• BIST 108.434
  • Altın 151,491
  • Dolar 3,6580
  • Euro 4,3309
  • Kocaeli : 18 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • Sakarya : 12 °C

Kocaeli Güneşspor affetmiyor: 2-1

Kocaeli Güneşspor affetmiyor: 2-1
2.Amatör Küme C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor, önceki gün ikinci hafta maçında konuk ettiği İzmit FK takımını 2-1 yenip, liderliğini sürdürdü. Kocaeli Güneşsporlu Hakan, 81. dakikada kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

2. Küme C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor, önceki gün Mehmet Ali Kağıtçı’da oynadığı maçta zorlanmasına rağmen, İzmit Futbol Kulübü’nü 2-1 yendi; şampiyonluk yarışında bir engeli daha aşmış oldu. Kocaeli Güneşspor 29. dakikada Numan’ın attığı golle 1-0 öne geçti. İlk yarı Kocaeli Güneşspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıda İzmit Futbol kulübü atakları sıklaştırdı ve 51. dakikada Serhat’ın attığı golle beraberliği yakaladı. Kocaeli Güneşspor bu golden sonra İzmit FK kalesini yoklarken, 55. dakikada Hakan nefis golüyle 2-1 öne geçti. İzmit FK kalecisini Onur üç mutlak golü önleyip, farkın açılmasını önledi. Kocaeli Güneşsporlu Hakan, 81. dakikada ikinci sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışı kalırken, Kocaeli Güneşspor maçı 2-1 kazanıp, şampiyonluk yarışında bir engeli aşıp, 6 puanla liderliğin korudu. AHMET AKAY

 

KOCAELİ GÜNEŞ: 2

İZMİT FK: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER: Tuncer Oflu ***, Samet Malkoçoğlu ***, Ercan Furuncu ***

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: Metin ***, Özgür ***, Muhammet ***, Soner ** (dk. 49 Furkan **),

 Ahmet  Yiğit ***, Emrah ** (dk. 65 Murat **), Okan *** (dk. 90+1 Emre *), Numan ***, Hakan *, Uğurcan ***, Volkan ***

İZMİT FK: Onur ***, Emirhan ** (dk. 84 Ensar Irmak **), Abdülkadir ***, Berkcan ***, Fatih ** (dk. 65 Ahmet Tunç **), İbrahim Hakan ***, Arda **, Ensar Varol ***, Ahmet Yaroğlu *** (dk. 90+1 Burak Kurtca *), Serhat ***, Burak Arıtürk ***

GOLLER: Numan dk. 29, Serhat dk. 51, Hakan dk 55

KIRMIZI KART: Hakan dk. 81

 

SEYMEN KARŞIYAKA: 2

KARAMÜRSEL AKÇATSPOR: 2

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER: Volkan Kırbaş ***, Ahmet Göçmen ***, Metin Doğan ***

SEYMEN KARŞIYAKA: Volkan **, Ferhat **, Mustafa **, Ayhan **, Fuat **, Osman Yavuz **, Osman Pektaş **, Ercan ** (Raşit **), Hüseyin **, Abdülkadir **, Uğur **

KARAMÜRSEL AKÇATSPOR: Yılmaz Efe **, Suat **, Berk **, Burak ** (Talha **), Murat **, Onur **, Yılmaz ***, Tamer **, Sezer **, Nurullah ** (Orhan ***, Gökhan **

GOLLER: Hüseyin dk.2, Orhan dk.35, Yılmaz dk.45, Mustafa dk.65

KIRMIZI KART: Tamer dk.36

 

DERİNCE SEDAŞ TEK: 6

TÜYSÜZLER ÇINAR: 0

STAT: Derince

HAKEMLER: Musa Önal ***, Mehmet Ali Paşa ***, Fatih Kaşal ***          

DERİNCE SEDAŞ TEKSPOR:  Ahmet ***, Emre *** (dk 58 Oğuz ***), Osman ***, Ufuk ***, Cenk ***, Ali Kolgu *** (dk 72 Harun **), Günali ***, Mehmet Subaş **** (dk 72 Uğur **), Onur ***; Kemal ***, Ali Sak ***

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR: Mert *, Mustafa *, Davut **, Ergin **, Ali * (dk 79 Taner *), Burak *, mesut **, Ahmet * (dk 66 Görkem *), Barış *, Burak Parlak *, Kadir *

GOLLER: Mehmet Subaş dk 20 ve 61, Ali Sak dk 30, Cenk dk 72, Kemal dk 79, Günali dk 90+4

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK: 1

DERİNCE ATILIMSPOR: 5

STAT: Körfez Esentepe

HAKEMLER: Zafer Pesen ***, Volkan Dikmen ***, Ramazan Sönmez ***

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR: İsmail * (Dk 56 Fatih **), İrfan **, Ahmet * (Dk 78 Boran *), Mehmet **, İbrahim *, Muzaffer **, Vefa * (Dk 78 Özcan *), Ömer **, Sergen *, Muhammet *, Selim **

DERİNCE ATILIMSPOR: Gökhan ***, Uğur ***, Fatih *** (Dk 75 Müslüm **), Serkan ***, Yaşar ***, Emre ***, Hasan ***, Tuncay ***, Ali ****, Burak *** (Dk 81 İlker ***), Hakan ***

GOLLER: Burak Dk 25, Yaşar Dk 29, Selim Dk 31, Hakan Dk 51, Ali Dk 55 ve 79

 

GÖLCÜK ASARKÖY: 0

KARAMÜRSELSPOR: 3

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Engin Uğur ***, Erhan Atakay ***, Faruk Eneş ***

GÖLCÜK ASARKÖY: Alaattin *, Evren **, Erkan *(Vedat *), Mustafa **, Erol *, Aykut *, Ömer Faruk **, İhsan *, Burak *, Ferdi *(Onur *), Sercan *

KARAMÜRSELSPOR: Taha **, Melih ***, Cem **, Ferdi **, Erkan ***, Zafer **(Abdulaziz *), Mehmet ***(Yusuf *), Enes **, Emre **, Kerem ***, Uğur **(Akın *)

GOLLER: Kerem Dk 10 ve 22, Mehmet Dk 50

 

GEBZE BEŞKÖY GB:  6

ÇAYIROVA GÜMÜŞ: 2

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Özcan Kılıçkeser ***, Gökhan Berk ***, Ayhan Özay ***

GEBZE BEŞKÖY GENÇLER BİRLİĞİ: Hakan ***, Ümit *** (Dk.89 Salih **), Atilla ***, Tuğgan ***, Gürkan ***, Şafak ***, Rıdvan ***, Yavuz *** (Dk.75 K.Yavuz **), İlhan ***, Taner  **** (Dk.58 Naim ***), Mikail ****

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR: İsmail **, Onur **, Eray * (Dk.46 Mustafa **), Kubilay *, Uğur **, Furkan * (Dk.30 Orhan *), Ensar *, Kadir **, Osman **, Ogün * (Dk.35 Batuhan *), Yalçın *

GOLLER: Taner Dk 30, 44 ve 55, Mikail D.35, 62 ve 84 (Beşköy G.Birliği), Osman Dk 59, Mustafa Dk78 (Çayırova Gümüşspor)

 

GEBZE MUALLİMKÖY: 2

DARICASPOR: 0

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Enes Kanpara ***, Muhammet Tutak ***, Fatih Gür ***

GEBZE MUALLİMKÖYSPOR: Ufuk ***, Muhammet Ali  ** (Dk53 Uğur Kesgin **), Mahir ***, Ceyhun ***, Ümitcan ***, Mehmet ***, İsa ***, İbrahim ***, Mustafa ***, Uğur Özdemir ** (Dk.61 Musa ***), Abdullah ****

DARICASPOR: İsmail **, Mücahit **, Mesut ***, Ferhat Anar **, Orhan ** (Dk.50 Öner **), Caner **, Ergün **, Ferhat Akagündüz **, Ömer **, Fatih Şimşek **, Fatih Toksöz  **(Dk 78 Osman **)

GOLLER: Abdullah Dk 70 ve 90+1 (PNT) (Muallimköyspor)

 

DİLİSKELESİSPOR: 7

TRAKYASPOR: 2

STAT:  Dilovası Şehit Nihat Karadaş

HAKEMLER: Alican Erçelik ***, Okan Gül ***, Recep Demir ***

DİLİSKELESİSPOR: Sultan Samet ***, Gökhan ***, Sercan ***, Ufuk ***, Abdülmenaf  **(Dk 31 Fatih  ***), Abdullah  *** (Dk 67 Fuat ***), Özgür ***, Alper ***, Tuncay *, Aykut  **** (Dk 80 Muhammet ***), İsmail ****

TRAKYASPOR: Göktuğ Baran *, Abdullah *, Bahadır *, Aykut *, Ayhan *, İlkay *, Fatih *, Temel  * (Dk 56 Metin *), Aziz ** (Dk 70 Özkan *), Mesut **, Yener *

GOLLER: Tuncay Dk 31, İsmail Dk 38 (PNT), 59 (PNT) ve 89, Aykut Dk 52 ve 78, Fuat Dk 84  (PNT) (Diliskelesispor), Aziz Dk 36, Mesut Dk 45  (Trakyaspor)

KIRMIZI KARTLAR: Yener Dk 58  (Trakyaspor), Tuncay Dk 90+1  (Diliskelesispor)

 

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Güneşspor             2          2          0          0          7          1          6

2-Çayırtepe Gençlik               2          2          0          0          4          0          6

3-Tekspor                               2          1          0          1          6          1          3

4-İzmit FK                              2          1          0          1          4          2          3

5-Tüysüzler Çınar                  2          0          0          2          0          11        0

6-Beşyol Zabıtan                    2          0          0          1          0          6          0

Not: Beşyol Zabıtanspor ligden çekildi

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Tekspor-Tüysüzler Çınar: 6-0

Beşyol Zabıtan-Çayırtepe Gençlik: 0-3 (Hükmen)

Kocaeli Güneşspor-İzmit FK: 2-1

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Tekspor-Beşyol Zabıtan

Tüysüzler Çınar-İzmit FK

Çayırtepe Gençlik-Kocaeli Güneşspor

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Karamürselspor                  2          2          0          0          5          1          6

2-Gölcük Asarköyspor           2          1          0          1          2          4          3

3-Seymen Karşıyaka             2          0          2          0          3          3          2         

4-Pazarköyspor                     1          0          1          0          1          1          1

5-Karamürsel Akçatspor        2          0          1          1          3          4          0                     

6-Karamürsel Barbaros         1          0          0          1          1          2          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

K.Barbaros-Pazarköy: Rüzgar nedeniyle maç oynanmadı

Gölcük Asarköy-Karamürselspor: 0-3

Seymen Karşıyaka-Karamürsel Akçat: 2-2

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Karamürsel Barbaros-Gölcük Asarköy

Pazarköyspor Karamürsel Akçat

Karamürselspor-Seymen Karşıyaka

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Derince GB                         2          2          0          0          7          2          6

2-İlimtepe FK                         1          1          0          0          6          1          3

3-Yeniyalı Barbaros               2          1          0          1          4          3          3

4-Derince Atılımspor              2          1          0          1          6          7          3

5-Körfez İlçesi Birlikspor        2          1          0          1          4          6          3

6-Kirazlıyalıspor                      1          0          0          1          2          4          0

7-Yarımcaspor                       2          0          0          1          0          6          0

Not: Yarımcaspor ligden çekildi        

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Kirazlıyalıspor-Derince GB: 2-4

Körfez İlçesi Birlikspor-Derince Atılım: 1-5

Yarımcaspor-Yeniyalı Barbaros: 0-3 (Hükmen)

İlimtepe FK (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

İlimtepe FK-Körfez İlçesi Birlikspor

Yeniyalı Barbaros-Kirazlıyalıspor

Derince Atılım-Yarımcaspor

Derince GB  (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME K GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beşköy GB             2          2          0          0          10        4          6

2-Diliskelesispor                     2          1          1          0          7          2          4

3-Gebze Muallimköy             2          1          0          1          3          2          3

4-Çayırova Gümüşspor         2          1          0          1          4          7          3

5-Darıcaspor                          2          0          1          1          0          2          1

6- Trakyaspor                        2          0          0          2          4          11        0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Diliskelesispor-Trakyaspor: 7-2

Gebze Muallimköy-Darıcaspor: 2-0

Gebze Beşköy GB-Çayırova Gümüş: 6-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Diliskelesispor-Gebze Muallimköy

Trakyaspor-Çayırova Gümüşspor

Darıcaspor-Gebze Beşköy GB

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Orhan Bıyıklı: Bağdatspor kurumsal ve üreten kulüp olacak19 Ekim 2017 Perşembe 11:50
  • Darıca’nın 5.cumartesi sınavı19 Ekim 2017 Perşembe 11:26
  • Menekşe bir gün önceden gidiyor19 Ekim 2017 Perşembe 11:25
  • Eskiçarşı 5’te 5 için yollara düşecek19 Ekim 2017 Perşembe 11:24
  • 4-4’lük Menekşe yere sağlam basıyor19 Ekim 2017 Perşembe 11:11
  • Taşköprü’de Şampiyon: İshakçılar19 Ekim 2017 Perşembe 11:01
  • Doğantepe – Zafer maçı 17 Ağustos’ta19 Ekim 2017 Perşembe 11:00
  • Bağdat-Çerkeşli nefes kesecek19 Ekim 2017 Perşembe 10:57
  • Periler, Mersin’e bileniyor19 Ekim 2017 Perşembe 10:52
  • Turkuaz Turnuvası 1 Kasım’da başlıyor19 Ekim 2017 Perşembe 10:37
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim