• BIST 103.929
  • Altın 147,321
  • Dolar 3,5490
  • Euro 4,1819
  • Kocaeli : 15 °C
  • İstanbul : 21 °C
  • Sakarya : 15 °C

Küçüklere futbol çok yakışıyor

Küçüklere futbol çok yakışıyor
U-11 Ligi’nde hafta içi mesaisi önceki gün üç statta14 maçla devam etti.

Zirve mücadelesinde büyük heyecan var. Önceki gün oynanan maçlar sonunda şampiyonluk mücadelesi veren Derince Birlikspor, rakibi Taşköprü Birlikspor’u 9-0 yendi ve günün en farklı skorunu elde etti

 

GÖLCÜK KARADENİZ KAYIPLARDA

Kavaklı Stadı’nda D Grubu maçlarında, şampiyonluk mücadelesi veren Gölcük Karadenizspor, orta sıralarda yer alan Gölcükspor’la 1-1 berabere kadı ve 25 puanla ikinci sırada yer aldı. Değirmenderespor ise rakibi Gölcük Şirinköyospor’u 3-0 yendi, son maçta Halıdere Belediyespor rakibi Çamçukurspor engelini 5-2 skorla geçti. F Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Gebze Beylikbağıspor, önceki gün alt sıralarda bulunan rakibi Gebze Balkanspor’u 4-1 yenip, 29 puanla liderliğini sürdürdü. Şampiyonluk mücadelesi veren Çayırovaspor, önceki gün rakibi Darıca Marmara Osmangazispor’u 4-0 yendi. Takımın 28 puanla yarışı son haftaya kadar sürdürmesi bekleniyor. Zirve mücadelesi veren Darıca Gençler Birliği, rakibi Dilovası Belediyespor’u 4-1 yendi ve 27 puanla üçüncü sırada yer aldı. Gol düellosunda rakibini 5-4 yenen Çayırova GB, üç puanın sahibi oldu

 

DERİNCE BİRLİKSPOR COŞTU: 9-0

 A Grubu 11.hafta maçları da Derince Sentetik Sahasında oynandı. Şampiyonluk mücadelesi veren Derince Gençler Birliğispor, rakibi İlimtepe Gençler Birliğispor’u 6-2 yendi ve 29 puanla liderliğini sürdürdü. Şampiyonluk mücadelesi veren Derince Birlikspor, önceki gün rakibi Taşköprü Birlikspor’u 9-0’lık skorla geçti ve 28 puanla ikinci sıraya yükseldi. Körfez İlçesi Birlikspor, rakibi Derince Sedaş Tekspor ile 1-1 berabere kalırken, 26 puanla üçüncü sıraya düştü. Körfez Gençler Birliğispor rakibi Çamlıtepespor’u 4-0 yendi ve 23 puanla dördüncü sırada yer alıp, zirve yarışına ortak oldu. Demirspor rakibi Yeniyalı Barbarosspor’u 6-0 yendi ve 23 puanla beşinci sırada yer aldı. Yavuzspor zorlanmasına rağmen rakibi Hereke Yıldızspor’u 2-1 yenip, 22 puanla altıncı sıradaki yerini korudu. Çınarlıspor rakibi Yarımcaspor ligden çekildiği için oynamadan üç puan kazandı.

 

 

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR: 0

DERİNCE BİRLİKSPOR: 9

 

STAT: Derince

HAKEM: Ekrem Samur ***

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR: Hamza **, Uğur **; Abdülkadir ** (Sefa **), Ali Eren **,  Emirhan **, (Oğuzhan ** (Yusuf **), Efe  ** (Adem **), Eren ** (Mustafa **)

DERİNCE BİRLİKSPOR: Davut  ***, Ahmet Asaf ***, İsmail *** Arda ***  Görkem *** (Yiğit **), Hasan Ali **** (Metehan ****) , Alperen *** (Gökdeniz **),  Ali ***

GOLLER: Hasan Ali (3), Yiğit (2), Ali,Alperen, Metehan ve Görkem (Derince Birlikspor)

 

 

İLİMTEPE GB:  2

DERİNCE GB: 6

 

STAT: Derince

HAKEM: Furkan Amil ***

İLİMTEPE GB: Berat ** , Cihan **, Samet **, Suavi **, Yiğit ** (Oğuzhan **) Yakup **, Ahmet **, Kaan ** (Fırat **) (Yusuf **)

DERİNCE GB: Kıvanç ***, Baran ***, Oğulcan ***, Batuhan ***, Berat *** (Yiğit **), Enes *** (Emirhan Yiğit ***), Talha ***, Metin ** (Erkut ****)

GOLLER: Kaan ve Yakup (İlimtepe GB), Enes, Talha, Metin, Erkut (2) ve Emirhan (Derince GB)

 

 

DEMİRSPOR: 6

YENİYALI BARBAROS: 0

 

STAT: Derince

HAKEM: Tuğrul Durdubaş ***

DEMİRSPOR: Tansel ***, Ahmet Dursun *** (Muhammet Efe **), Ozan *** (Ömer **), Arda Murat ***, Erhan *** Ahmet Emre **),   Emre ***, Eren ***, Kaan ***  (Hasan Mert ***)

YENİYALI BARBAROSSPOR: Kemal ** (Aziz **), Erhan **, Recep **, Velihan ** (K. Ümit **), Mehmetcan **, Eyüp **, Yunus **, Ümit **

GOLLER:  Eren (2) Emre (2), Kaan ve Murat (Demirspor)

 

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR:1

DERİNCE SEDAŞ TEKSPOR:  1

 

STAT: Derince

HAKEM: Ali Taşçı ***

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR: Yunus Emre *** Yusuf ***,, Yusuf Barış ***,Muhammet  Emir ***, Yusuf Balcı ***, Türkay ***, İlkay ***,Emirhan Döner ***  (Emirhan Maden ***)

DERİNCE SEDAŞ TEKSPOR: Baran *** (Efe **), Batuhan *** (Burak Elmas **),  Ali Ömer ***, Yusuf ****, Ahmet ***, Muhammet *** (Burak Öztürk **), Civan ***, Ömer *** (Baha **)

GOLLER:  Emirhan Döner(Körfez İlçesi Birlikspor), Ömer (Derince Sedaş Tekspor)

 

 

YAVUZSPOR: 2

HEREKE YILDIZSPOR: 1

 

STAT: Derince

HAKEM: Tuğba Başkaya ***

YAVUZSPOR: Salih ** (Hüzelfa **), Baran *** (Muhammet **) , Alperen **  (Uygar **), Muhammet ***, Hüzeyir ** (Ahmet **), Ömer ***, Oğuzhan ***,  Eren ** (Umut **)

HEREKE YILDIZSPOR: İbrahim ** (Tuna **), Ömer Bekir Kaan ***, Arda **, Vedat *** (İlker ***),  Burhan *** (Ömer Esat **)  Samet ** (Bekir **), Gökdeniz *** (Mert ***) , Yiğit ***

GOLLER: Ömer ve Oğuzhan (Yavuzspor), Gökdeniz (Hereke Yıldızspor)

 

 

ÇAMLITEPESPOR:0

KÖRFEZ GB: 4

 

STAT: Derince

HAKEM: Ramazan Celep ***

ÇAMLITEPESPOR: Ömer Faruk  ** ,  Nasrullah ***, Rıza ***, N. Kerim ***, Samet ** (Cenkeren **),  Zafer **  (Yiğit Efe **), Tuğrul **,  Salih **  (Zeynel Abidin **)

KÖRFEZ GB: Hakan *** (Salih ***) , Burhan *** (Mehmet **), Alperen ***, Arda *** (Emre ***), Kadir ***, İbrahim ***, Eray ***,  Yusuf **** (Hikmet **)

GOLLER: Yusuf (2), Eray ve Kadir (Körfez GB)

 

 

GÖLCÜK KARADENİZ: 1

GÖLCÜKSPOR: 1

 

STAT: Kavaklı

HAKEM: Mustafa Çalışkan ***

GÖLCÜK KARADENİZSPOR: Yusuf ***,  Yiğithan ***, Osman ***, Alp ***, Berkay *** Celal *** (Muhammet **), Recep ***, Gökdeniz ***

GÖLCÜKSPOR: Yusuf ***, Atakan ***, Yağız **** (Mehmet ***) , Demir *** (Ercan ***), Arda *** (Arif **) , Yağız Selim **** (Yusuf **), Oğuz *** (Yağız Sadullah **)  Miraç *** (Zeki Emirhan **)

GOLLER: Recep (Gölcük Karadenizspor), Yağız Selim (Gölcükspor)

 

 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR:  0

DEĞİRMENDERESPOR: 3

 

STAT: Kavaklı

HAKEM: Fatih Kesgin ***

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR: Kadir **, Efe ** (Efe Mut **), Enes **, Ömer ** (Efehan **) , Ali **, Talha **,  Hüseyin ** (Furkan **)

DEĞİRMENDERESPOR: Efe ***, Ömer ***, Yunus ***, Berke **, Tunahan ***, İmdat **, Buğra Başoğlu *** (Çınar **) Berat *** (Efkan **)

GOLLER: Buğra Başoğlu, Berat ve Tunahan (Değirmenderespor)

 

 

HALIDERE BELEDİYE:5

ÇAMÇUKURSPOR: 2

 

STAT: Kavaklı

HAKEM: İlayda Çetiner ***

HALIDERE BELEDİYESPOR: Berat ***, Onur ***, Enes Fazlı ***, Enes ***, Ahmet ***, Erkan ***, Mehmet ***, Hadi ***

ÇAMÇUKURSPOR: : Cengizhan **, Bilal **, Semih **, Fatih **, Davut ***, Hüseyin *** Eren ** (Eren **), Yasin ***

GOLLER: Ahmet (2), Erkan, Mehmet ve Enes (Halıdere BLD), Hüseyin ve Yasin (Çamçukurspor)

 

 

U-11 LİGİ A GRUBU 10.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Gençspor                           9          9          0          0          42        2          27

2-Kocaeli Güneşspor                         9          7          1          1          43        5          22

3-Yeşilovaspor                                   9          7          1          1          38        4          22

4-Hacı Hızır Şafakspor                      9          5          1          3          31        13        16       

5-İzmit Futbol Kulübü                         9          4          3          2          36        13        15

6-Kocaeli 1937 Sekaspor                  9          4          2          3          23        13        14       

7-Yeni Kandıraspor                            9          3          3          3          20        7          12       

8-Anadolu Yeniköyspor                     10        2          1          7          7          55        7

9-Çenesuyu Plajyoluspor                   9          1          2          6          6          41        5         

10-Yenidoğan Serdarspor                  9          1          0          8          3          69        3         

11-Acısu Belediyespor                       9          0          0          9          0          27        -6

 

 

TOPLU SONUÇLAR 10.HAFTA

Anadolu Yeniköy-Kocaeli 1937 Seka:          1-4

Hacı Hızır Şafakspor-Yeni Kandıraspor:       3-0

Kocaeli Güneşspor-İzmit Futbol Kulübü:       3-0

Acısu Belediyespor-Yeşilovaspor:                 0-3 (H)           

Kocaeli Gençspor-Yenidoğan Serdar:          6-0

 

 

U-11 LİGİ B GRUBU 10.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-İzmit Belediyespor                          9          7          2          0          35        8          23

2-Kocaelispor                                    9          7          2          0          34        10        23

3-İzmit GB                                         9          7          2          0          31        4          23

4-Kyödspor                                        9          6          1          2          24        18        19

5-Mertspor                                         10        5          0          5          20        17        15       

6-İzmit Yıldızspor                                9          4          2          3          19        16        14       

7-Kocaeli Birlik Spor                          9          4          1          4          20        12        13       

8-Başiskele Belediyespor                  9          2          0          7          8          41        6

9-Kandıra GB BLD                             9          1          0          8          8          22        3         

10-Derbent Esnafspor                       9          0          0          9          0          27        0

11-Bağçeşmespor                              9          1          0          8          4          24        -3        

 

 

TOPLU SONUÇLAR 10.HAFTA

Mertspor-İzmit Belediyespor:                        0-3

Kyödspor-İzmit Yıldızspor:                             1-1      

Kocaelispor-Derbent Esnafspor:                   3-0 (H)           

İzmit GB-Başiskele Belediyespor:                 7-0

Kandıra GB BLD-Kocaeli Birlikspor:             0-1

 

 

U-11 LİGİ C GRUBU 10.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Kartepe Belediyespor                     10        10        0          0          44        0          30

2-41 Futbol Kulübü                             9          8          0          1          36        3          24

3-Yeni Kocaelispor                             9          7          0          2          23        10        21

4-Üçyoldoğuspor                                9          6          0          3          28        9          18

5-Kocaeli Yenişehirspor                     9          6          0          3          24        11        18

6-Çayırtepe Gençlik                           9          4          0          5          17        22        12       

7-Kullarspor                                       9          4          0          5          24        16        12       

8-Sarımeşe Belediyespor                  9          3          0          6          12        34        9         

9-Dereköy Gazanfer Bilge Gençlik   9          2          0          7          8          55        3         

10-Şirintepe GB                                 9          0          0          9          0          27        0         

11-Akmeşespor                                  9          0          0          9          0          27        -6        

 

 

TOPLU SONUÇLAR 10.HAFTA

Kartepe Belediye-Çayırtepe Gençlik:                       3-0

Yeni Kocaelispor-41 Futbol Kulübü:                          0-3

Üçyoldoğuspor-Kullarspor:                                       1-0      

Kocaeli Yenişehirspor-Akmeşespor:                         3-0 (H)           

Şirintepe GB-Dereköy Gazanfer Bilge:                    0-3 (H)

 

 

U-11 LİGİ D GRUBU 10.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Harb İşspor                                     10        9          0          1          69        7          27

2-Gölcük Karadenizspor                    10        8          1          1          38        6          25

3-Karamürsel İ.Y                               10        9          0          1          36        8          24       

4-Hisareynspor                                  10        7          0          3          35        12        21

5-Gölcükspor                                     10        6          1          3          50        15        19

6-Gölcük GB                                     10        6          0          4          22        16        18       

7-İhsaniye Doğanspor                       10        5          1          4          25        16        16       

8-Değirmenderespor                         10        4          1          5          13        20        13

9-Kavaklıspor                                     10        3          3          4          22        24        12

10-Gölcük Şirinköyspor                     10        3          1          6          13        35        10

11-Halıdere Belediyespor                  10        3          0          7          24        33        9         

12-Çamçukurspor                             10        2          0          8          9          42        6

13-Karamürselspor                            10        1          0          9          6          105      3         

14-Gölcük Asarköyspor                    10        0          0          10        0          30        -6

 

 

TOPLU SONUÇLAR 10.HAFTA

Gölcük Şirinköyspor-Değirmenderespor:                 0-3

Halıdere Belediyespor-Çamçukurspor:                    5-2      

Karamürselspor-Gölcük Asarköyspor:                     3-0 (H)           

Gölcük Karadenizspor-Gölcükspor:                         1-1

Kavaklıspor-Gölcük GB:                                           3-1

Harb İşspor-Karamürsel İY:                                      2-3      

İhsaniye Doğanspor-Hisareynspor:                          0-6

 

 

U-11 LİGİ E GRUBU11.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Derince GB                                    11        9          2          0          45        8          29

2-Derince Birlikspor                           11        9          1          1          41        8          28

3-Körfez İlçesi Birlikspor                    11        8          2          1          44        9          26       

4-Körfez GB                                      11        7          2          2          51        10        23       

5-Demirspor                                      11        7          2          2          44        13        23

6-Yavuzspor                                      11        7          1          3          37        18        22       

7-Derince Sedaş Tekspor                  11        6          2          3          37        6          20       

8-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor         11        5          1          5          25        17        16       

9-Çınarlıspor                                      11        5          1          5          34        28        16       

10-İlimtepe Gençler Birliği                 11        3          0          8          21        36        9

11-Çamlıtepespor                               11        2          0          9          17        48        6         

12-Taşköprü Birlikspor                       11        1          0          9          4          90        3         

13-Yeniyalı Barbarosspor                  11        1          0          11        7          83        0

14-Yarımcaspor                                 11        0          0          11        0          31        -6        

 

 

TOPLU SONUÇLAR 11.HAFTA

Demirspor-Yeniyalı Barbarosspor:                            6-0

İlimtepe Gençler Birliği-Derince GB:                        2-6

Taşköprü Birlikspor-Derince Birlikspor:                    0-9      

Körfez İlçesi Birlik-Derince Sedaş Tek:                    1-1      

Yavuzspor-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor:                2-1      

Yarımcaspor-Çınarlıspor:                                          0-3 (H)           

Çamlıtepespor-Körfez GB:                                       0-4

 

 

 

U-11 LİGİ F GRUBU 11.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beylikbağıspor                    11        9          2          0          36        6          29       

2-Çayırovaspor                                  10        9          1          0          39        11        28

3-Darıca GB                                      10        9          0          1          41        9          27       

4-Mustafapaşaspor                            10        7          1          2          29        14        22       

5-Çayırova Gençlerbirliğispor            10        5          0          5          34        23        15

6-Gebze Tayfunspor                          10        5          0          5          20        27        15

7-Trakyaspor                                     10        3          2          5          14        33        11

8-Gebzespor                                      10        3          0          7          18        20        9         

9-Dilovası Belediyespor                     10        4          0          6          16        21        9         

10-Darıca Marmara Osmangazi       11        2          2          7          9          28        8

11-Arapçeşmespor                            10        3          1          6          15        27        7         

12-Gebze Balkanspor                        10        3          0          7          10        31        6         

13-Genç Kalespor                              10        0          1          9          3          28      -5                   

 

 

TOPLU SONUÇLAR 11.HAFTA

 

Genç Kalespor-Gebzespor:                          0-3 (H)

Trakyaspor-Çayırova GB:                             4-5      

Dilovası Belediyespor -Darıca GB:                1-4      

Arapçeşmespor-Gebze Tayfunspor:            4-1

Çayırovaspor-Darıca M. Osmangazi:           4-0      

Gebze Beylikbağıspor-Gebze Balkan:          4-1

 

NOT: Dün oynanan maçlar puantaja dahil edilmemiştir…

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • U-12’lerde 5. raunt bitti26 Eylül 2017 Salı 15:42
  • Bundan iyisi Şam’da kayısı:0-025 Eylül 2017 Pazartesi 15:00
  • Derbent lideri devirdi: 1-025 Eylül 2017 Pazartesi 14:58
  • Kocaeli Nusretiye ilk galibiyetini aldı25 Eylül 2017 Pazartesi 14:56
  • Kocaelispor'da Fatih Kavlak dönemi24 Eylül 2017 Pazar 16:00
  • Bizimkiler 20117-18'e kötü başladı24 Eylül 2017 Pazar 15:08
  • Menekşe’de inanç ve mücadele zafer getirdi24 Eylül 2017 Pazar 15:06
  • İlimtepe, Dere’yi geçti!24 Eylül 2017 Pazar 15:02
  • Çocuklar okula kadınlar spora24 Eylül 2017 Pazar 14:59
  • Kaptan Raif: Kaçan 3 puana üzüldük24 Eylül 2017 Pazar 14:58
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim