Sizin kongreniz batsın!..

MAKALEYİ DİNLE

Hükümdar ‘Tayyip’ Çamlıca’ya Cami yaptırıyor...

Sultan Ahmet Cami’inin taklidi!

Karaosmanoğlu...

Profesyonele ‘Karşıyım, amatör sporlara destek vereceğim’ diyor.

İlçe Belediye Başkanları aynı NAKARAT’ta; ‘TOPÇUYA para vermem, Ferdi Sporcuları destekleyeceğim!’ diyor…

İşte size ‘Aziz Nesinlik’ bir haber...

Karamürsel Belediyesi, kendisine ‘ÜCRETSİZ JUDU OKULU ‘ teklifini, ‘Bizim Kongremiz var diye!’

Kabul etmedi. Hani siz Profesyonele karşı, AMATÖR ve BİREYSEL SPORLARA destek veriyordunuz?

Cüneyt Yeşilnur’u tanır mısınız? Tanımazsınız! Ben size tanıtayım; Annesi Karamürsel’in Ereğli’sinden. Abisi ünlü Judocu Süheyl... Hani son olimpiyatlarda Türk spor kafilesinin bayrağını taşıyan sporcu Süheyl Yeşilnur’un kardeşi bu Cüneyt... 1980 yıllarında Karamürsel’le JUDOYU tanıştıran adam.

Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde JUDO’yu Belediyeye sokan, nice Avrupa, Dünya Olimpiyat şampiyonlar yetiştiren adam...

İstanbul’da, Kasımpaşa Spor Kulübü’nde, Ataşehir’de  JUDO okulları olan adam... Bir yanı Karamürselli ya.. Adam annesini ziyarete geldiği Karamürsel’de ÜCRETSİZ JUDO dersleri vermek ister. Karamürsel Belediyesi’ne gider, Başkanla görüşmek ister. Özel kalemi Ferdi efendi, ünlü hocayı Halkla İlişkiler Müdürüne yönlendirir... Halkla İlişkiler Müdürü Cüneyt hocanın ‘Belediye spor Kulübünde ücretsiz Judo dersleri vereyim’ teklifine; -Bizim kongremiz var,ben de başkan olacağım. Ondan sonra sizinle görüşelim!” diye yanıt verir... Ve o henüz daha doğmadan yıllar önce JUDO’da adını dünyaya duyuran ünlü hocaya kapıyı gösterir. Sizde hiç mi utanmak, sıkılmak yok mu?

Bu ne densizlik, ne vurdum duymazlık... Belediyenin kasasında para ödeyerek pehlivanlara yaptırdığınız Altın Kemer güreşlerinde 50 LİRA için Karamürsel’i SPOR KAMU OYUNA REZİL ettiğiniz yetmiyormuş gibi... Şimdi, size gelip ‘ÜCRETSİZ JUDO DERSİ vereyim, size Sporcu yetiştireyim’ diyen Judo hocasını, “-Bizim Kongremiz var(!)” diyerek kabul etmiyor, görüşmek lütfunda bile bulunmuyorsunuz! Lafa gelince; ‘-Ben Bireysel Sporlara destek veririm!’ diyorsunuz... Bu mu sizin BİREYSEL SPOR anlayışınız?

Ne olur, size ÜCRETSİZ JUDOCU yetiştirecek adama; “-Gel kardeşim buyur madem öyle başlayın çalışmaya bizim salonumuz her şeyimiz var. Gerekirse kongrede sizin için karar gerekiyorsa onu da alırız...” deseniz ağzınız mı aşınırdı? Mağrur olma padişahım, senden büyük Tayyip var!.. Dışladığın görüşmediğin adamın Tayyip Erdoğan’la birlikte yığınla elinde FOTOĞRAFLARI var haberin ola.

‘Kongremiz var’ diyerek...

Karamürsel sporuna katkı sağlayacak belki de Karamürsel’den birinin  bu branşta ‘Dünya’ şampiyonu çıkacağı JUDO’yu size ÜCRETSİZ öğretecek adama kapıyı gösterdiğiniz için yazıklar olsun!

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Abdullah Karagöz - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

hakkı - İsmail yıldırımın kaprislerinden k.sel kaybedenler ilçesi oldu.güreşçileri taşa gönderen birinden ne beklenirdiki zaten

Yanıtla . 0Beğen 09 Ekim 17:45
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR