ALATTİN ÇAKICI kimleri tehdit etti?

MAKALEYİ DİNLE

Mafya lideri Alattin Çakıcı bir süre Kandıra F tipi Cezaevi’nde yatmış, daha sonra da yaşanan bazı sorunlar nedeni ile İzmir Buca Kırıklar Cezaevi’ne nakledilmişti. Çakıcı’nın 4 Nisan 2012 tarihinde Kandıra Cezaevi Müdürü’ne ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hitaben kendi el yazısı ile iki adet mektup yazmıştı. Faks yolu ile gönderilen mektupları sizinle paylaşmıştım. Alattin Çakıcı’nın 9 Mayıs 2012’de Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Makamına gönderdiği faks elime geçti. Yazılan yazıda çok ilginç söylemler var. Sanki bazı bölümlerinde gizli mesajlar içeriyor. Alattin Çakıcı, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Makamına yazdığı mektubunda aynen şu ifadelere yer verdi.

ALICI: Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Makamına- ANKARA
SİZE GAVUR İZMİR’DEN DEĞİL,
EFELER DİYARINDAN SESLENİYORUM
Yaşamım boyunca devlettin hiçbir kurumuna değil bir hata düşüncemde bile hatayı hainlikle eş değer bilirim bu yaşam tarzımı kendime ilke edindim. Bu faksta kaleme aldığım cümleler bu fakstaki sözlerim BAŞKANLIK makamı ile karıştırılmamalı, ifade etmek istediğim sözlerimi kamuoyu ile paylaşırken BAŞBAKANLIK koltuğunun da duymasını istedim.
Bazen insanlar dünyaya kör gelir kısmetini tahmin edemeyeceği şekilde sahibi olur. Bu kısmet sarhoşluğunu egosunu hortlatır nefsini kabartır, geldiği yeri unutur. Rize’nin Güneysu Beldesine üç kuşak evvel gelen, gelmeden Gürcü bir Ortodoks olan/ Güneysu geldikten sonra İSLAMİYET’ti kabul eden bir kaptanın mahdumunun kör gelip hayal bile edemeyeceği gücün sahibi olduktan sonra, nefsini iblise teslim edenin basındaki son sözlerini, yazılı basında kamuoyu şahit olmuştur.
ALEMLERE RAHMET olarak gelen AHMEDİ MAHMUDU MUHAMMET MUSTAFA (A.S) EFENDİMİZİN VEDA HUTBESİN’deki son sözlerini kullanarak, BENDE ÖLÜMÜ TADACAĞIM. HEPİMİZ TOPRAKTAN GELDİK, TOPRAĞA DÖNECEĞİZ. Bu şaşkın GÜRCÜ kendisinin ölümsüz olduğunu mu biliyordu. Eğer EFENDİMİZİN’in yaşam tarzını ölçü olarak almışsa. İlimin şehri ALLAH adına doğruluğun anahtarı olan EFENDİMİZİN açtığı kapıdan kalbi olarak içeri girenler geçmişin rezil yaşamını islam binasını önünde bırakarak girmiştir. ALEMLERE RAHMET olarak gelen İLİM Şehrinin sahibi sahabeye ve ÜMMETİNE asla yalan söylememiştir.
GÜRCÜ asıllı gemicinin mahdumuna son 10 yılın dünya şahsiyet ödülü verildiğini SLOVENYA’da dektere edildi. Bu şahsiyet ödüllü şahıs, Sabah ayrı, akşam ayrı fikir değiştiren kişi olduğunu MİLETİMİZ bilmektedir. / GÜREYSULU ÜÇ KUŞAK evveli GÜRCİSTAN’lı Ortodoks olan/ JOZEF STALİNLE aynı MİLLETE mensuptur beş, altı kuşak evveli bir kan bağının olup olmadığını bilmiyorum. Basındaki son demeçlerine baktığım zaman genetik bir benzeşme gze çarpıyor STALİN ve arkadaşları PLATORYA DEMOKRASİNİNİ savunurken…
Uzun yıllar ülkesini dünya tarihinde en dikta yönetimle kara kutusu Bera’ya bağlı kirli işlerini gördüğü dünya literatüründe mevcuttur. Bu gürcü asıllı sonradan MÜSLÜMAN olan dedeleri- Kaptanın Mahdumunun demokratikleşme adına dünyaya ve insanımıza yalan söyleyerek kandırmaktadır. Sırdaşım ve kara kutum dediği kişi acaba patronun yeni BERA adayımıdır. Kandıra cezaevinde şahsıma tezgah yaptılar, başarılı olamadılar. Gemicinin oğlunun güçü yetiyorsa 1 Nolu F Tipi Kırıklar cezaevi’nde çok müsait burada da deneyebilirler.
Biliyonmusun gemiçinin oğlu belki seni yanıltıyorlar kurallara uyar asla kedi gibi yatmam, yatmıyorum da. Kırıklar cezaevinde haftalık telefon konuşmamda Anamın sözleri kayıt altına alınmıştır. 85 yaşında yürüyemeyen, namazlarını uturarak kılan yaşlı bir annenin son isteği oğlum seni son defa görsemde ölsem.
Şimdi beni iyi dinle kaptanın mahdumu Sen ve Hataylı Dürzi mehsebine mensup ve kara kutun eğer üçünün önünde ALLAH korkusu varsa anamdan evvel öleyim diye dua edin. Yaşadığımız dünya artık gelişmiş bir köy olduğunu unuttun mu kaptanın hamsi kafalı oğlu. Yine bir Rize’li olan kumarbaz kişinin yurtdışında burnu kırıldığını unuttun mu. emin ol ben ölsem bile bir gün duvara çarpıp cenenmi, zarar görür burnunmu onu bilemem.
Hacı Bektaşı Veli, Akşem setini Ruyasında boynundan zincire bağlamıştı. Merak ediyorum, bu Hataylı dürziyi ve kara kutunu kendine zincirlenmi, yoksa tasma ilemi bağlamasın.
25 mayısta talimatla BUCA’da ifade vereceğim ne kadar sivil, kiralık katilin varsa o mahkemeye gönder Kandıra’da kalemimi kırdırıp vazgeçtinse onurundan şüphe ederim.
Gemiçinin mahdumuna, Hataylı tasmalına ve kara kutuna, Sivil Kimliklerine asla saygı saygı duymuyorum duysamda TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK MAKAMI KOLTUĞUNA SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
Not: Suriye’de EL MUHABARAT’ın binasında tutuklu olan gazetecilerin sonuna kadar arkasındayım diye basın açıklaması yaptın.ULUSLAR arası sularda Mavi Marmara Gemisine Havadan ve Karadan katliam yapan Siyonist iktidara talebiniz bu davanın takipçisiyim. Özür dileyin, dokuz kişi için tazminat ödeyin. Hamsi Kafalı Gürcü Bu ümmetin ve TÜRK MİLLETİ’nin kanını para ile satın alaçak Dünya’daki tüm finans kurumlarının güçü yetmez. NEDENYAHU denen Siyonist ırkçı seni van depreminde arayınca hani sözünün arkasındaydın. Yoksa ondan korkuyor musun sömürgeci patronların mı sana talimat verdi su diye! Belli sözünün ne kadar arkasında durduğun. Buda MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİ’nin kaderi, Rabbim seninle bizi imtihan ediyor.
Zalimlerin sonu hüsrandır biliyor musun YÜCE KİTABIMIZ KURAN’da bazıkıssalarlan Rabbim insanlara tebliğ etmiştir. Kalbi töğbe et, Kalbi töğbe etmezsen Kalp gözünün pasını silmek senin için mümkan değildir. Değermi nefsin için ebedi saadetti ellinlen itmeye. Dinimizde zorlama yoktur, hatırlatma vardır. Kalbin mühürlenmişse, benim bu sözlerimin senin için hiçbir anlamı yoktur. ALAH’ın selameti başına olsun.
ALATTİN ÇAKICI- 09.05.2012-
Alattin Çakıcı vekili Avukat Mehmet Barış Yaya
**
Alattin Çakıcı’nın Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Makamına gönderdiği faksı okudunuz. Çok ilginç söylemler var. Bazı bölümlerinde gizli mesajlar içeriyor. Yorum sizin…MHP Kartepe soruyor?
MHP Kartepe İlçe Başkanı Taner Karagül, son zamanlarda sert açıklamalarda bulunuyor. Karagül, bu kez Vali Ercan Topaca ve Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a sitem etti. Bakın Karagül ne diyor; “Bizim de desteklediğimiz proje olan TJK Kartepe İdman Merkezi’nin hipodroma dönüştürülmesi projesinin sayın valimiz en kısa sürede hayata geçirilecek, bütçesi hazır demesine rağmen şimdiye kadar hiçbir çalışma yapılması kafamızda soru işareti bıraktı. Bunun bir sebebi olmalı. Bizce sadece bir sebebi vardır, buradaki rantı paylaşamamak. Bunun başka izahı yoktur. Basın önünde her projeyi sahiplenen Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ın da elini taşın altına sokmasını, bu konunun niye askıya alındığı açıklamasını istiyoruz. MHP olarak bu konunun peşini bırakmayacağız” dedi.


Rasim Kurt’a geçmiş olsun
KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde şekerinin yükselmesi dolayısıyla gözleri kapanan ve göz ameliyatı olan İzmit Belediyesi’nden emekli Rasim Kurt’u, İzmit Belediyesi çalışanları adına iş arkadaşlarından Hizmet-İş Sendikası eski yöneticisi Benan Vural ve İzmit Belediyesi işyeri sendika temsilcisi Mehmet Alan, Hasanoğlu köyündeki evinde istirahat eden Rasim Kurt’u ziyaret ederek tüm İzmit Belediyesi çalışanları adına acil şifalar dilediler.


İzmit’te tırpan çalışması
İzmit Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan uzayan otların kesilmesi çalışmalarında ilk tur sona erdi. 52 mahallede tırpan çalışması olarak bilinen uzayan otların kesilmesiyle olası yangın tehlikesinin önüne geçilirken, böcek, yılan, akrep gibi haşaratlar da önlenmiş oluyor. Belediye ekipleri mahallelerde ikinci tur tırpan çalışması başlattı. Temmuz ayı sonuna kadar çalışmalar devam edecek.


Gölcük’te dezenfekte aracı
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in çevre ve doğaya faydalı hizmetlerin kazandırılması çalışmaları ve talimatları sonucunda, belediye kazandırılan Çöp Konteynerleri Dezenfekte aracı, ilçe genelinde mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. Saatli çöp uygulaması kapsamı dışındaki mahallelerde bulunan çöp konteynerlerini araç içindeki dezenfekte ilaçlarıyla ve tazyikli su yardımıyla hijyenik hale getiriliyor.


Pehlivan ve Bayram çalışmaları inceledi
İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ve Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan birlikte Körfez’de yapılan altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Mimar Sinan Mahallesinde yapımı devam eden yağmur suyu hattı çalışmasını inceleyen Pehlivan ve Bayram daha sonra Hacı Osman Mahallesinde kirli ve temiz su hatlarının tamamının değiştirildiği çalışmayı incelediler. Mehmet Akif Ersoy Caddesindeki yağmur suyu hattı çalışması yirmi gün sonra, Hacı Osman Mahallesindeki altyapı çalışmasının dört ay sonra tamamlanması hedefleniyor.Maldivler’den yatırım çağrısı
Maldiv Cumhuriyeti Konut ve Çevre Bakanı Dr. Mohamed Muiz, ülkesinde yapılacak yatırımlarla ilgili incelemelerde bulunmak üzere Kocaeli’ye geldi. Sekaparkı gezen Dr. Mohamed Muiz, öğle yemeğinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’la bir araya geldi. Muiz ülkesinde turistik tesis yatırımı yapacak girişimci işadamları aradıklarını söyledi. Tavuk çiftliğinin bulunmadığı ülkede Türk girişimcilerin çiftlik kurabileceği düşüncesi ortaya çıktı. Bakan Muiz, tavuk etinin dondurulmuş olarak Brezilya’dan ithal edildiğini ifade etti. Sekaprak’taki deniz uçağını ve yaptığı çalışmaları da inceleyen Bakan Muiz, “Maldivler, bin 200’den fala adadan oluşan bir ülke. Adalar arasındaki ulaşımı uçaklarla sağlıyoruz” dedi.BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

İnsanların eğer şiddetli hapşırırlarsa kaburgalarını kırabileceklerini…KONUŞAN FOTOĞRAF


# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR