• BIST 94.753
  • Altın 145,521
  • Dolar 3,5825
  • Euro 3,8966
  • Kocaeli : 24 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • Sakarya : 24 °C

Krosçularımız Atatürk’ü koşarak andı

Krosçularımız Atatürk’ü koşarak andı
"Atatürk'ü Anma Kros Müsabakaları" İzmit Nazmi Oğuz Parkı’nda gerçekleştirildi.

Sabah saat 8.30’da numara dağıtımının ardından, müsabakalar saat 10.00’da küçük kızların startı ile başladı. Yarışmalara 11 ilçeden, 60 okul ve 325 sporcu katıldı. Yarışmalar sonucunda dereceye giren öğrencilere madalya, takım halinde dereceye giren okullara ise kupa takdim edildi. Okullar ve sporcuların velileriyle yoğun katılım gösterdiği "Atatürk'ü Anma Kros Müsabakaları"na katılanlara ve öğretmenlere teşekkür edildi.

 

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ YARIŞI:

1 - BENSU BOZDAĞ - ATAFEN KOLEJİ

2 - EMİNE NUR GÜVEN - GEBZE MUSTAFA PAŞA ORTAOKULU

3 - NAZLICAN KÜÇÜK - SİNAN DERELİ ORTAOKULU

4 - RABİA ŞAHİN - DİLOVASI ŞEHİT MEHMET KOCABAY ORT.

 

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM YARIŞI:

1 - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

2 - İLİMTEPE ORTAOKULU

3 - DİLOVASI ŞEHİT MEHMET KOCABAY O.O.

4 - DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN O.O.

5 - KARTEPE ŞEHİT PİYADE ÜSTTEĞMEN M. O.O.

6 - KARTEPE ALİ GÜNERİ ORTAOKULU

7 - GEBZE KOÇ ORTAOKULU

8 - GEBZE FARABİ ORTAOKULU

9 - EŞME ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ YARIŞI:

1 - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

2 - GEBZE KOÇ ORTAOKULU

3 - GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O.

4 - DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN O.O.

5 - İLİMTEPE ORTAOKULU

6 - DİLOVASI ŞEHİT MEHMET KOCABAY O.O.

7 - DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

8 - KARTEPE ŞEHİT PİYADE ÜSTEĞMEN M. O.O.

9 - KARTEPE ALİ GÜNERİ ORTAOKULU

10 - GEBZE FARABİ ORTAOKULU

11 - AVLUBURUN ORTAOKULU

12 - EŞME ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER TAKIMI YARIŞI:

1 - SAMET TAŞKIN - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

2 - ÖMER YAVRUTÜRK - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

3 - HAMİT BİLDİK - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

4 - BARIŞ ÇELİK - YAHYA KAPTAN ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR FERDİ YARIŞI:

1 - SALİH ÇELİKHASI - KAĞITSPOR

2 - NİHAT TANÜNVER - ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU L.

3 - EMRE DEĞER - SABANCI EML.

4 - KAMURAN ALATAŞ - ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES. TEK.L.

 

YILDIZ KIZLAR TAKIM YARIŞI:

1 - ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KONUT MES. L.

2 - TEV İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ

3 - SABANCI EML

4 - ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

5 - ÇAYIROVA HATİCE BAYRAKTAR EML

6 - GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU L.

7 - ATATÜRK EML

8 - KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK AND LİSESİ

 

YILDIZ ERKEKLER FERDİ YARIŞI:

1 - MURAT GÜN - GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O.

2 - SERHAT DENİZ - GÖLCÜK ORTAOKULU

3 - DOĞAN ÇİFTÇİ - KARTEPE ŞEHİT PİYADE ÜSTEĞMEN O.O.

4 - SERKAN KARAKOÇ - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER TAKIM YARIŞI:

1 - GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU O.O.

2 - YUKARI HEREKE ORTAOKULU

3 - İLİMTEPE ORTAOKULU

4 - KARTEPE ŞEHİT PİYADE ÜSTEĞMEN M. O.O.

5 - DİOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN O.O.

6 - GEBZE FARABİ ORTAOKULU

7 - KARTEPE ALİ GÜNERİ ORTAOKULU

8 - EŞME ORTAOKULU

9 - AVLUBURUN ORTAOKLU

 

GENÇ KIZLAR FERDİ YARIŞI:

1 - MELİKE NUR BORAN - YAVUZ MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

2 - GİZEM AKKUŞ - YAVUZ MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

3 - SEDEF ŞAHİN - ÇAMLITEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU L.

4 - ÖZGE TUZLUCA - ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

 

GENÇ KIZLAR TAKIM YARIŞI:

1 - YAVUZ MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

2 - ÇOLAKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

3 - ÇAMLITEPE MESLEKİ TEKNİK AND. LİSESİ

4 - TEVFİK İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER FERDİ YARIŞI:

1 - SALİH ÇELİKHASI - KAĞITSPOR

2 - NİHAT TANÜNVER - ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3 - EMRE DEĞER - SABANCI EML

4 - KAMURAN ALATAŞ - ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MES.TEK.LİS

 

GENÇ ERKEKLER TAKIM YARIŞI:

1 - ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KONUT MES. LİS

2 - TEV İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ

3 - SABANCI EML

4 - ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

5 - ÇAYIROVA HATİCE BAYRAKTAR EML

6 - GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİ

7 - ATATÜRK EML

8 - KÖRFEZ MESLEKİ VE TEKNİK AND LİSESİ

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kültür Okulları şampiyonluğa kulaç attı26 Nisan 2017 Çarşamba 10:54
  • Halterciler Konya’da da engel tanımadı26 Nisan 2017 Çarşamba 10:49
  • Turkuaz’da gerginlik var26 Nisan 2017 Çarşamba 10:38
  • Altın Kemeri “Samsunlu Şaban Yılmaz”kaptı!..26 Nisan 2017 Çarşamba 10:32
  • Çintimar: Sporun gücü işte bu26 Nisan 2017 Çarşamba 10:26
  • İsmail Baran: Ben sporu bilmem, ama…26 Nisan 2017 Çarşamba 10:25
  • Hakan Yağcıoğlu: Metin kardeşim iyi çalışıyor26 Nisan 2017 Çarşamba 10:22
  • Survivor Sedat’a nefes aldırmadılar26 Nisan 2017 Çarşamba 10:20
  • Daha iyisi olana kadar, en iyisi bu!26 Nisan 2017 Çarşamba 10:14
  • Yunus Emre Uzuner Türkiye üçüncüsü26 Nisan 2017 Çarşamba 10:09
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim