Avukat Nazmi Küçükosmanoğlu öbür dünyaya biletini iptal ettirdi!

MAKALEYİ DİNLE

Yediğimiz et hormonlu…

Yediğimiz sebze, meyve hormonlu…

Hastalık kol geziyor…

Adını ilk kez duyduğumuz, hastalıklar türedi…

**

Bütün bu olumsuzluklara rağmen, hayatta kalmaya, hasta olmamaya çalışıyoruz…

Ama yetmiyor…

Yetmediğini Av. Nazmi Küçükosmanoğlu’ndan öğrendik.

Sayın Küçükosmanoğlu’nun çok titiz olduğunu, kendisine çok iyi baktığını, 120 olan kilosunu 90’a düşürdüğünü biliyoruz…

**

Küçükosmanoğlu, bu kadar titiz olmasına rağmen, kendisine bakmasına rağmen bakterinin karaciğerine saplanmasına engel olamadı.

Kocaeli Barosu’nun saygın ve başarılı avukatlarından Nazmi Küçükosmanoğlu, şu sıralar karaciğerindeki bakteri ile mücadele ediyor.

**

Küçükosmanoğlu, birkaç günlüğüne Almanya’ya gitti.  

24 Şubat’ta İzmit’e döndü. 

Sonrasında 27 Şubat’ta sabaha karşı saat 4-5 rahatsızlandı.

Kusmaya başladı.

Apar topar Konak Hastanesi’ne götürüldü.

Hastane 2-3 saatlik bir mesafede olsaymış, hayati tehlikesi bile alabilirmiş.

**

Konak Hastanesi’nde yapılan kontrollerde, karaciğerinde bakteri oluşmuş.

12 hastanede tedavi gören Küçükosmanoğlu, daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavisine devam etmiş.

6 gün Tıp Fakültesi’nde kalan Küçükosmanoğlu, önceki gün taburcu oldu. Günde bir-iki saat bürosuna uğruyor.

Gelecek pazartesi gününden itibaren duruşmalara katılacak.

**

Dün telefonla görüştüğüm Küçükosmanoğlu’nun sağlık durumu iyiye gidiyor…

Dün kontrollerini yaptırmış.

Kontroller çok iyi çıkmış.

Karaciğerindeki bakteriyi yenmesine ramak kalmış. 

**

Küçükosmanoğlu şunları söyledi;

 “Karaciğerimdeki bakteri, sinsice karaciğerimi kemirmiş. Doktorların dediğine göre, karaciğerime sızan bakteri, tokalaşmadan, yeşil sebzelerden, tam pişmemiş etten bulaşabilirmiş. Kullandığım antibiyotikler, hastalığıma iyi geldi. Bakterinin yüzde 90’ı temizlendi. İlaç tedavisine devam ediyorum” dedi.

**

Bir de espri yapan Küçükosmanoğlu, “Öbür dünyaya biletimi iptal ettirdim” diyerek hastalığı yenmenin mutluluğunu yaşadı.

Kocaeli Barosu’nda saygın bir yere sahip olan Nazmi Küçükosmanoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

CHP’ye göre AKP’nin 3 Y'si yalan olmuş

Sanayi esnafı ziyaretlerinin ardından İzmit çarşı esnafını da ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Fatma Gediksiz, gittiği yerlerde AKP’ye yükleniyor. Gediksiz esnaf ziyaretinde şunları söyledi;  “13 yıllık AKP hükümeti tarafından en karanlık günleri yaşadığımız gerçeği vatandaşlarımızı artık isyan noktasına getirmiş, her yerde bu tür feryatları duyuyorum. Gecenin en karanlık anı şafağın müjdecisidir. 8 Haziran sabahı bu şafağı CHP iktidarıyla göreceğiz. İktidar; 3 Y yani yolsuzluk - yoksulluk - yasaklara son verecekleri vaadiyle iktidara geldi. Meğer bunları yapmak için gelmişler, 3 Y yalan olmuş" dedi. AKP’nin 3 Y’sinin yalan olup olmadığını 7 Haziran’daki seçimlerde göreceğiz.

 

Turan Sarı’ya güzel bir hediye

Belediye İşhanı Kat:4 İzmit adresinde bürosu bulunan Diş Hekimi Turan Sarı’nın Tıp Bayramını Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri güzel bir pano hediye ederek kutladı. Sarı, oldukça mutlu oldu.

 

Tazeolğu, Coşkun Kırtasiye’ye gelecek 

Kocaeli’nin en büyük kırtasiye ve kitap mağazası olan Coşkun Kırtasiye yine büyük bir yazarı imzaya getiriyor.Türkiye'nin en iyi gençliğe aşk ve romantizmi sevdiren ve çok büyük hayran kitlesine sahip olan Kahraman Tazeoğlu, 18 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te Coşkun Kırtasiye’nin alt katında hayranlarının kitaplarını imzalayacak.

 

Şengün’den ne istediler?

AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Kocaeli Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü İlhan Toğrul, aday adayı Şengün’den merkezde eksik gördüğü noktalara kadro verilmesi için destek istedi. Şengün de, bu konuda destek sözü verdi. Merkez, çok önemli bir işlevi sürdürüyor. Yetkililerin bu merkeze kadro vermesi noktasında aceleci davranması lazım.

 

Irak heyetinden teşekkür plaketi

Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Kasapoğlu ve yönetimi, CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan’ı Meclisteki makamında ziyaretti. Kaplan’a, Irak’taki Türklere göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür plaketi sunan Kasapoğlu, CHP’nin bölgedeki Türkmenlere sahip çıkmasının kendilerine güç verdiğini ifade etti.  Şu bir gerçek ki, Ortadoğu’da Türkmenler, Kürtler ve Araplar arasında sıkışıp kalmış. Aslında bölgede en çok Türkmenler eziliyor desek, yanlış olmaz

 

174 bin kişi işe yerleştirildi!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 2015 yılı Ocak-Şubat döneminde yaklaşık 174 bin kişiyi özel sektörde işe yerleştirdi. Özel sektörde gerçekleştirilen işe yerleştirme sayısı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 43 arttı. İŞKUR, özel sektörü işçi yerleştirmekle övüne dursun, Türkiye’de işsiz hala ürkütücü boyutta.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR