• BIST 103.929
  • Altın 148,456
  • Dolar 3,5518
  • Euro 4,1842
  • Kocaeli : 24 °C
  • İstanbul : 25 °C
  • Sakarya : 23 °C

Küçük güreşçiler nefes kesti

Küçük güreşçiler  nefes kesti
Küçük güreşçilernefes kesti

 

 

 

Minik kızlar, 11-13, 14-15 yaş Greko Romen güreş müsabakaları tamamlandı. Böylece il takımları da oluşturuldu. Şimdi şampiyonlar ilimizi grup müsabakalarında temsil etmeye hazırlanıyor.

 

11-13 Yaş Greko-Romen İl Takımı ve 14-15 Yaş Greko Romen İl Takımı, 29 Mayıs-1 Haziran Tarihlerinde Yozgat’ta Yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda İlimizi temsil edecek. Kocaeli GHİM Minik Güreşçi Kızları Derince’de Antrenör-Öğretmenleri Emriye Kotbaş, Gebze’de Ant.-Öğretmenleri Aysel Can nezaretinde çalışıyor. Bu sporcularımız İlimizi Temsilen 27-29 Haziran’da Karabük’te yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

 

 

                                                                                                                           

 

 

 

11-13 YAŞ GREKO-ROMEN İL SEÇMESİ SONUÇLARI:

 

26 KİLO:

1.SEYMEN İRİŞ                           KOC.BŞ. SERDAR ŞB.

2.FURKAN DURGUN                 KOC.BŞ. SERDAR ŞB.

 

29 KİLO 

1.MUSA TANKUŞ                       KOCAELİ BŞB. GEBZE

 

32 KİLO 

1.OKAN YILDIZ                          KOCAELİ BŞB. GEBZE

2.MEVLUT YILDIZ                     KOCAELİ BŞB. GEBZE

3.ABDULLAH İRİŞ                      KOC.BŞ. SERDAR ŞB.

3.ÖZGÜR ÇİÇEK                         GÖLCÜK BEL.

 

35 KİLO  

1.SALİH TERKEZ                        KOC.BŞ. SERDAR ŞB.

2.FATİH KARA                            KOC.BŞB.İHL.ŞB.

3.ONUR DOĞAN                         DERİNCE BEL.

 

 38 KİLO  

1.MÜKAİL TOPAL                      KOC.BŞ. GEBZE ŞB.

2.FURKAN ALAN                        KOC.BŞ. GEBZE ŞB.  

3.ÖZKAN BELİKIRIKOĞ KOC.BŞ. SERDAR ŞB.

3.SEMİH EJDEROĞLU               KOC.BŞ. İHL ŞB.

 

42 KİLO   

1.ABDURRAHMAN  ÇAKIR     KOC.BŞ. İHL ŞB.

2.ÜZEYR KAYA                          KOC.BŞ. GEBZE ŞB.

3.M.ALİ BİRCAN                         KOC.BŞ. İHL ŞB.

3. DOĞUKAN YİĞİT                   KOC.BŞ. B.PAŞA ŞB.

 

47 KİLO    

1.CİHAT GARİP                           KOC.BŞ. GEBZE ŞB.

2.EMİN ÖZKARAASLAN          KOC.BŞ. GEBZE ŞB.

3.FURKAN GÜLER                     DERİNCE BEL.

3.HAKAN SEVİŞ                         KOC.BŞ. İHL.ŞB.

 

53 KİLO     

1.ABDULLAH ÇELİK                 KOC.BŞ. İHL.ŞB.

2.TARIK CANSEVER                 DERİNCE  BEL.

 

59 KİLO     

1.FURKAN ÜLÜK                        KOC.BŞ.BEL.

2.SEMİH ATAMAN                     KOC.BŞ.BEL.

3.Y.SELİM ERATAN                   KOC.BŞ.İHL.ŞB.

 

66 KİLO     

1.HAMDİ ARDA                          KOC.BŞ.İHL.ŞB.

2.EŞREF KESKİN                        KOC.BŞ.İHL.ŞB.

3.BATUHAN DEMİRHAN         KOC.BŞ.İHL.ŞB.

3.SALİH ERKÖK                          KOC.BŞ.İHL.ŞB.

 

73 KİLO   

1.O. HAKTAN ÖZDEMİR          GÖLCÜK BEL.

2.BATUHAN KAZANCI             KOC.BŞ.BEL.

 

90 KİLO      

1.Y.EMRE AKMAN                     GÖLCÜK BEL.

2.HÜSEYİN TOPÇU                    KOC.BŞ.BEL.

3.SAMET KURT                          GEBZE GHİM

3.ALİ AKSOY                               K..BŞ.BEL. B.PAŞA

 

 

 

 

 

14-15 YAŞ GREKO-ROMEN İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI:

 

38 KİLO

1.KAAN ÇETİN                            KOC.BŞ.BEL.

2.UĞUR KARAPÇİN                   KOC.BŞ.BEL.

 

42 KİLO

1.A.EMİN ÇAKIRKAYA            KOC.BŞ.BEL.              

2.FERDİ AYAZCI                        KOC.BŞB.BL. GEBZE

3.KADİR AKBULAK                   DERİNCE BEL

3.ERGÜN İRİŞ                              KOC.BŞ.BEL.

 

47 KİLO  

1.TAHİR KIZILKAYA                 KOC.BŞ.BEL.

 2.EMRE DUMAN                        KOC.BŞ.BEL.

3.FURKAN DÖNMEZ                 KOC.BŞ.BEL.

3.FURKAN CAN                          KOC.BŞB.GEBZE ŞB.

 

53 KİLO 

1.OGÜN ERDÖL                          KOC.BŞB.GEBZE ŞB.

2.FURKAN KARDAŞ                  KOC.BŞB.GEBZE ŞB.

 

59 KİLO  

1.TAHA GÜL                                KOC.BŞB.GEBZE ŞB.

2.SERKAN ÖZEREN                   KOC.BŞB.GEBZE ŞB.

3.OĞ          UZHAN ÜNAL                    KOC.BŞB.B.PAŞA ŞB.

3.YUSUF COŞKUN                     GÖLCÜK BEL.

 

66 KİLO  

1.BERAT ERSOY                         KOC.BŞ.BEL.

2.A.VASİ BALTA                         GÖLCÜK BEL.

3.BUĞRA ÇANGIR                      KOC.BŞ.BEL. GEBZE ŞB.

3.KEREM GÜLER                        DERİNCE BEL.

 

73 KİLO   

1.OĞUZHAN KOÇAK                 KOC.BŞ.BEL.GEBZE ŞB.

2.YUSUF ŞENER                         KOC.BŞ.BEL.GEBZE ŞB.

3.KEMAL ASLANTÜRK            KOC.BŞ.BEL.GEBZE ŞB.                  3.CUMA KILIÇ                             KOC.BŞ.BEL.GEBZE ŞB.

 

85 KİLO   

1.FATİH KOÇ                               KOC.BŞ.BEL.GEBZE ŞB.

2.HÜSEYİN SOĞUKOĞLU        GÖLCÜK BEL.

3.SEFA BELEN                            KOC.BŞ.BEL.

 

100 KİLO  

1.H.EMİR ŞEN                              DERİNCE BEL.

2.GÖKHAN KAMIŞ                     GÖLCÜK BEL.

3.KAAN PEHLİVAN          KOC.BŞ.BEL. B.PAŞA ŞB.

 

 

                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

KOCAELİ MİNİK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI:

 

 

30 KİLO:  

1.EFRA KALIN                   KOC. DERİNCE GHSİM

2.ZEYNEP ÇETİN                        KOC. DERİNCE GHSİM                

 

32 KİLO:  

1.KARDELEN KANÇIRAY        KOC BŞB. BEL.GEBZE

 2.ŞİLAN PEKGÜZEL                 KOC BŞB. BEL.GEBZE

3.SUDENAZ ÇETİN           KOC.BŞB.DERİNCE

3.İLAYDA DÜZKAYA                KOC.BŞB.DERİNCE

 

40 KİLO:   

 

1.ALEYNA ÇORLU                     KOC BŞB. BEL. GEBZE

2.RABİA DEMİR                          KOC BŞB. DERİNCE

3.GONCA PEKGÜZEL                KOC. BŞB.      GEBZE

3.GAMZE KARAL                       KOC.BŞB.DERİNCE

 

48 KİLO :  

1.GİZEM ÇETİN                          KOC BŞB. BEL. GEBZE

2.SEDANUR KESKİN                 KOC BŞB. BEL. GEBZE

3.DİLEK KARAMOLLA             KOC.BŞB.DERİNCE

3.AYBÜKE ÇALIŞKAN              KOC.BŞB.DERİNCE

 

52 KİLO     

1.ŞEVVAL BİCAN                       KOC.BŞB.DERİNCE

2.İREM KOCABAŞ                      KOC.BŞB.DERİNCE

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • U-12’lerde 5. raunt bitti26 Eylül 2017 Salı 15:42
  • Bundan iyisi Şam’da kayısı:0-025 Eylül 2017 Pazartesi 15:00
  • Derbent lideri devirdi: 1-025 Eylül 2017 Pazartesi 14:58
  • Kocaeli Nusretiye ilk galibiyetini aldı25 Eylül 2017 Pazartesi 14:56
  • Kocaelispor'da Fatih Kavlak dönemi24 Eylül 2017 Pazar 16:00
  • Bizimkiler 20117-18'e kötü başladı24 Eylül 2017 Pazar 15:08
  • Menekşe’de inanç ve mücadele zafer getirdi24 Eylül 2017 Pazar 15:06
  • İlimtepe, Dere’yi geçti!24 Eylül 2017 Pazar 15:02
  • Çocuklar okula kadınlar spora24 Eylül 2017 Pazar 14:59
  • Kaptan Raif: Kaçan 3 puana üzüldük24 Eylül 2017 Pazar 14:58
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim