Vali ve Rektör’ün yöntemi aynı!

MAKALEYİ DİNLE

Mersin Valiliğinden Kocaeli Valiliği’ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu’na hala ziyaretler devam ediyor.

Vali Güzeloğlu, kendisini ziyarete gelenlerin fotoğraflarını kendi basın yayın birimine çektiriyor…

Haberi gazetelere servis yaptırıyor…

**

Kamusen’in valiyi ziyaretini çekmek için muhabir arkadaşımızı Valiliğe gönderdik…

Özel Kalem, fotoğraf çekmenin yasak olduğunu, haberi kendilerinin atacağını bildirdi…

Valilik Basın Yayın da ziyaretleri çekip, basına servis yapıyor…

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, kendisini ziyaret edenlerle genelde karşılıklı oturuyor…

Ziyaretçilerin karşısında pek makam koltuğunda oturmuyor…

**

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü de göreve başladı.

Hülagü’ye de tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Kocaeli Üniversitesi Basın Yayın birimi de Valilik Basın Yayın birimi gibi kendisi fotoğraf çekip, gazetelere servis yapıyor.

Rektör Hülagü de Vali Güzeloğlu gibi genelde ziyaretçilerinin karşısına oturuyor. 

Yani Rektör Hülagü ile Vali Güzeloğlu’nun yöntemi aynı…

Sanırım ziyaretçiler de Vali Güzeloğlu’nun ve Rektör Hülaga’nün makam koltuklarında değil de karşılarında oturmasından pek memnun oluyordur.

Vali ve Rektör’ün bu şekilde ziyaretçilerini karşılaması, kendilerine artı puan kazandırıyor…

 

AKP’li Orhan Barış tatlı bir telaş içinde

AKP İl Başkan Yardımcısı Orhan Barış, şu sıralar tatlı bir telaş içinde.  Niye derseniz,13 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda oğlu Yusuf Barış'ı evlendirmenin mutluluğunu yaşayacak. Barış ailesinin bu mutluluk öncesi bir dilekleri var. İstiyorlar ki tüm dostlarıyla bu en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmasınlar.

 

Güneş, gazetecilere destek verdi

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde Brisa Fabrikası yetkilileri, mahalle halkı ve çevreci örgütler arasında yapılan Çevre Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısında çıkan tartışmada toplantıyı izleyen gazeteciler polis şiddetine maruz kalmıştı. Yaşanan olayla ilgili polis şiddetini kınayan CHP Milletvekili Hurşit Güneş, “AKP hükümeti bilsin ki; bizler her zaman gazeteci arkadaşlarımızın arkasında olacağız ”dedi.   

 

Karamürsel’de sempozyum

Büyükşehir Belediyesi, 3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında Uluslararası Karamürsel Alp ve Kocaeli Tarihi Sempozyumu’nu gerçekleştirecek. Uluslar arası sempozyuma çok sayıda yerli ve yabancı tarihçinin katılarak tebliğ sunması bekleniyor. Sempozyumun amacı, Kocaeli’nde Osmanlı kuruluş döneminin en önemli simalarından biri olan, Osmanlı’nın ilk Amirali Karamürsel Alp’i anmak ve gündeme taşımak

 

Gülsuyu’na çiçek

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Öğretmenler Günü haftası kapsamında, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’nu makamında ziyaret edip, çiçek takdim etti.

 

Kartepe’de çocuk tiyatrosu var

Kartepe Belediyesi, çocuklara tiyatro sevgisini aşılamak amacıyla farklı oyunları Kartepeli miniklerin beğenisine sunuyor. Tiyatro gösterileri; 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 13.00’te Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde de sahne alacak “Bilgisayardaki Canavar” adlı çocuk oyunu ile devam edecek.

 

Doğan, hastalara moral veriyor

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Belediye Meclis üyesi Ersin Alpaslan’ın Babası Hacı Şevki Alpaslan’ı tedavi gördüğü Seka Devlet Hastanesi dahiliye servisinde ziyaret edip geçmiş olsun temennisinde bulundu. Doğan’a ziyaretinde belediye meclis üyesi İbrahim Elgin de eşlik etti.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR