK

İZMİT-02.05.1983

LİSE

ESNAF

 

 

İLİ:KOCAELİ                 İLÇESİ: DERİNCE

KONTENJAN

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

ADNAN

BALCI

RİZE 25.03.1963

ORTAOKUL

ESNAF

2

NURETTİN

IŞIK

MUŞ-24.04.1967

LİSANS

   SERBEST

3

AHMET

GÜNTEPE

MAŞUKİYE 15.06.1960

LİSE

FIRINCI

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                                 İLÇESİ: DİLOVASI

ASIL ÜYE

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

FATİH

MERAL

TORUL 4.4.1974

LİSE

YÖNETİCİ

2

CEMİL

DAŞDEMİR

TAŞLIÇAY 1.1.1974

LİSE

İŞÇİ

3

CAFER

AVŞAR

ARDAHAN 31.5.1965

İLKOKUL

EMEKLİ

4

KADİR

TEKE

KÖSELER 2.8.1964

ORTAOKUL

MUHTAR

5

KAHRAMAN

UMUÇ

HAMUR 21.5.1980

İLKOKUL

TAŞERON

6

M.HALİT

EKİCİ

KİĞI 5.10.1973

İLKOKUL

İŞADAMI

7

RECEP

LAÇ

GEBZE 15.9.1981

İLKOKUL

TİCARET

8

HAMİT

TOPÇİ

TEKMAN 1.1.1981

ORTAOKUL

İŞADAMI

9

ŞÜKRÜ

YILMAZ

BULANCAK 15.2.1973

LİSE

ESNAF

10

KEMAL

SARICA

ELEŞKİRT 11.4.1960

İLKOKUL

ESNAF

11

MUSTAFA

MERAL

KELKİT 1.3.1971

LİSANS

YÖNETİCİ

12

MAHMUT

BARIŞ

MALAZGİRT 1.1.1971

İLKOKUL

İŞADAMI

13

ABDURRAHMAN

ASLAN

İKİZDERE 3.3.1972

LİSE

YÖNETİCİ

 

,

İLİ: KOCAELİ                                İLÇESİ: DİLOVASI

KONTENJAN

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

ENVER

AYDEMİR

AĞRI 2.2.1963

ORTAOKUL

İŞADAMI

2

HATİCE

TUZCU

TAVŞANCIL 26.1.1949

ORTA

EMEKLİ

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                                 İLÇESİ: GEBZE

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

OYA

TUNCEL

GEBZE/23.01.1949

LİSE

İŞ KADINI

2

UFUK

EKİNCİ

POSHOF/13.03.1974

LİSANS

AVUKAT

3

ERGÜN

KAHRAMAN

KIRCALI/15.07.1977

LİSANS

İŞ ADAMI

4

ENGİN

GÜZEL

KARASU/01.07.1977

LİSE

ESNAF

5

TUBA

ŞENSOY

İSTANBUL/30.03.1980

LİSE

ESNAF

6

NİLAY

AYRAN

İSTANBUL/28.01.1979

ÖNLİSANS

İNŞ.TEKNİKER

7

BURAK

SARI

KADIKÖY/25.08.1983

LİSE

İŞ ADAMI

8

HÜSEYİN

YILMAZ

TORUL/03.02.1954

LİSANS

E. ÖĞRETMEN

9

KERİM

BÜYÜKGÖZ

PASİNLER/20.10.1980

LİSE

İŞ ADAMI

10

KADİR

GÜRKAN

GEBZE-1962

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

11

CELAL

ÇELİKBİLEK

SELİM/01.05.1969

İLKOKUL

ESNAF

12

METİN

AKSU

DERELİ/01.08.1970

İLKOKUL

İŞÇİ

13

CESUR

KURTGÖZ

GEBZE/30.12.1974

LİSE

ESNAF

14

NAZMİYE

HÖBEK

İSTANBUL/16.04.1968

LİSANS

ECZACI

15

ALİ HAYDAR

MURADOĞLU

İSTANBUL/10/11/1979

LİSANS

ZİRAAT MÜH.

16

GÜLCAN

KÜLAHLI

MUDARLI/14.02.1966

LİSE

İŞ KADINI

17

MUSTAFA

OK

HAMUR/01.12.1981

LİSANS

İŞLETME

18

MEHMET

TÜYYÜZ

GEBZE/18.06.1982

LİSE

İŞ ADAMI

19

M.GÖKHAN

ABANOZ

ÜSKÜDAR/01.06.1984

LİSANS

ELEKTRİK MÜH.

20

SADIK

GÜVENÇ

GEBZE/17.12.1969

ORTAOKUL

MUHTAR

21

MUSA

ÇINAR

SINIR/20.04.1969

LİSE

ESNAF

22

MEHTAP

YILMAZEL

KONYA/06.06.1976

LİSANS

MİMAR

23

SEZER

ÜNLÜTÜRK

AKYAZI 6.9.1974

LİSANS

İNŞ.MÜH.-MİMAR

24

ŞAMİL

YALÇIN

ÇILDIR/03.02.1975

LİSE

İŞADAMI

25

SEDA

KARDAŞLAR ÇELİK

BURSA/07.07.1978

LİSANS

AVUKAT

26

ŞAHİN

ÖZKAN

AYANCIK/25.03.1975

İLKOKUL

ESNAF

27

BİROL

KOÇ

KADIKÖY/18.04.1979

LİSE

ESNAF

28

İLYAS

AYDINER

OF 5.12.1969

LİSE

ESNAF

29

ŞERMİN

DELİPINAR

ADAPAZARI/15.06.1973

DOKTORA

KİMYAGER

30

AHMET

DUVARBAŞI

ALUCRA/25.09.1974

ORTAOKUL

GAZETECİ

31

EMRULLAH

BİLGİN

İKİZDERE 15.8.1975

LİSE

ESNAF

32

ARZU

YAMAN

KARTAL/15.10.1980

L.ÜSTÜ

İŞLETMECİ

33

TURGAY

AYDIN

ESPİYE-1976

LİSE

SERBEST

 

  GEBZE KONTENJAN  

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

MEHMET

BAŞARAN

GEBZE/01.01.1964

LİSANS

İŞADAMI

2

BAHTİYAR

ÖZTÜRK

TUĞLACIK/20.10.1969

LİSE

TEKNİSYEN

3

İSMET

ÖZGENÇ

KAYAGÜNEY/15.09.1957

İLkOKUL

İŞ ADAMI

4

AYHAN

ÖZEK

25.03.1977

İLKOKUL

İŞADAMI

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                 İLÇESİ: GÖLCÜK

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

MEVLÜT

DEMİR

 MUŞ -01.01.1956

LİSANS

İŞLETMECİ

2

BERNA

ABİŞ

GÖLCÜK -23.05.1978

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

3

SERAP

BIÇAK

GÖLCÜK-20.11.1983

LİSANS

MİMAR

4

FİKRET

ORMANCI

GÖLCÜK-6.8.1961

LİSANS

EMEKLİ

5

HÜSEYİN

ÇARDAK

GÜMÜŞHANE-12.02.1976

LİSE

MÜTEAHHİT

6

ADEM

ERTUNÇ

ÇANKIRI-24.10.1959

LİSANSÜSTÜ

DOKTOR

7

NAZIM

USTA

VAKFIKEBİR -15.05.1955

LİSANS

İŞ ADAMI

8

YILDIRAY

ÇELİK

NİĞDE-3.04.1969

LİSANS

ESNAF

9

HÜSEYİN

GENCER

GÖLCÜK-22.06.1959

ORTAOKUL

EMEKLİ

10

VURAL

KESGİN

KARS-25.04.1970

ORTAOKUL

İŞADAMI

11

BAYRAM

GİRGİN

KASTAMONU-27.01.1972

LİSE

MOBİLYACI

12

KADİR

ÖZDEMİR

GÖLCÜK-13.05.1988

LİSE

SİGORTACI

13

HİLMİYE

GÖVEZ

GÖLCÜK-28.01.1964

İLKOKUL

EV HANIMI

14

DAVUT

UZUN

TRABZON-20.05.1957

ORTAOKUL

ESNAF

15

İLYAS

YAZICI

BAYBURT-10.02.1979

İLKOKUL

ESNAF

16

TALİP

TEKİN

KIRIKKALE-29.09.1981

LİSE

TEKNİSYEN

17

EŞREF

BODUR

GİRESUN-18.05.1965

ORTAOKUL

ESNAF

18

MUHAMMET

TURAN

İSPİR.10.06.1970

LİSANS

MALİ MÜŞ.

19

ŞÜKRÜ

BARIŞ

GÖLCÜK-20.05.1960

LİSE

EMEKLİ

20

FATMA

SUNAR

TRABZON-15.07.1971

LİSE

ESNAF

21

AHMET METİN 

SESLİKAYA

BURSA-02.01.1960

ORTAOKUL

ESNAF

22

HASAN ZEKİ

SARI

GÖLCÜK-13.05.1967

ORTAOKUL

ESNAF

23

MURAT

TÜRENGÜL

GÖLCÜK-31.07.1963

LİSE

SİGORTACI

24

ALİ İHSAN

UZUNER

GÖLCÜK-01.11.1956

ORTAOKUL

EMEKLİ

25

NAZİRE

GÜREL

İZMİT-12.05.1962

LİSE

EV HANIMI

26

NURDOĞAN

İNCİ

İZMİT-08.06.1972

LİSE

SERBEST

27

KAYA

BAŞHAN

BAYBURT-10.11.1954

LİSE

EMEKLİ

28

SAYİME

YELKEN

İZMİT-16.10.1972

LİSE

EV HANIMI

 

 

GÖLCÜK KONTENJAN

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

SEDAT

KUL

TRABZON-14.10.1972

LİSANS

MİMAR

2

MEHMET

OLHAN

AĞRI-03.02.1978

LİSE

MÜTEAHHİT

3

LEVENT

DEĞİRMENCİ

GÖLCÜK-21.05.1962

ORTAOKUL

ESNAF


 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                  İLÇESİ: İZMİT

ASIL ÜYE

SIRA NO

ADI VE SOYADI

 

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

01

ZEKERİYA

ÖZAK

SİİRT /18.04. 1966

LİSANS

MİMAR

02

HASAN

AYAZ

İZMİT /07.11. 1974

LİSANS

SERBEST

03

EMİNE

ZEYBEK

OF /05.05. 1967

LİSANS

HUKUKÇU

04

İBRAHİM

BULUT

VAKFIKEBİR / 01.07.1977

LİSANS

AVUKAT

05

YUSUF SAMİ

ÇINAR

EŞME / 19.01.1961

LİSE

TEKNİSYEN

06

ENGİN

UZTÜRK

KANDIRA /25.03. 1970

LİSANS

M. MÜŞAVİR

07

İBRAHİM

ELGİN

İZMİT /29.07.1956

LİSE

TEKNİSYEN

08

İBRAHİM

KILIÇ

KARAHASAN /10.06. 1970

LİSE

TÜCCAR

09

GÜZİN

TAŞTEKİN

İZMİT /05.08. 1974

LİSANS

MİMAR

10

MEHMET

ÇETİN

İZMİT/27.12.1974

ORTAOKUL

ESNAF

11

ERKAN

AKSOY

İZMİT /02.03. 1965

İLKOKUL

İŞÇİ

12

YAŞAR

KESKİN

ÇUBUKLU /01.01. 1963

İLKOKUL

ESNAF

13

EMİNE

OKANALP

ADAPAZARI /11.04. 1951

LİSE

EMEKLİ

14

AYHAN

ARSLANBOĞA

KANDIRA / 12.01.1973

ORTAOKUL

ESNAF

15

SABRİ

YILDIZ

AKMEŞE / 24.02.1958

ORTAOKUL

SERBEST

16

ERDOĞAN

ÇAKIR

İZMİT /06.09. 1968

LİSANS

TEKNİSYEN

17

HAYRETTİN

ÜNLÜ

İZMİT /03.07. 1976

LİSANS

M. MÜŞAVİR

18

HÜSEYİN

POLATTİMUR

BAYBURT /10.07. 1979

LİSE

SERBEST

19

HALUK

AKGÜN

İZMİT /20.06. 1967

LİSE

MUHTAR

20

CANAN

SOYLU

NARMAN /01.01. 1966

LİSE

EV HANIMI

21

FEVZİ

KOCAMAN

İZMİT /17.04. 1953

ORTAOKUL

EMEKLİ

22

REYHAN

ERKAN

İZMİT / 25.05.1988

LİSANS

İKTİSAT

23

AYKUT

SUNAR

İHSANİYE/19.04.1963

LİSE

EMEKLİ

24

M.SEZGİN

AKMAN

İZMİT / 01.07.1965

LİSE

İŞÇİ

25

MEHMET ATA

DOĞAN

MİDYAT / 07.01.1979

LİSANS

MÜHENDİS

26

ALİ

YILMAZ

İZMİT/21.02.1979

LİSE

ESNAF

27

RASİM

ÖZKUL

KARGAOĞLU/29.06. 1949

İLKOKUL

SERBEST

28

YAVUZ

ZENGİN

İZMİT/18.01.1982

YÜKSEK LİSANS

KİMYA

29

ERDEM

ÇELİK

İZMİT /13.01. 1988

LİSE

ESNAF

30

ERGÜN

AKBULUT

İZMİT / 29.07.1953

İLKOKUL

EMEKLİ

31

ÇİĞDEM

AKBAŞ

İZMİT / 01.04.1980

LİSE

ESNAF

32

ŞEYDA

BOZOK

İZMİT / 05.06.1988

YÜKSEKOKUL

BANKACILIK

33

ERSİN

YILMAZ

KADRİYE 19.7.1976

LİSE

İŞÇİ

 

İLİ:KOCAELİ                  İLÇESİ: İZMİT

 

KONTENJAN

SIRA NO

ADI VE SOYADI

 

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

AYKUT

BOZKURT

MERZİFON / 01.02.1964

LISANS

İNŞAAT MÜH.

2

NEVZAT

TEKİNSAV

KANDIRA /07.12. 1962

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

3

ERSİN

ALPASLAN

AĞRI 17.2.1962

ORTA

ESNAF

4

CEMİL

KANPARA

İZMİT /14.11. 1963

LİSANS

EMEKLİ

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KOCAELİ                                İLÇESİ: KANDIRA

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

İRFAN

KURT

KANDIRA-10.1.1970

LİSANS

AVUKAT

2

İSMAİL

AYSU

KANDIRA-15.6.1972

LİSANS

MÜDÜR

3

RAİF

YILDIZ

KANDIRA-1.3.1968

LİSE

ESNAF

4

ERKAN

ALKAN

KANDIRA-1.1.1966

LİSE

ESNAF

5

ŞENNUR

KILIÇARSLAN

KARAMÜRSEL-20.6.1985

ÖNLİSANS

EV HANIMI

6

VEDAT

YİĞİTOĞLU

KANDIRA-04.7.1971

LİSE

ESNAF

7

SADİ

ATEŞ

KANDIRA-01.8.1971

ÖNLİSANS

ESNAF

8

NİHAT

OKUMUŞ

KANDIRA-7.11.1952

ORTAOKUL

ESNAF

9

MURAT

BATMAZ

KANDIRA-23.10.1974

LİSE

İŞÇİ

10

KADRİYE

YAMAN

KANDIRA-03.11.1985

ÖNLİSANS

SEKRETER

11

SELAHATTİN

OKAN

KANDIRA-8.8.1976

LİSANS

SU ÜRÜNLERİ MÜH.

12

HAMZA

BİÇER

KANDIRA-29.11.1982

LİSE

ESNAF

13

VEDAT

BURHAN

KANDIRA-20.12.1972

LİSE

ESNAF

14

ERDAL

ÇETİN

KANDIRA-8.7.1964

ORTAOKUL

EMEKLİ

15

SÜLEYMAN

ONKUN

KANDIRA-10.6.1966

İLKOKUL

ESNAF

16

GÖKHAN

MEŞE

GEBZE-8.8.1984

ÖNLİSANS

ESNAF

17

İSMAİL

ARSLANTAŞ

KANDIRA-25.10.1964

İLKOKUL

SERBEST/ÖZEL

18

RECEP

TÜRKDOĞDU

ADAPAZARI-6.3.1987

ÖNLİSANS

YEDEK PARÇA TİC

19

EMİNE

TAŞÇI

KANDIRA-5.3.1977

LİSANS

ZİRAAT MÜHENDİS

20

RAHMİ

ÜRESİN

KANDIRA-1.3.1985

LİSE

KOOPERATİF BAŞK.

21

İHSAN

OKATAN

KANDIRA-24.4.1978

İLOKUL

MÜZİSYEN

22

SEVİNÇ

BAYRAK

KANDIRA-19.08.1982

ORTAOKUL

EVHANIMI

 

 

 

KOCAELİ                       İLÇESİ: KANDIRA

KONTENJAN

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

MURAT

ÖLMEZ

KANDIRA-22.9.1988

LİSANS

İKTİSAT

2

ORHAN

CAN

KANDIRA-16.2.1963

LİSANS

YÖNETİCİ

3

GÖKALP

ÇOBANOĞLU

ERZURUM-10.05.1961

LİSANS

MÜDÜR

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                                 İLÇESİ: KARAMÜRSEL

ASIL ÜYE

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

AHMET

PEHLİVAN

KARAMÜRSEL  23.12.1972

LİSANS

JEOLOJİ MÜH.

2

SERPİL

YILMAZ

ALMANYA  24.04.1976

LİSANS

MİMAR

3

FAİK RECAİ

BAYRAKTAR

R.KAVAK 16.06.1953

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

4

MECİT

ERDOĞAN

KARAMÜRSEL  20.04.1967

İLK

SERBEST

5

SADIK

ÇETİN

KARAMÜRSEL  08.05.1960

LİSANS

MİMAR

6

AHMET

UTAŞ

KARAMÜRSEL  19.05.1970

LİSE

SERBEST

7

ALİ

KOCABIÇAK

KARAMÜRSEL  27.01.1950

LİSE

SERBEST

8

ALİ ERKAN

ALGÜZEY

GÖLCÜK  24.04.1966

LİSE

İŞADAMI

9

HASAN

TAŞKAN

ŞALPAZARI 01.04.1957

LİSANS

HARİTA MÜH.

10

AHMET

BAŞ

KARAMÜRSEL  04.06.1960

LİSE

ESNAF

11

FERİDUN HAZIM

İSKİT

KARAMÜRSEL  01.07.1960

LİSE

İŞADAMI

12

RIDVAN

DURAK

MADEN  15.12.1954

LİSANS

EMEKLİ

13

MEHMET

AKAN

KARAMÜRSEL 20.05.1960

İLK

SERBEST

14

İLKNUR

ÇETİNBAŞ

İZMİT  23.09.1967

İLK

EV HANIMI

15

NAZIM

OLGUN

KARAMÜRSEL  30.06.1972

LİSE

SERBEST

16

DİLEK

YÜKSEL

YALOVA  04.01.1968

LİSE

EV HANIMI

17

UĞUR

AVCI

ZONGULDAK 01.05.1974

LİSE

ESNAF

18

OSMAN

ÖKSÜZ

KARAMÜRSEL  25.03.1962

ORTA

ESBAF

19

ŞABAN

IHLAMUR

KARAMÜRSEL  05.02.1959

ORTA

SERBEST

20

MUSTAFA

DEMİR

İZMİT   26.09.1972

LİSANS

VETERİNER

21

ABBAS

ÇETİNKAYA

KARAMÜRSEL  15.10.1975

İLK

SERBEST

22

AHMET

CANPOLAT

MARDİN 04.02.1968

LİSE

ESNAF

 

KARAMÜRSEL KONTENJAN

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

RECEP

ÖZBAKIR

KARAMÜRSEL 13.04.1956

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

2

ALİ

KARACAN

KARAMÜRSEL 10.03.1954

ÖN LİSANS

YÖNETİCİ

3

HASAN

TURAL

KARAMÜRSEL 20.05.1957

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: KOCAELİ                İLÇESİ: KARTEPE

ASIL ÜYE

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

ZAFER

ARAT

DERBENT-15.02.1953

İLKÖĞRETİM

BEL.BŞK.YRD.

2

HİKMET

ÇELEBİ

SUADİYE-14.03.1962

LİSANS

ESNAF

3

AHMET

ATLI

ADAPAZARI-05.05.1969

LİSANS

TEKNİK PERS.

4

MEHMET AKİF

POLAT

AĞRI-22.09.1980

LİSANS

TİCARET

5

KEMAL

BAYRAKTAR

AKÇAABAT-04.09.1955

İLKÖĞRETİM

ESNAF

6

NURDANE

ERİŞTİ

ŞAVŞAT-10.12.1955

LİSE

EM.HEMŞİRE

7

FARUK

SARMAN

İZMİT/30.08.1971

LİSE

SPORCU

8

KEMAL

TİMUR

KOCAELİ-15.08.1966

İLKÖĞRETİM

EMEKLİ

9

AHMET

SAĞIRKAYA

BAYBURT-10.03.1972

ORTAOKUL

TİCARET

10

ORHAN

AKYÜZ

ÜSKÜDAR-07.09.1968

ORTAOKUL

ESNAF

11

SEFER

YILDIZ

KANDIRA-27.06.1971

ORTAOKUL

ESNAF

12

ŞABAN

AKYILDIZ

ACISU- 05.07.1983

LİSE

ESNAF

13

EROL

YILMAZ

VAKFIKEBİR-25.12.1978

LİSE

ESNAF

14

TAHSİN

VAROL

EŞME-20.03.1966

ORTAOKUL

ESNAF

15

ERCAN

AKÇİL

SARIMEŞE-01.02.1973

LİSE

TİCARET

16

SALİH

AYDIN

MAÇKA-10.11.1964

LİSANS

Mühendis

17

NEBAHAT

KILIÇ

RİZE-PAZAR-23.02.1963

LİSE

EV HANIMI

18

SELAHATTİN

AKTOP

KÖSEKÖY 1.1.1956

İLK

ESNAF

19

MUHAMMET

KOLAYLI

İZMİT-08.05.1982

ORTAOKUL

ESNAF

20

YÜKSEL

DİLEK

DAĞBAŞI-05.05.1965

ORTAOKUL

SERBEST

21

MURAT

SAĞLAM

ARSLANBEY-26.05.1985

ORTAOKUL

ESNAF

22

NURDAN

KÖKSAL

AKMEŞE-10.10.1980

LİSE

TEKNİSYEN

23

MÜMİN

MERTTÜRK

BORÇKA-01.03.1985

LİSANS

MUHASEBE

24

HAMDİ

YAYLA

GÖRELE-09.05.1973

LİSE

İŞÇİ

25

MURAT

ALTUNEL

KOCAELİ-16.12.1987

LİSANS

SERBEST

26

HİKMET

KALE

SARIMEŞE-16.06.1947

ORTAOKUL

EV HANIMI

27

İBRAHİM

DURMUŞ

İZMİT-25.06.1966

İLKÖĞRETİM

ESNAF

28

ZEYNEP

ZEYTİN

PENDİK-10.04.1986

LİSE

SERBEST

 

 

İLİ: KOCAELİ                İLÇESİ: KARTEPE

 

KONTENJAN

SIRA NO

ADI

SOYADI

DOĞUM YERİ - TARİHİ

ÖĞRENİM DURUMU

MESLEĞİ

1

MURAT SABRİ

ÇAKIR

DÜZCE-13.05.1976

LİSANS

MAKİNA MÜH.

2

ERGÜL

ŞİRİN

ARDAHAN-21.03.1959

ORTAOKUL

TİCARET

3

SEVİM

BALABAN

KOCAELİ-10.02.1964

ORTAOKUL

ESNAF

 

 

                                             ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ:KOCAELİ                 İLÇESİ: KÖRFEZ

ASIL ÜYE

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

FARUK

DENLİ

GÜMÜŞHANE 1.12.1964

LİSANS

EMEKLİ

2

ALİ

ÇAKIR

ÇAYELİ 10.3.1967

LİSANS

ESNAF

3

HABİB

AŞI

GÜLNAR -18.01.1965

LİSANS

YÖNETİCİ

4

ŞENER

SÖĞÜT

MUŞ -20.02.1975

LİSANS

İŞ ADAMI

5

MEHMET

ŞAHİN

KOCAELİ – 11.09.1961

LİSE

EMEKLİ

6

METE

BİLGİN

İZMİT -06.06.1976

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

7

HALİL

KÜÇÜK

İZMİT-24.09.1979

LİSANS

ENDÜSTRİ MÜH.

8

PINAR

UYSAL

KÖRFEZ – 20.05.1971

İLKÖĞRETİM

ESNAF

9

AHMET SİNAN

FİDAN

KÖRFEZ – 05.07.1988

LİSE

ESNAF

10

HAYATİ

ŞAŞDIM

HEREKE-1963

LİSE

ESNAF

11

MURAT

YAZAR

BAYBURT – 02.03.1966

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

12

NİGAR

YAĞIZ

TARSUS- 25.10.1965

LİSANS

EMEKLİ

13

ABDULLAH

PARLAK

AĞRI – 25.06.1972

LİSE

İŞ ADAMI

14

METİN

DAN

FATSA – 01.01.1971

İLKÖĞRETİM

ESNAF

15

FADIL

DURMAZ

TUTAK-27.04.1964

ORTAÖĞRETİM

ESNAF

16

KADİR

AYDOĞDU

GÜMÜŞHANE -14.11.1964

LİSE

ESNAF

17

YUSUF

ERYARSOY

MARDİN-14.11.1978

LİSE

İŞADAMI

18

MİKAİL

SALTABAŞ

BAYBURT – 09.10.1980

LİSE

İŞÇİ

19

M.ŞAHİN

ERGÜN

KAYALAR-02.08.1973

ÖNLİSANS

TEKNİKER

20

TÜRKAY

KAYA

KARS-01.01.1965

LİSE

ESNAF

21

EMİN

YILDIZ

ADAPAZARI – 23.08.1972

İLKÖĞRETİM

ESNAF

22

MUZAFFER

İŞCAN

MİDYAT – 10.10.1974

LİSANS

İŞADAMI

23

AYSUN DİLBER

YİĞİT

KARABÜK – 31.07.1973

LİSE

İŞ KADINI

24

ABDULLAH

KAPÇAK

MUŞ-10.10.1975

ORTAÖĞRETİM

İŞ ADAMI

25

AYŞE HACET

AŞAR

AKHİSAR – 19.08.1982

LİSANS

İŞ KADINI

26

ERKAN

AK

KÖRFEZ -24.11.1984

LİSE

ESNAF

27

METE

KAYAR

İZMİT-27.04.1981

LİSANS

TEKNİKER

28

ÖMER

İNCELİ

İZMİT-01.03.1973

ÖNLİSANS

KİMYAGER

 

 

İLİ: KOCAELİ                                İLÇESİ: KÖRFEZ

KONTENJAN

Sıra No

Adı

Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

SELAHATTİN

KABADAYIOĞLU

KADIKÖY – 05.03.1959

LİSANS

İŞ ADAMI

2

YUSUF

BAKİ

SARIKAMIŞ – 04.04.1962

LİSE

İŞ ADAMI

3

ÖMER

YILMAZ

ERZURUM – 01.01.1979

LİSANS

İŞADAMI

 
 
Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
sefer
18 Şubat 2014 Salı 14:30
14:30
murat yıldız kartepede istenmemiş hasan kandaz karabalık ve fahim kılıç üçlü kulis yapmış önünü kesmişler civelekte buna onay vermiş. bu listenin utancıdır murat yıldızın listede olmaması. efendi tertemiz pırıl pırıl genç bir mühendis arkadaşımız o listeye giremedikten sonra kime nasıl güveneceğiz.
İzmitli
17 Şubat 2014 Pazartesi 20:07
20:07
Sayın mevlüt demir dünyayı yedin doymadınmı?. Hala büyükşehirden maaş alıyorsun. Akp'nin hırsızlıkları yolsuzlukları deliller ile ortaya çıktı zaten kocaeli'de yolsuzluk operasyonu yapılacaktı büyükşehir ve başkan çocukları için emniyet müdürlerini savcıları görevden aldılar. Omurgasızlar. Akp sandığa gömülecek tarihede kara bir leke olarak yazılacak. Ey akp'liler evlerinizde ayakkı kutularında kaç kuruşunuz (trilyonlar) 'var?. Birde yurt dışında bankalarda akrabalarınızın üzerinde kaç kuruşunuz var. Kitapsızlar.
yarımcalı
17 Şubat 2014 Pazartesi 17:30
17:30
tam bir fiyasko körfezin listesi,körfez chp ye hayırlı olsun
xmen
17 Şubat 2014 Pazartesi 13:44
13:44
ŞEHR İ EMİN VE SAZ ARKADAŞLARI
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim