Kartepe Eğitim ve Kültür Derneği, çok kişinin başını yakacak!

MAKALEYİ DİNLE

Dün sabahtan itibaren telefonlar yine susmadı.
Arayanların çoğu doğal olarak Kartepe bölgesinden.
İlçe halkı yayınlarımıza çok duyarlı.
İnanır mısınız?
Arayanların çoğu AKP’li…
Diyorlar ki:
“Tanzer Bey, yazılarınız için teşekkür ederiz. Biz, Kartepe Belediyesi’nde olup bitenleri defalarca parti üst yönetimine anlattık. Dinlemediler… İnşallah şimdi gereğini yaparlar.”
“Tanzer Bey, AKP daha neyi bekliyor? Şükrü Karabalık’ın bütün pislikleri ortaya çıktı. Partiden hemen atmaları gerekir. İnanın Kartepe’de “AKP’liyim” demeye utanıyorum. Şükrü Karabalık da, Hasan Kandaz da artık bizim partiye yakışmıyor.”
“Tanzer Bey,bazı partililer size kızıyorlar,ama haksızlar.Partimizin aslında size teşekkür etmesi gerekir.Siz üzerinde durmasaydınız,Başkan Karabalık’ın pislikleri ortaya dökülmezdi.”
“Tanzer Bey, Allah sizden razı olsun! Kartepe’de bizi belediye zulmünden kurtardınız. Şükrü Karabalık’ın belediye başkanlığından alınmasını ve yargılanmasını istiyoruz.”
“Tanzer Bey, bu ne biçim iş Allah aşkına? Şükrü Karabalık, AKP’li değil de CHP veya MHP’li olsaydı, aynı gün görevden alınmıştı.”
“Tanzer Bey, Kartepe Belediyesi’ndeki yolsuzluklar karşısında AKP milletvekilleri dut yemiş bülbül gibi. İl yöneticileri de öyle… İsminde “adalet” olan bir partiye yakışıyor mu bu?”

(BU MAKALENİN DEVAMINI KOCAELİ GAZETESİ'NDEN OKUYABİLİRSİNİZ.)

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar M.Tanzer Ünal - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR