AKP İl genelinde delege seçimlerini gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleştirilen delege seçimlerine yoğun ilgi gösterildi. Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve Zeki Aygün'de delege seçimlerinin yapıldığı parti binasına gelerek Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve değer birim başkanlarıyla görüştü. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da gelerek delege seçimlerini inceledi. 28 bin 147 kayıtlı üyenin büyük bir bölümü delege seçimleri için parti binasına geldi. Toplam 36 mahalleden 400 asil ve 30 yedek delege seçimi yapıldı.
İşte Körfez ilçesi delegesi listesi:
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 KENAN YUCA MAH.BŞK.
2 SEZAİ ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ
3 LOKMAN ÖZDEMİR MAH.YÖNETİMİ
4 RAHMİ YÜKSEL MAH.YÖNETİMİ
5 TUBA BUĞUR K.KOLLARI
6 DOĞAN ÖNAL G.KOLLARI
7 PINAR UYSAL MEC.ÜYESİ
8 EMİN YILDIZ MEC.ÜYESİ
9 TURGUT CAFEROĞLU STK
10 ABDURAHMAN KURULU STK
11 BURHANETTİN SAYIM STK
12 AHMET KEMİK STK
13 ATAKAN YAVUZ STK
14 YUNUS PEHLİVAN ESKİ BEL.BŞK.
15 FURKAN SEVİL G.KOL.MAH.BŞK.
16 RECEP TÜRKYILMAZ MAH.YÖNETİMİ
AGAH ATEŞ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 FATİH KÖSEEREN MAH.BŞK.
2 ÖMER İNCELİ MAH.YÖNETİMİ
3 ERKAL TANTÜRK MAH.YÖNETİMİ
4 HAYATİ ŞAŞDIM MEC.ÜYESİ
5 SELDA SAĞCAN K.KOLLARI ,
6 ADEM NALBANT İSTİŞARE KURULU
7 İMDAT AKBAŞ İSTİŞARE KURULU
BARBAROS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 İMDAT MERAL MAH.BŞK.
2 LÜTFİ KOCAKUŞAK MAH.YÖNETİMİ
3 MEHMET TİKRE MAH.YÖNETİMİ
4 ERCAN SÖĞÜT MAH.YÖNETİMİ
5 NİHAT KILIÇ MAH.YÖNETİMİ
6 MURAT YAZAR MEC.ÜYESİ
7 BANU ERENOĞLU K.KOL.MAH.BŞK.
8 BAHRİYE BAŞTAŞ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
9 MUHAMMET SÖĞÜT G.KOL.MAH.BŞK.
10 ŞENER SEÇKİN STK
11 MEHMET BULUT İSTİŞARE KURULU
12 NACİ TAŞDELEN İSTİŞARE KURULU
13 HAKAN İŞYAR İSTİŞARE KURULU
14 SELAHATTİN KABADAYIOĞLU MEC.ÜYESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 NİZAMETTİN YILDIRIM İSTİŞARE KURULU
2 FADIL DURMAZ MEC.ÜYESİ
3 MUAZZEZ KAPLAN K.KOL.MAH.BŞK.
4 TUNCAY BOZYURT MAH.YÖNETİMİ
5 MUSTAFA ERGÜLER MAH.YÖNETİMİ
6 MEHMET SAİT TOKMAK MAH.YÖNETİMİ
7 HALİM KARAKAYA MAH.YÖNETİMİ
ÇAMLITEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 ERGİN YETEN MAH.BŞK.
2 UFUK KAYA MAH.YÖNETİMİ
3 BİLAL BİLGİÇ MAH.YÖNETİMİ
4 MÜSELLİM CİMŞİT MAH.YÖNETİMİ
5 ORHAN ÖZMEN MAH.YÖNETİMİ
6 MURAT KAYMAZ MAH.YÖNETİMİ
7 MURAT ÜNKARACALAR MAH.YÖNETİMİ
8 SEYFETTİN UZUN MAH.YÖNETİMİ
9 MUSTAFA İPEK MAH.YÖNETİMİ
10 EMİNE ER K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
11 DİLEK GÜLÜOZ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
12 ERCAN BAYBURTLUOĞLU MAH.YÖNETİMİ
13 FERHAT TANYELİ G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
14 EMİNE BAŞARAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
15 MEHMET ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ
16 HAKAN BÖREKÇİ MAH.YÖNETİMİ
17 AZİZ TÜRKDEMİR MAH.YÖNETİMİ
18 MUHAMMET SARAÇ MAH.YÖNETİMİ
19 METİN ÖNAL MAH.YÖNETİMİ
20 HALİL İBRAHİM YAMAN İSTİŞARE KURULU
21 BAHATTİN AYDIN İSTİŞARE KURULU
22 AHMET ÇELİK MAH.YÖNETİMİ
23 ADEM KAYA MAH.YÖNETİMİ
ESENTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 BAHADIR İLBİLGE MAH.BŞK.
2 MUHAMMET TURAN MAH.YÖNETİMİ
3 ADEM KARAKOYUNLU MAH.YÖNETİMİ
4 KEMAL KAYA MAH.YÖNETİMİ
5 RECEP AYDOĞDU MAH.YÖNETİMİ
6 KENAN AKOVA MAH.YÖNETİMİ
7 MURAT KURTBECER MAH.YÖNETİMİ
8 ŞÜKRÜ KÖKÇAN MAH.YÖNETİMİ
9 RECEP KORAL MAH.YÖNETİMİ
10 MEHMET TALHA IRAK G.KOL.MAH.BŞK.
11 BİLAL GÜR G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
12 GÜLNUR BULUT G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
13 SAİME DEMİREL K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
14 KADİR AYDOĞDU MEC.ÜYESİ
15 ZİYA BAYKARA STK
16 TANER SARIÇAYIR İSTİŞARE KURULU
17 EMİN ÖZGÜR İSTİŞARE KURULU
18 ÜNAL ŞAHİN İSTİŞARE KURULU
19 CEVDET KOYUN İSTİŞARE KURULU
20 DAVUT SOYDAŞ İSTİŞARE KURULU
21 FİRAR YAYLA İSTİŞARE KURULU
22 RECEP AKOVA İSTİŞARE KURULU
23 ŞABAN DEMİRCİ İSTİŞARE KURULU
24 MUSTAFA YANIK İSTİŞARE KURULU
25 NACİ CANSIZ İSTİŞARE KURULU
26 ADNAN BAYLAN İSTİŞARE KURULU
FATİH MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 MÜRSEL KAZMA MAH.BŞK.
2 GÜSEL BOZTAŞ MAH.YÖNETİMİ
3 AHMET DAĞ MAH.YÖNETİMİ
4 ALİ ŞEN MAH.YÖNETİMİ
5 AYDEMİR KAYA MAH.YÖNETİMİ
6 HASAN BAKİ MAH.YÖNETİMİ
7 MUSTAFA ÇELEBİ MAH.YÖNETİMİ
8 ORHAN GÜLEÇ MAH.YÖNETİMİ
9 SEBAHATTİN TOY MAH.YÖNETİMİ
10 SİNAN KARAÇAY MAH.YÖNETİMİ
11 UĞUR IRMAK MAH.YÖNETİMİ
12 UFUK GELEN G.KOL.YÜN.KUR.Ü.
13 SAMET IRMAK G.KOL.YÜN.KUR.Ü.
14 YUSUF BAKİ MEC.ÜYESİ
15 ŞİRİN AYAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
16 MİNE KARAÇAY K.KOL.MAH.BŞK.
17 HABİB AŞI MEC.ÜYESİ
18 AHMET KISA İSTİŞARE KURULU
19 ASLAN YAZICI İSTİŞARE KURULU
20 MUAMMER EREN İSTİŞARE KURULU
21 FATMA NUR HÜKÜM İSTİŞARE KURULU
22 AHMET POLAT İSTİŞARE KURULU
23 ALİ KARADENİZ STK
24 KÖKSAL SAĞLAM İSTİŞARE KURULU
25 YAŞAR ÖZTÜRK İSTİŞARE KURULU
26 MUSTAFA AKIN İSTİŞARE KURULU
27 ERGİN ERBİLİCİ İSTİŞARE KURULU
28 MUAMMER BALCI İSTİŞARE KURULU
29 OSMAN TAŞ İSTİŞARE KURULU
30 ZİYA ATLI İSTİŞARE KURULU
31 YILMAZ GÜRLER STK
32 HATİCE KARADAĞ KADIN KOLLARI
33 SİNAN BARIŞ KAYA İSTİŞARE KURULU
GÜNEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 Murat YILDIRIM MAH.BŞK.
2 Mustafa DİLAVER MAH.YÖNETİMİ
3 Abdurrahman TAŞ MAH.YÖNETİMİ
4 Muhammet Emin ÇOBAN MAH.YÖNETİMİ
5 Süleyman ŞENDOĞAN MAH.YÖNETİMİ
6 Hüseyin GÜMÜŞ MAH.YÖNETİMİ
7 Adnan AYSAL MAH.YÖNETİMİ
8 Abdullah ÇAKIR MAH.YÖNETİMİ
9 Fatih KURTARAN MAH.YÖNETİMİ
10 Hüseyin SABAN MAH.YÖNETİMİ
11 Hüseyin SARIBIYIKOĞULLARI MAH.YÖNETİMİ
12 Ömer KOÇVER MAH.YÖNETİMİ
13 Abdullah EROĞLU MAH.YÖNETİMİ
14 Sedat YILMAZ AVUKAT
15 Ahmet Sinan FİDAN MEC.ÜYES
16 Zeki KURTULUŞ MEC.ÜYESİ
17 Sevil ÖZBEK K.KOL.BAŞKANI
18 Zeynep Sultan ŞİMŞEK K.KOL.İL YÖN.KUR.Ü.
19 Leyla YILDIRIM K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
20 Hatice ÖN K.KOL.MAH.BŞK.
21 Esra KARA K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
22 Orhan KURHAN MAH.BŞK.
23 Yusuf İSLAM IRAK G.KOL.MAH.BŞK.
24 Doğan ORAK G.KOL.İL.YÖN.
25 Erdal UÇUK GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.
26 Nurullah KAPÇAK GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.
27 Muhammed Enes YILDIRIM GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.
28 Mehmet ŞENDOĞAN ESKİ MECLİS ÜYESİ
29 Akif AKÇİL İSTİŞARE KURULU
30 Hilmi ÖZDİLEK STK
31 Mehmet OGAN İSTİŞARE KURULU
32 Ali ÇAKIR İSTİŞARE KURULU
33 Ahmet İPEK İSTİŞARE KURULU
34 Mikail SALTABAŞ İSTİŞARE KURULU
35 İsmail ŞAHİNKAYA STK
36 Bedir ŞENDOĞAN İSTİŞARE KURULU
37 Şerafet ÇAĞLAR İSTİŞARE KURULU
38 Murtaza BAL İSTİŞARE KURULU
39 Murat DİLAVER İSTİŞARE KURULU
40 Fikret ÖN MAH.YÖNETİMİ
41 Muammer GÖZÜM MAH.YÖNETİMİ
42 Hacı Salih BAŞAK MAH.YÖNETİMİ
43 Yavuz MENŞUR MAH.YÖNETİMİ
44 Osman AKOVA STK
45 Ali TOSUN MAH.YÖNETİMİ
HACIOSMAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 MEHMET SAYIM MAH.BŞK.
2 AHMET KAPÇAK MAH.YÖNETİMİ
3 GÖKMEN AKGÜL MAH.YÖNETİMİ
4 KAYA MENDEŞ MAH.YÖNETİMİ
5 HASBİ DURMUŞ MAH.YÖNETİMİ
6 SELAHATTİN BULUT MAH.YÖNETİMİ
7 LATİF KOLDAGÜÇ MAH.YÖNETİMİ
8 CEMAL KALMUK MAH.YÖNETİMİ
9 SELİM KÜÇÜKYILMAZ MAH.YÖNETİMİ
10 RAMAZAN ŞENTÜRK MAH.YÖNETİMİ
11 MEHMET ŞENOL MAH.YÖNETİMİ
12 ŞEVKİ ÜNAL MAH.YÖNETİMİ
13 FATİH BALAY G.KOL.MAH.BŞK.
14 AHMET ÜZÜMCÜ G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
15 GÜLSÜM ÖZAY K.KOL.MAH.BŞK.
16 SELMA BATUR KÇKOL.YÖN.KUR.Ü.
17 SEZAİ MERCAN MAH.YÖNETİMİ
18 HALİL KÜÇÜK MEC.ÜYESİ
19 AYŞE AYDEMİR İSTİŞARE KURULU
20 ÖMER ÜLKE İSTİŞARE KURULU
21 REFİK ŞENLİK İSTİŞARE KURULU
22 AYŞE KARAGÖZ İSTİŞARE KURULU
23 ALİ BALAY İSTİŞARE KURULU
24 ENVER KARADUMAN İSTİŞARE KURULU
25 RAHMİ ÖGE İSTİŞARE KURULU
26 KADRİYE KÖKSAL İSTİŞARE KURULU
27 İSA YILDIRIM İSTİŞARE KURULU
28 MUHARREM YILDIZ İSTİŞARE KURULU
29 AHMET ÇINAR İSTİŞARE KURULU
30 ERKAN YILMAZ İSTİŞARE KURULU
31 OSMAN KOÇ İSTİŞARE KURULU
32 MUHARREM HAMARAT İSTİŞARE KURULU
33 ÖZGÜR PALA İSTİŞARE KURULU
34 TUNCAY TUÇ STK
35 TEOMAN BEKİROĞLU STK
HACIAKİF MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 FARUK DENLİ MEC.ÜYESİ
2 ERGİN ÖZTÜRK MAH.BŞK.
3 ARİFE KURT K.KOL.MAH.BŞK.
4 MUSTAFA BULUT MAH.YÖNETİMİ
5 İSMAİL ÖZTÜRK G.KOLLARI
İLİMTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 FAHRETTİN KOÇAK MAH.BŞK.
2 ŞENER SÖĞÜT MEC.ÜYESİ
3 MEHMET ÇELİKBAŞ MAH.YÖNETİMİ
4 MUZAFFER TUZCU MAH.YÖNETİMİ
5 SAVAŞ ÖZDAMAR MAH.YÖNETİMİ
6 İBRAHİM DURMUŞ İSTİŞARE KURULU
7 FATİH YAVUZ İSTİŞARE KURULU
8 ARZU DÜZENLİ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
9 GÜL MACİT K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
10 ADEM KOYUN GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.
11 GÖKMEN GÖKMEN GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.
KUZEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 FERHAT KÖKÇAM MAH.BŞK.
2 HÜSEYİN SARIKAYA MAH.YÖNETİMİ
3 İSMAİL GÜNDÜZ MAH.YÖNETİMİ
4 ADEM NALBANT MAH.YÖNETİMİ
5 YUNUS EMRE KASIMOĞLU MAH.YÖNETİMİ
6 ÜKAŞE SAĞLAM MAH.YÖNETİMİ
7 RECEP SOYCAN MAH.YÖNETİMİ
8 KADİR ALÇIK G.KOL.BAŞKANI
9 GÜNCER YETEN G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
10 SULTAN ÇAKIR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
11 NURGÜL DOĞAN K.KOL.MAH.BŞK.
12 BÜLENT TUNCA KURUCULAR KURULU
13 METİN DAN MEC.ÜYESİ
14 OSMAN YAVUZ STK
15 HASAN ANDAÇ İSTİŞARE KURULU
16 MEHMET AKKURT İSTİŞARE KURULU
17 FUAT EROĞLU G.KOL.YÖN.KUR.ÜYESİ
KİRAZLIYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 YUSUF DÖNMEZ MAH.BŞK.
2 KADİR KURT MAH.YÖNETİMİ
3 ŞAMİL KARAÇAY MAH.YÖNETİMİ
4 ÖMER YILMAZ MEC.ÜYESİ
5 MEHMET ŞAHİN MEC.ÜYESİ
6 HATİCE ÖZYURT K.KOL.MAH.BŞK.
7 NURETTİN YILDIRIM İSTİŞARE KURULU
KIŞLADÜZÜ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 SELİM ÇALIŞKAN MAH.BŞK.
2 HASAN KARAHAN MAH.YÖNETİMİ
3 SADRETTİN AKSOY MAH.YÖNETİMİ
4 AYHAN YILMAZ MAH.YÖNETİMİ
5 OĞUZHAN KUZU G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
6 HÜLYA BÜKER K.KOL.MAH.BŞK.
7 AYHAN KILIÇ İSTİŞARE KURULU
8 FERAMUZ ÇELİK İSTİŞARE KURULU
9 ÖKTEM DERE İSTİŞARE KURULU
10 NUSRET KARAKAYA İSTİŞARE KURULU
11 ADEM ÇAĞIL İSTİŞARE KURULU
12 HAMİT ÖRGÜÇ STK
M.SİNAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 ÜZEYİR UĞUR MAH.BŞK.
2 SADETTİN KUŞ MAH.YÖNETİMİ
3 İHSAN ÇARBOĞA MAH.YÖNETİMİ
4 İHSAN YILDIRIM MAH.YÖNETİMİ
5 HALİT ÖZŞENTÜRK MAH.YÖNETİMİ
6 MUSA TAŞKIN MAH.YÖNETİMİ
7 HÜSEYİN SARI MAH.YÖNETİMİ
8 CENGİZ ALPAT MAH.YÖNETİMİ
9 MEHMET ALİ GÜLECAN MAH.YÖNETİMİ
10 NERMİN ÜNVER MAH.YÖNETİMİ
11 MUSTAFA YAVUZ MAH.YÖNETİMİ
12 AYŞE GÜLŞAN K.KOL.MAH.BŞK.
13 NALAN ERKAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
14 HANDAN GÜLEÇ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
15 SERDAR KAHRIMAN G.KOL.MAH.BŞK
16 ERDEM ALP G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
17 MERVE HELVACI G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
18 NİGAR YAĞIZ MEC.ÜYESİ
19 TUBA KAYA K.KOL.İL.YÖN.KUR.Ü.
20 LEYLA COŞKUN İSTİŞARE KURULU
21 İSMAİL DOĞAN STK
22 ŞEKER KOÇ İSTİŞARE KURULU
23 ZEKERİYA ÇETİN İSTİŞARE KURULU
24 RECEP ŞEN İSTİŞARE KURULU
25 KEZBAN ÖZTÜRK İSTİŞARE KURULU
26 YUSUF ERYARSOY İSTİŞARE KURULU
27 ZEKERİYA YILDIRIM İSTİŞARE KURULU
28 REMZİYE BAZNA İSTİŞARE KURULU
29 KASIM TOLUN İSTİŞARE KURULU
30 AHMET DURSUN İSTİŞARE KURULU
31 OSMAN GÖZÜBÜYÜK İSTİŞARE KURULU
32 MEDİNE YAŞIK İSTİŞARE KURULU
33 MEHMET ALLAK STK
34 HÜSEYİN KODET İSTİŞARE KURULU
35 İSMET YAŞAR İSTİŞARE KURULU
36 ABDULLAH PARLAK MEC.ÜYESİ
YENİYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 MUHAMMET ÖZKARATAŞ MAH.BŞK.
2 YILMAZ SÖNMEZ MAH.YÖNETİMİ
3 FUAT İVAK MAH.YÖNETİMİ
4 CENGİZ KURNAZ MAH.YÖNETİMİ
5 ETHEM ALTUNCU MAH.YÖNETİMİ
6 ŞERAFETTİN ÇAPAR MAH.YÖNETİMİ
7 YASİN ŞAHİN MAH.YÖNETİMİ
8 YUNUS AKGÜN MAH.YÖNETİMİ
9 HALİL YAVUZ MAH.YÖNETİMİ
10 TUNCAY GENÇTÜRK MAH.YÖNETİMİ
11 HASAN ÇEN MAH.YÖNETİMİ
12 KAMİL BALCI MAH.YÖNETİMİ
13 HÜSEYİN ERDEM G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
14 AYŞENUR CERİT G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
15 TAHSİN GÜN G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
16 AYSUN DEMİR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
17 NURSEL ÇALIMLI K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
18 SEMA GÜLER K.KOL.MAH.BŞK.
19 BURHANETTİN BİRİK İSTİŞARE KURULU
20 RAMAZAN TUNA İSTİŞARE KURULU
21 SİNAN YILDIZ İSTİŞARE KURULU
22 RESUL KILIÇ İSTİŞARE KURULU
23 MEHMET ATALI İSTİŞARE KURULU
24 BİRSEN ÖZGE İSTİŞARE KURULU
25 AHMET AL İSTİŞARE KURULU
26 EMİNE EFE İSTİŞARE KURULU
27 MUSTAFA AŞIKOĞLU STK -ESNAF
28 ŞENAY YALÇIN İSTİŞARE KURULU
29 NEVZAT COŞKUN STK
30 NİHAT TEKGÜMÜŞ İSTİŞARE KURULU
31 HÜSEYİN TUNÇ STK
32 FATİH BEKTAŞ İSTİŞARE KURULU
33 CANAN AYKIZ İSTİŞARE KURULU
34 DERYA AYHAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
35 EMRULLAH DEMİRKOL MAH.YÖNETİMİ
36 ÖMERCAN DÖNMEZ GENÇLİK KOLLARI
Y.S.SELİM MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 ABDULVEHAP METE MAH.BŞK.
2 YASİN GÖZALAN MAH.YÖNETİMİ
3 KADİR YILMAZ MAH.YÖNETİMİ
4 FEYZULLAH SARAÇ MAH.YÖNETİMİ
5 ABDULHALİM GÖZALAN MAH.YÖNETİMİ
6 M.RIDA DÜLGE MAH.YÖNETİMİ
7 CAN ERTAN METE G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
8 ABDULBAKİ METE MAH.YÖNETİMİ
9 AHMET AYAZ KILIÇ G.KOL.YÖN.KUR.Ü.
10 İREM TENLİK K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
11 FİLİZ SOYDAŞ K.KOL.MAH.BŞK.
12 SALİH SEZGİN MAH.YÖNETİMİ
13 SERVET ÇİÇEK MAH.YÖNETİMİ
14 ABDURAHMAN GÖZALAN STK
15 ERDAL ORUÇ MAH.YÖNETİMİ
16 BİLAL BOZKURT MAH.YÖNETİMİ
17 SEBAHATTİN DURMUŞ MAH.YÖNETİMİ
18 İSA BOZKURT STK
19 SIDDIK YILDIRIM MAH.YÖNETİMİ
20 ASLAN İLMAN MAH.YÖNETİMİ
21 RAHMİ ALTUN İSTİŞARE KURULU
22 ESENGÜL MİNTEMUR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
23 YÜKSEL ADIGÜZEL MAH.YÖNETİMİ
24 GÖKHAN YILMAZ G.KOL.MAH.BŞK.
25 AYŞEN ÖZDEMİR MAH.YÖNETİMİ
26 ADEM TETİK MAH.YÖNETİMİ
27 İLKNUR YEŞİLTAŞ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.
28 GÖKHAN MERİÇ G.KOL.MAH.BŞK.
Y.HEREKE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 KEMAL KURHAN KAN.ÖNDERİ
2 ABDURAHMAN BİLDİK İSTİŞARE KURULU
3 İSMAİL KAYA KAN.ÖNDERİ
4 ABİDİN ÖNER MAH.YÖNETİMİ
5 MELEK POLAT K.KOLLARI
6 AYHAN BARAN MAH.YÖNETİMİ
7 LÜTFÜ ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ
17 AĞUSTOS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 M.SENA BUDAK MAH.BŞK
2 CEMALETTİN GÜL MAH.YÖNETİMİ
3 ADEM YAVUZ ŞEKER MAH.YÖNETİMİ
4 RABİA YILDIZ MAH.YÖNETİMİ
5 ALATTİN KARAOĞLAN MAH.YÖNETİMİ
6 ABDULLAH CİLDAN MAH.YÖNETİMİ
ALİHOCALAR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 HAYATİ DÖNER MAH.BŞK.
2 NURETTİN BEKÇİ MAH.YÖNETİMİ
3 MUHAMMET YANAR MAH.YÖNETİMİ
BELEN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 MUAMMER YAVUZ MAH.BŞK.
2 ERSİN GÜR MAH.YÖNETİMİ
CUMA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 ONUR AYYÜZ MAH.BŞK.
2 METİN GÜL MAH.YÖNETİMİ
3 İBRAHİM SADUN MAH.YÖNETİMİ
ÇIRAKLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 RAİF ÖZBEY MAH.BŞK.
2 ERGÜN ÖZSOY MAH.YÖNETİMİ
DERE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 SALİM ÖZTÜRK MAH.BŞK.
2 HÜSNÜ KAÇAR MAH.YÖNETİMİ
DİKENLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 AYDIN BEKLER MAH.BŞK.
2 NEDİM ATAR MAH.YÖNETİMİ
ELMACIK MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 İBRAHİM ATEŞ MAH.BŞK.
2 MUHAMMET ÜNLÜTÜRK MAH.YÖNETİMİ
3 HÜSEYİN BÜYÜKKOL MAH.YÖNETİMİ
HİMMETLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 RECEP ATİLLA MAH.BŞK.
KALBURCU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 FATİH ÇAKIR MAH.BŞK.
KARAYAKUPLU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 SEDAT KARAŞİN MAH.BŞK.
KUTLUCA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 YAKUP ÇAKAL MAH.BŞK.
2 MUSTAFA ÖZKAN MAH.YÖNETİMİ
NAİP MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 NİHAT KARAŞİN MAH.BŞK.
OSMANLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 HALİT DURMAZ MAH.BŞK.
SEVİNDİKLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 AHMET ÖNEN MAH.BŞK.
SİPAHİLER MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 ŞERİF ALİ KAYA MAH.BŞK.
2 MEHMET GÜLER MAHALLE YÖNETİMİ
ŞEMSETTİN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 BENAMİ DÖNER MAH.BŞK.
ŞİRİNYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD ÜNVAN
1 MUSTAFA YİĞİT MAH.BŞK.
AK PARTİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 6.OLAĞAN KONGRE DELEGE LİSTESİ
S.NO AD - SOYAD GÖREVİ
1 KENAN YUCA ASİL DELEGE
2 SEZAİ ÖZTÜRK ASİL DELEGE
3 LOKMAN ÖZDEMİR ASİL DELEGE
4 RAHMİ YÜKSEL ASİL DELEGE
5 TUBA BUĞUR ASİL DELEGE
6 DOĞAN ÖNAL ASİL DELEGE
7 PINAR UYSAL ASİL DELEGE
8 EMİN YILDIZ ASİL DELEGE
9 TURGUT CAFEROĞLU ASİL DELEGE
10 ABDURAHMAN KURULU ASİL DELEGE
11 BURHANETTİN SAYIM ASİL DELEGE
12 AHMET KEMİK ASİL DELEGE
13 ATAKAN YAVUZ ASİL DELEGE
14 YUNUS PEHLİVAN ASİL DELEGE
15 FURKAN SEVİL ASİL DELEGE
16 FATİH KÖSEEREN ASİL DELEGE
17 ÖMER İNCELİ ASİL DELEGE
18 ERKAL TANTÜRK ASİL DELEGE
19 HAYATİ ŞAŞDIM ASİL DELEGE
20 SELDA SAĞCAN ASİL DELEGE
21 ADEM NALBANT ASİL DELEGE
22 İMDAT AKBAŞ ASİL DELEGE
23 İMDAT MERAL ASİL DELEGE
24 LÜTFİ KOCAKUŞAK ASİL DELEGE
25 MEHMET TİKRE ASİL DELEGE
26 ERCAN SÖĞÜT ASİL DELEGE
27 NİHAT KILIÇ ASİL DELEGE
28 MURAT YAZAR ASİL DELEGE
29 BANU ERENOĞLU ASİL DELEGE
30 BAHRİYE BAŞTAŞ ASİL DELEGE
31 MUHAMMET SÖĞÜT ASİL DELEGE
32 ŞENER SEÇKİN ASİL DELEGE
Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.
Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.