MHP’li Arı, AKP’yi soktu!

MAKALEYİ DİNLE

Türkiye’de gündem terör…

Birileri düğmeye bastı…

Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye lideri Esat’ı devirmek için Türkiye’yi Ortadoğu bataklığına sürükledi…

Bir yandan Özgür Suriye Ordusu ortaya çıktı…

Bir yandan Suriye’deki Kürtler ayaklandı…

Bir yandan da IŞİD, kelle koparmaya devam ediyor…

O bölge bu hale geldiyse, Türkiye bu bataklığa sürüklendiyse, bunun en büyük sorumlusu mevcut Cumhurbaşkanıdır…

***

Türkiye’de terör belası yine hortlarken, siyasi parti temsilcileri de AKP’ye yüklenmeye devam ediyor…

Bunlardan biri de MHP’li Sedat Arı…

***

MHP eski İl Başkanlarından Sedat Arı, fırsat buldukça AKP’ye yükleniyor. Kendi sosyal paylaşım sitesinde açıklama yapan Arı, PKK’nın 2002 yılında bitmesine karşın AKP tarafından hortlatıldığını açıkladı.

***

Arı, “2002 de sonlanan PKK terörü AKP denilen küresel güçlerin iradesi ile kurulup iktidar edilen siyasi partinin tavizleri ile 2004’ te tekrar başlamış ve Türk Milletinin başına bela olmaya devam etmektedir” dedi.  

 

KÜRESEL PROJE AKP

Vatanını ve milletini düşünen milli ve manevi değerleri önemseyen bir siyasi iradenin iktidarı var olsa idi, PKK gibi diğer terör hareketleri güzel vatanımızda vücut! Bulamayacak idi diyen Arı “Türk Milletinin gözünde itibarını yitiren 12 yıllık tek başına iktidarını kaybeden küresellerin proje partisi AKP milleti aldatma ve kandırma yolunda tiyatro oynamaya devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

 

DUYMAK ZORUNDA DEĞİLİZ

Terörü bitirip yok edecek unsur Türk güvenlik güçleridir diyen Arı, “Yeter ki yasalardan aldıkları gücü kullansınlar.

Zira güvenlik güçlerimizin bütün kayıtlarında terörist ve destekçilerinin kayıtları mevcut. Anası babası yeri yurdu biliniyor.

Terörle mücadele bir an önce siyasi iradenin elinden kurtarılıp Türk güvenlik güçlerine bırakılmalıdır.

Milletimizi yok etmek isteyen bu terör unsurları başta destekçileri olmak üzere tüm elemanları ile yok edilmelidir.

Türk'ün anası ağlayacağına terör yok olup gitsin.

Her açıdan Güçlü Türkiye için bu şarttır.

Her gün terör olayı ve şehit haberi duymak zorunda değiliz” ifadelerini kullandı.

***

MHP’li Sedat Arı’nın görüş ve düşünceleri böyle…

Çözüm süreci boyunca, Türkiye huzurluydu…

Kan akmıyordu…

Ama gelinen noktada, yine başa dönüldü…

Türkiye’yi yönetenler ya bu sorunu çözmeli, ya da kenara çekilip, çözebilecek potansiyeli olanlara yer vermeli diye düşünüyorum…

 

Hürriyet’ten Şeyda öğretmene vefa ziyareti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Van’da geçirdiği trafik kazası sonucu felç kalarak İzmit’te tedavi gören ve girişimleri sonucu GATA’ya kabul edilen Karamürselli Şeyda öğretmeni ziyaret etti. İzmit’teki özel hastaneden ayrılan Şeyda öğretmen için odasında pasta kesildi. Biz de girişiminden dolayı Hürriyet’i kutluyoruz.

 

Cihan Hastanesi’nde tanıştılar, evlendiler!

Kendisinden hep sağlık sektöründeki başarılarıyla andığımız ve haber yaptığımız Özel Cihan hastanesi, bu sefer farklı bir habere konu oldu. Hastane açıldıktan sonra tanışan ameliyat teknisyeni Celal İpek ve hemşire Beyza Kezban Kılıç, mutluluklarını evlenerek taçlandırdılar. Adapazarı’nda düğün yapan genç çift, Gölcük’te ikamet ediyorlar. Kendilerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Orçun Oğuz, Tarhan’ın danışmanı oldu

Seçim döneminde CHP’deki çalışmalarda yer alan Gebzeli gazeteci Orçun Oğuz, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın danışmanı oldu. Oğuz, yeni işini Facebook’taki profilinden “1 Ağustos 2015 tarihi itibariyle TBMM 25. Dönem Kocaeli Milletvekili Sayın Tahsin Tarhan'ın danışmanı olarak göreve başlıyorum. Üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ederim” sözleri ile duyurdu. Orçun Oğuz’a başarılar diliyoruz.

 

Dondurma yapan AKP’li vekil!

AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, temasları meclis tatilini vatandaşların arasında geçiriyor. Gölcük Değirmendere sahilinde vatandaşlarla bir araya gelen Katırcıoğlu, sohbetlerin yanı sıra istek ve şikayetleri dinliyor.  Katırcıoğlu, sahilde Serbesler Dondurma’da tezgahın başına geçti. Vatandaşlardan gelen dondurma isteklerini yerine getirdi. Anne olmanın avantajını kullanan Milletvekili Katırcıoğlu, eli bol olarak dondurmaları hazırlayarak ikram etti.

 

Altınkaya’dan +18 foto

Köseköy eski Belediye Başkanı ve Kartepe Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi olan Selahattin Altınkaya, sosyal paylaşım sitesinde +18 paylaşımda bulundu. Tatilde olan Altınkaya torunu Poyraz ile denizin keyfini çıkarıyor. Denizde yüzme sonrasında dinlenen Altınkaya, bu anı takipçileriyle paylaştı. Altınkaya paylaşımında “Poyraz bey ile denizdeyiz sohbetimizin konusu kim saha iyi yüzüyor...” sözlerine yer verdi.

 

Emniyet müdürü Levent  Yarımel, pazara çıktı

Kocaeli İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Cumartesi pazarında esnafları dolaştı. Son dönemlerde yaşanan olaylar sonrasında emniyet güçleri vatandaşların güvenliklerini sağlamak amacıyla her türlü tedbiri alırken başta İl Emniyet Müdürü Yarımel olmak üzere bütün polis teşkilatı kent genelinde bütün önlemleri alıyor. Cumartesi günü vatandaşların yoğun olarak gittiği pazarı ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, tezgah sahipleriyle sohbet etti. Levent Yarımel Cumartesi pazarında Samet Şengöz, Ömer Faruk Korkut ve Gökhan Ayyıldız ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj GönderYÜKLENİYOR