Necmi Kocaman’a helal olsun

MAKALEYİ DİNLE

 

Gölcük ilçesinde Emsal Ekiz’e ait iş yerinde yangın çıktı.

İş yeri kısmen zarar gördü.

Yangını haber alan Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman, hemen üyesi olan iş yerine giderek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“Yanınızdayız” diyerek, iş yeri yanan üyeye destek olacağını açıkladı.         

Albay Burak Caddesi üzerinde bulunan iş yerinin sahibine nakdi yardımda bulunacaklarını müjdeleyen Kocaman, “Acil ihtiyaçlarının karşılanması için oda olarak gerekli maddi katkıyı sağlayacağız” dedi.

Necmi Kocaman’ı, kocaman yüreğinden dolayı kutluyorum. Helal olsun…

 

Kocaeli bayramı

telefon başında geçirdi

Turkcell’liler, 27-30 Temmuz tarihleri boyunca sevdikleriyle cepten bayramlaşarak, 1.2 milyar dakika konuştu. Arefe ve Ramazan Bayramı’nı kapsayan 4 gün boyunca 800 milyon’u aşan SMS, 3.5 milyon MMS gönderen Turkcell’lilerin kullandığı data miktarı ise 1.6 milyon GB’ı aştı. Ses ve data trafiğinde İstanbul birinci sırada yer aldı.  Yapılan ölçümlemelere göre Kocaeli, bayram boyunca en çok konuşan onuncu, en çok mobil internet kullanan yedinci il oldu. Turkcell, Arefe ve Ramazan Bayramı’nı kapsayan 27-30 Temmuz tarihlerinde en yoğun dönemlerinden birini yaşadı. Turkcell’liler, sevdikleri ile bayramlaşmak için 4 gün boyunca 1.2 milyar dakika konuştu.  En çok konuşan ilk 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Mersin, Adana, Hatay, Kocaeli oldu.  Turkcell’lilerin bayram boyunca cepten gönderdiği kısa mesajların sayısı 800 milyonu geçti. Bayram coşkusunu görüntülü mesajla paylaş  mak isteyenler ise aynı tarihlerde 3.5 milyon MMS gönderdi.

 

 

Remzi Sarman,  10 Ağustos’taki

rengini belli etti

 

Kartepe Genç İşadamları Derneği (KARGİAD) Başkanı Remzi Sarman 10 ağustosta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili rengini belli etti. Sarman yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Kartepe Genç İşadamları Derneği olarak ülkemizin dünden bugüne gelişimini ve dönüşümünü gerçekleştiren sayın başbakanımızın, cumhurbaşkanlığı adayı adaylığını ülkemizin bekası ve daha ileri gitmesi içi destekleyeceğimizi ilan ederim” dedi.

 

 

Yeni i20, ilkkez

Kocaeli’den görücüye çıkacak

Yeni i20 modelinin çizimlerinden sonra tüm dünyanın gözü Hyundai Assan İzmit Fabrikası’na çevrildi. B segmentine yepyeni bir heyecan ve soluk getirecek olan Hyundai i20, Türk Otomotiv Endüstrisi için de yeni bir dönemin başlangıcını temsil edecek. Tüm Avrupa’ya sadece Türkiye’den ihraç edilip ülkemizin ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Yeni i20, 11 Ağustos 2014, Pazartesi günü tüm dünyada ilk defa sadece Türk gazetecilerin karşısına çıkacak. Hyundai’de ki tanıtım saat 10.30’da yapılacak.

 

KOTO’nun Ağustos ayı

programı belli oldu

 

Kocaeli Ticaret Odası’nın bilgiye kaynağından ulaştıran projesi KOTO Akademi’de Ağustos ayı dolu programı netleşti. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen eğitimlerin takvimi şu şekilde; İşte KOTO Akademi’de dolu dolu Ağustos takvimi;

Müşteri Memnuniyeti: 11- 12 Ağustos(17:30- 20:30)

Takım Ruhu: 12- 13 Ağustos (17:30- 20.30)

Satış-Pazarlama Teknikleri ve Satışta Vücut Dili: 13- 15 Ağustos (17:30- 20:30)

"Hayır" Diyebilme Teknikleri: 18- 19 Ağustos(17:30- 20.30)

Pozitif Disiplin ve Özgüven (Çocuklar için): 18 Ağustos- 22 Eylül(14:00- 17:00)

Doğru Elemanı İşe Alma: 20- 22 Ağustos(17:30- 20:30)

Pozitif Disiplin ve Özgüven (Anne ve Babalar için): 22 Ağustos- 5 Eylül (14.00- 17:00)

 

 

Halil Vehbi Yenice, mitinge

torunu ve kızıyla birlikte gitti

 

Eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, hafta sonu düzenlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine kızı Berna Yenice Esen ve 4 yaşındaki torunu Eymen ile birlikte gitti.

Eymen’in amacı başbakan ile fotoğraf çektirmekti. En ön tarafa kadar dedesinin kucağında giden Eymen, yağmurun başlamasıyla sırılsıklam oldu. Dede - torun, yağmurun etkisiyle hayli ıslandı. Eymen, titremeye başlayınca da dedesi tarafından yağmur almayan bir yere götürüldü.

Küçük Eymen, istediği fotoğrafı çektiremedi, ancak bu haliyle benim köşeme konu oldu.

Hizmet İş, başbakan’a bağış yapacak

Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, cumhurbaşkanlığı sürecinde, seçim propagandalarında kullanılmak üzere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a bağış yapacak. Bugün saat 13.30’da Ziraat Bankası E-5 şubesinde bir araya gelecek olan sendika yöneticileri, düzenleyecekleri basın toplantısının ardından banka şubesine girerek bağışlarının yatıracak. 

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bülent Ekinci - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR