Emex Otel’e teşekkürler

MAKALEYİ DİNLE

Hizmet sektörü zordur. Çünkü temeli insana hizmettir. Satılan şey kullanılacak bir mal değildir. Bedeli insanların memnuniyeti ile ölçülür ki, insanları memnun edebilmek çoğu zaman dünyanın en zor işidir. Bu nedenledir ki hizmet sektöründe kalite “insana verilen değer”le orantılıdır.
İşte bu noktada İzmit’te bu işi tam kararında yapan Emex Otel’den bahsetmek istiyorum. 28 Nisan 2012 tarihinde küçük kızımı Emex Otel’de bir nikâh kokteyliyle evlendirdim.
Düğün yapanlar bilirler. Düğün anı son noktadır. O anın öncesinde yaklaşık iki –üç aylık hummalı bir koşturmaca, hazırlık ve ayrıntı süreci vardır ki insanı hem yorar, hem de gerer ve zaman yaklaştıkça heyecana sürükler. Özellikle gençler hayatlarının en özel gününün sorunsuz ve hayal ettikleri gibi olmasını isterler. Kelebek konseptli bir bahar nikahı isteyen kızım için de ayrıntılar önemliydi. Biz de aile olarak gelecek tüm dost ve akrabalarımızın güzel bir şekilde ağırlanmalarını, belleklerinde hoş görüntülerle memnun ayrılmalarını temenni ediyorduk.
Nikah tarihi ile ilgili görüşmeye gittiğimiz ilk an Genel Müdür Sayın Bekir Serin ve Semra Hanım’ın sevecen yaklaşımı ve ilgisiyle karşılaştık. İsteklerimizi dinlediler anladılar ve o andan itibaren bizim olayımızı kendi davetleri gibi benimseyerek her ayrıntı ile incelikle uğraştılar. Davet boyunca sayın genel müdür Bekir Bey ve Semra Hanım ekipleriyle sürekli olarak bizim ve misafirlerimizin yanındaydılar. Otel personelinin de yöneticileri gibi sıcakkanlı, pozitif yaklaşımları hepimizi rahatlattı. Tören sırasında Serhat Bey’in ev sahibi gibi tüm misafirlerimizle ayrı ayrı ilgilenmesi servisin aksamamasını sağladı.
Bu ilgi ve alaka sayesinde biz düğün sahipleri hiçbir ayrıntıyı düşünmeden, hiçbir aksaklık yaşamadan gönlümüzce konuklarımızla ilgilendik. “Davetimize davetli gibi gidebilmektir” doğru hizmet. Bize bu rahatlığı sağladıkları için başta Emex Otel Genel Müdürü Sayın Bekir Serin olmak üzere Semra Hanıma Serhat Bey’e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
Biz 28 Nisan’da çok keyifli bir davet verdik. Kızımızı evlendirdik duygulandık. Tüm dostlar bir aradaydık, mutlu olduk. Parlayan bir güneş, havuz başı hoş bir ambiyans, arkadan gelen hafif bir müzik eşliğinde Emex Otel sayesinde “davetimizde davetliydik”.
Darısı tüm nikahı olacakların başına…

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Fikret Gökmen - Mesaj GönderYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR