Recep Süülker ameliyat oldu

MAKALEYİ DİNLE

Şehrimizin tanınmış müzisyenlerinden Elvis Müzik mağazasının sahibi Recep Süülker Seka Devlet Hastanesi’nde bir operasyon geçirdi.  Ortopedi Cerrahı Resul Musaoğul tarafından yapılan kalça kemiği protezi ameliyatı sonrasında sağlığına kavuşan Recep Süülker’in hastanedeki tedavisi devam ediyor.

 

Torunuyla aynı sergide eserleri yayınlandı

Çağdaş yaşamı Destekleme Derneği tarafından organize edilen “Cumhuriyet ve Biz” konulu resim sergisinde bir ilk yaşandı. Bu sergiye sadece büyükler değil minik çocuklar tarafından hazırlanan resimle de katıldı 6 yaşındaki Öykü Özeri ve ananesi Aynur hanım’ın resimleri yan yana sergilendi.

 

Gaziler’den Ali Haydar Bulut’a teşekkür

Geçtiğimiz günlerde Derince’den, Mevlana Kenti Konya’ya giden Muharip Gaziler, hem ilk kez hızlı treni kullanma fırsatı buldular, hem de Mevlana’yı ziyaret etme imkanı buldular. Düzenlenen geziden son derece memnun kaldılar.  Derince Belediye Başkanı ı Ali Haydar Bulut’un katkılarıyla düzenlenen geziye katılan muharip gaziler ilçe belediye başkanına teşekkür ediyor.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bülent Ekinci - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR