CHP’li Yolcubal’a neden teşekkür edildi?

MAKALEYİ DİNLE

CHP’de siyaset yapmak daha zordur…

Biraz sivrildiniz mi, sizi paçanızdan aşağı çekmeye çalışırlar.

Dün böyleydi…

Muhtemelen yarın da böyle olacak…  

***

CHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal…

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde oldukça başarılı çalışmalara imza attı…

Partisinin her toplantısına katıldı, kadınları iyi örgütledi…

***

1 Kasım seçimleri sonrasında CHP’de kongre dönemi başladı…

Sıra İl Kadın Kolları Kongresine geldi…

CHP Kadın Kolları seçiminde Hülya Yolcubal ile Sevim Pekyörür aday oldu…

Yolcubal’ın seçimi rahat kazanacağı görüşü hakimdi…

Seçim yapıldı ve Yolcubal seçimi kaybetti…

Yolcubal’ın seçimi kaybetmesi, sürpriz olarak değerlendirildi…

***

Seçimin üzerinden epeyce bir zaman geçti…

Önceki gün CHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, CHP Kadın Kolları eski İl Başkanı Hülya Yolcubal’a teşekkür belgesi gönderdi… 

***

Bilgehan, teşekkür belgesinde şu ifadeleri kullandı.  

“Sevgili Hülya hanım,

CHP 12.Kadın Kolları Kurultayı’nın serbest ve adilce tamamlanmasını sağlamak için Divan’da gösterdiğiniz gayret ve üstün çalışma için sizi kutluyorum. Yeni dostluklara yol açan mücadelemizin devamını diliyor, desteğiniz için teşekkür ediyorum.”

Veysel Atasoy yardım bekliyor

1,5 yıl önce iş için gittiği Tekirdağ'da talihsiz bir olay yaşayan ve aldığı darbeler sonucu bitkisel hayatta olan Veysel Atasoy , hayırsever vatandaşların yardımını bekliyor.1,5 yıldır yatağa mahkum olan ve Derince Yenikent Mahallesi’nde yaşayan Veysel Atasoy'un tüm bakımını eşi Solmaz Atasoy yapıyor.Atasoy ailesi, kent büyüklerinden ve yardımsever vatandaşlardan destek bekliyor. Yardım etmek isteyenler Ziraat Bankası Derince Şubesi’ne başvurabilirler. Derince Yenikent Mahallesi Muhtarlığı ve Derince Kaymakamlığı konuyla ilgilenirse iyi olur. 

Nihat Hatipoğlu Kandıra’ya geliyor

Kandıra Belediyesi’nin düzenlediği programla 24 Şubat Çarşamba günü saat 19.30’da Kandıra Turan Güneş Kültür Merkezi’nde konferans verecek olan ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Peygamber Efendimiz ve Kardeşlik Sevgisi hakkında sunum yapacak. Ayrıca katılımcıların merak ettiği soruları cevaplandıracak. Hatipoğlu, ulusal kanallarda program yapıyor. Hatipoğlu’nun bir televizyon kanalından haftalık 20 bin lira aldığı iddia ediliyor. Temiz para. Ayda 80 bin lira yapar.

Demirli’den kınama!

Sivil Memurlar Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sedat Demirli geçtiğimiz gün Ankara’da eli kanlı terör örgütünün saldırısı sonucu hayatını kaybeden 28 asker ve sivil vatandaşlar için basın açıklaması yayınladı. Demirli, “Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir ve ülkemizin başındaki bu terör belasını defetmeyi bilecektir “diyerek terör saldırısını kınadı. 35 yıldır terörü kınıyoruz, ama şu terör belasının bir türlü kökü kurutulamadı.

Sarıbay, Gölcük’te

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, geçtiğimiz günlerde Gölcük’e giderek ilçe başkanı İsmet İşeri ile birlikte esnafları ziyaret etti. Sarıbay esnaflarla sohbet ederken, esnaflar Sarıbay’a sorunlarını anlattı. Sarıbay ve İşeri, esnafların kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı mutlu oldular. CHP’liler, seçimden seçime değil, sık sık esnaf ve vatandaşlarla birlikte olurlarsa, kendileri için daha iyi olur.

Koç, aile hekimi oldu

İki yıldır Gölcük’te İlçe Sağlık Müdür Vekilliği yapan Dr. Fatma Kudal Koç, kendi isteğiyle bu görevden ayrıldı. Koç, bundan sonra aile hekimi olarak görev yapacak. Anlaşılan Koç, masa başı işinden sıkılmış. Bundan sonra aktif olarak mesleğini icra edecek. Kendisine başarılar diliyoruz.

Hasaneyn Köyü’de yardım kampanyası

Gölcüğe bağlı Hasaneyn köyünde ikamet eden köy sakinlerinden Hayrettin Akman’dan örnek olacak bir davranışta bulundu. Akman, ülkemizde zor durumda bulunan Suriyeli Mülteciler için yardım kampanyası başlatarak, topladığı yiyecek ve giyecek ürünlerini ihtiyaç sahibi mültecilere teslim ediyor,

Araçlar çöp atmayı engelliyor

İzmit Belediyesi, güzel bir hizmet yaparak çöpleri yerin altına koydu. Ama bazı araç sahipleri araçlarını çöp konteynırlarının önüne park ediyor. Durum böyle olunca da araç parkları yüzünden konteynırları boşaltmak zor oluyor. Belediye yetkilileri Sürücülerden, araçlarını konteynırların bulunduğu yerlere park etmemelerini istiyor.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR