Muhtarlara balık ziyafeti

MAKALEYİ DİNLE

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi, genelensel balık ziyafeti etkinliğinin 5.’sini Pazar günü saat 14.00’da düzenliyor. Vedat Yoldaş’ın şube başkanlığını yaptığı dernek her yıl muhtar ve azaları ile bir araya getirerek düzenledikleri organizasyonla önemli bir toplantıya imza atıyorlar. Gölkay Park’ta yapılacak olan muhtarlar buluşuyor etkinliğine 300 kadar muhtar ve azanın katılması bekleniyor. Hemen belirteyim, ziyafette Palamut balığı ikram edilecek.

 

Eğitim-İş’ten Cumhuriyet yemeği

Eğitim-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Cumhuriyet yemeği düzenliyor. Teona Otel’de düzenlenecek olan Cumhuriyet Yemeği, 28 Ekim Salı günü saat 19.30’da başlayacak.

 

CHP’li bayanlar Çocuk ve Kadın hakları için toplanacak

CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Çocuk ve Kadın Hakları Komisyonu, bugün saat 13.00’da İzmit Öğretmenevi’nde düzenleyeceği organizasyonla bir araya gelecek. CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aliye Hale Meriç ve Komisyon Başkanı Kadriye Çakmak tarafından organize edilen etkinliğin amacı ise Çocuk ve Kadın Hakları’nın korunması için birliğin sağlanması.

 

Körfez Ticaret Odası’ndan iş güvenliği toplantısı

Kuruluşların daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmesi için çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürütmeleri gerekmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması çalışanların iş güvenliği bilincine sahip olmaları, emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı için oldukça önem taşımaktadır. Bu sebeple Körfez Ticaret Odası, Özel STM İş Güvenliği Danışmanlık&Eğitim ile ücretsiz “Genel İş Güvenliği Bilgilendirme Eğitimi” düzenliyor. 27 Aralık Pazartesi günü düzenlenecek olan eğitim, oda binasında saat 16.00’da başlayıp iki saat boyunca devam edecek.

 

Eski sınıf arkadaşları 37 yıl sonra bir araya geldi

Tüpraş 50.yıl Anadolu Lisesi’nde öğrencilerini öğretmenleriyle buluşturan emekli öğretmen Tuğrul Karagöz, 37 yıl aradan sonra mezun olduğu İstanbul Kadıköy Mehmet Beyazıt Lisesindeki öğretmen ve arkadaşlarını bir araya getirdi. Değişik meslek gruplarından oluşan 55 yaş grubu arkadaşlar; o dönem okul müdürü, idarecisi ve öğretmenleriyle o günkü gibi davranışları ve anılarla duygu dolu ve bir o kadarda mutlu bir gün yaşadılar. Tekrar ve daha çok görüşmek ümidiyle de bu tatlı organizasyonu bitirdiler.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bülent Ekinci - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR