41 Burada 12 Kasım’da açılıyor

MAKALEYİ DİNLE

Gayrimenkul sektörüne yeni ve genç bir soluk kazandıran ESAS Gayrimenkul ve Türki İnşaat sektörünün temellerini atan STFA İnşaat Grup tarafından hazırlanan 41 Burada AVM projesi çok yakında hizmete girecek. Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde inşası süren AVM’nin 12 Kasım’a yetiştirilmesi planlanıyor. Kent ticaretine hareket katması beklenen proje 120 bin metrekare alan üzerine 2 katlı olarak hazırlanıyor. AVM’nin altında bin 700 araçlık bir otopark olacak. 41 Burada AVM’de 10 salonlu bir de sinema bulunacak. Proje planlandığı gibi devam ederse 12 Kasım’da bu yeni mekanı gezebileceğiz.

 

TED Kocaeli Koleji açılış töreni yapıyor

Başiskele Fatih Mahallesi Erenoğlu Caddesi Numara 10 adresinde bulunan TED Kocaeli Koleji 2015-2016 eğitim yılı hazırlıklarını tamamladı. Kolej 29 Eylül Salı günü açılış organizasyonu gerçekleştirecek. Okulun açılış organizasyonu saat 09.30 olarak belirlendi.

 

The Ness, şikayeti değerlendirdi

11 Eylül Cuma günü yayınlanan haberimizde bir vatandaşın şikayetine yer vermiştik.  The Ness Termal Otel’in düğün organizasyonlarında yüksek seste müzik çaldığından şikayetçi olan vatandaşımızın sıkıntısını dile getirmiştik. Otel yönetimi bu şikayeti ihbar kabul ederek düğün günleri çalınan müziğin desibel değerlerini kontrol etti.  Daha sonra bir açıklama göndererek, “Otelimizden yapılan müzik yayınlarının yasal sınırlar içerisinde olduğunu belirtmek isteriz. Yaptığımız kontrollerde desibel sınırının geçilmediğini izledik.  Ancak bölge sakinlerinin rahatsızlığına kulak vererek bundan sonra konuyu daha hassas olarak ele alacağız. Bölgede yaşayan komşularımızın rahatsız olması otel yönetimi olarak bizi de derinden üzer. Bu yüzden havuz başı düğünlerinin yapılacağı günlerde ses desibellerini sık aralıklarla kontrol edeceğiz” dedi.

 

Evimiz Kocaeli yeni bir fiyat politikası hazırlıyor

Evimiz Kocaeli’de, teslime hazır son daireler için yeni kampanya başlatılıyor. Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi Evimiz Kocaeli, yeni satış kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştirecek. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, kalan son daireler için yapılan kampanya ile ilgili bugün bir basın toplantısı düzenleyecek.  Saat 11.00’da yapılacak olan toplantıda fiyat ve ödeme koşulları anlatılacak.

 

Çevre ödülleri, Cuma günü sahiplerini buluyor

Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreninin 21’incisi, 18 Eylül 2015 Cuma günü saat 18.00’de Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılımıyla Wellborn Otel’de gerçekleştirilecek.

Kocaeli Sanayi Odası’nın, 1995 yılından bu yana çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla düzenlediği “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” kentimizde çevre adına verilen en prestijli ödül olarak kabul ediliyor. Türkiye’de ilk kez Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen ödül organizasyonunda amaç, çevrenin korunmasına ve gelişimine katkıda bulunmak, çevresel açıdan sürekli gelişimi teşvik etmek, değişen çevre kavramlarına uyumu cesaretlendirmek, ölçülebilir çevre yatırımlarının yanı sıra çevreye ve topluma katkıları olan kuruluşları desteklemek ve teşvik etmek.

 

Gülden Dal Demir Aile Konak Hastanesi’nde

Altın Bahar Kuyumculuğu’un eski halkla ilişkiler müdürü Gülden Dal Demir, Aile Konak Hastanesi’nin Kurumsal Pazarlama Sorumlusu oldu. Reklam ve tanıtım sektöründe uzun yıllar görev yapan ve başarılı projelere imza atan Gülden Dal Demir, artık Özel Aile Konak Hastanesi bünyesinde görev yapacak. Kendisine başarılar diliyorum.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bülent Ekinci - Mesaj GönderYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR