Yaşar Doğan’dan faydalı bir çalışma

MAKALEYİ DİNLE

Efsane muhtar Mehmet Kampara’nın aday olmadığı seçimlerde rakiplerini geçerek Mehmet Ali Paşa’nın yeni muhtarı olan Yaşar Doğan, yaptığı çalışmalarla selefini aratmıyor.

Azalarıyla ve danışma meclisiyle sık sık toplantılar yapan Doğan, kendine has bir yönetim şekli oluşturdu.

Bu arada hatırlatmadan geçemeyeceğim. CHP’nin 1’inci sıra milletvekili adayı Fatma Hürriyet Kaplan da Yaşar Doğan’ın danışma meclisinde görevli.

 

Yaşar Doğan geçtiğimiz günlerde bir magnet yaptırmış. Mahallelinin evindeki buzdolabına yapıştırması için yaptırdığı bu magnetlerde acil telefonlar ve Yaşar Doğan’ın cep telefonu buluyor. İlk periyotta 2 bin 500 magnet yaptıran Doğan, tüm mahalleye bu magnetleri dağıtıyor.

 

Fatih Sarıoğlu, Kaymakamlık sınavlarına hazırlanıyor

Kentimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Kocaeli Tur’un sahibi Nejlet Sarıoğlu’nun oğlu Fatih, şu sıralar başını ders kitaplarından kaldırmıyormuş. Kıbrıs üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümün mezunu olan Fatih Sarıoğlu mastırını Yalova’da yapmış. Son baharda yapılacak olan Kaymakamlık sınavlarına hazırlanan genç kardeşimize başarılar dilerim.

 

Toplum Destekli Polis, 1000 öğrenciyle piknik yapacak

Polis teşkilatının, yüzünden tebessümü eksik olmayan bir birimi var, Toplum Destekli Polis Birimi.

Bu birim son süreçte gençlerin madde bağımlılığından uzaklaşması için yoğun bir caba sarf etti. Bununla ilgili olarak tiyatro oyunları, konferanslar ve toplantılar düzenledi.

Projenin finali ise bugün yapılacak. Toplum Destekli Polis, bugün yaklaşık bin öğrenciyi Seka Kampı’nda pikniğe götürecek.

Polisten açık davet, dileyen herkes bu pikniğe katılabilir. Etkinliğin başlama saati 14.00…

 

Tüpraş 50. Yıl Lisesi’nin pilav günün 14 Haziran’da

Körfez Tüpraş 50. Yıl Lisesi Mezunlar Derneği’nin geleneksel pilav günün etkinliği bu yıl 14 Haziran Pazar günü yapılacak. Saat 15.30’da başlayacak olan pilav günü etkinliğine okulun eski öğretmen ve idarecileri de davetli. Okul bahçesindeki etkinliğe katılımın yüksek olması bekleniyor.

 

Romeo ve Juliet gösterisi büyüledi

Türkan Dereli İlkokulu Tiyatro Kulübü öğrencileri Romeo ve Juliet gösterisiyle düzenledi. Miniklerin gösterisi aileleri tarafından beğeniyle izlendi. Süleyman Demirel Kültür Merkezi Oda Tiyatrosunda gerçekleştirilen tiyatro gösterisine Okul Müdürü Alper Yazıcı, Müdür Yardımcıları Yasemin Suçeken ve Osman eski ile öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. Okul bünyesinde oluşturulan ve yine okuldaki öğretmenlik yapan Aynur Erdoğan tiyatronun yönetmenliğini yaparken, kostümleri Senem Marankoz Yüksel , Kareografiyi  Özlem Bayram  hazırladı. Romeo ve Juliet adlı tiyatro gösterisini Tiyatro Kulübü öğrencileri Efe Tansel Keser, İlayda Kaval, A.Ege Demir, Gün Çınar Yüksel, İrem Sunay,  Yusuf Bostan, Nehir Varıcı, Hazal Kaya, Ceren Kılıç, Mert Aydemir, Öykü Temüroğlu, Arda Kesikbaş ve Kerem Arda  sahneledi.  Gösterinin danslarını ise Belin Onuksoy, Azra Pehlivan, Dilara Ayçiçek, Ceren Kılıç, İpek Ayçiçek ve Alara Kır yaptı. Sergiledikleri performansla izleyenleri büyüleyen öğrenciler gösteri sonunda ayakta alkışlandı.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bülent Ekinci - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR