“Milli Görüş tabanından medet uman gömleksizler”

MAKALEYİ DİNLE

 

 

 

Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Cepil, yine esti gürledi…

Yine AKP’ye çattı…

Bakınız Çepil neler söylüyor;

Öncelikle bu seçim genel seçim değildir. Başbakan gelip belediye makamına oturmayacağına göre, yerel seçimlerde insanlar o bölgenin en emin güvenilir olan şahsına oy verir.

AKP’nin 17 Aralık’tan sonra çirkin kasetlerle ortaya çıkması kendisine verilen emanet oyların geri döndüğünü açıkça göstermektedir. Aziz vatandaşımız yapılan yanlışların farkına varmış ve yuvaya dönüş başlamıştır.

Meclis içindeki siyasi partiler 347 Trilyon 700 Milyar seçim yardımı almıştır.Bu gücün karşısında biz Milli Görüşçüler ise aramızda topladığımız yardımlarla seçim mücadelesi verirken, asılan bayraklarımıza bile tahammül edemeyenler, bayrakları imha etme ve toplama cüretinde bulunmaktadır.

**

Kurtuluş Savaşı başlattığını iddia edenler, kime karşı bu savaş? Bu memleketin evladını, bu memleketin evladına savaşa teşvik eden siyasetçileri tarih asla unutmayacak, gereken cevabı da sandıkta verecektir. Tüm bunlar yaşanırken akıl hocaları seviyesiz, bazı zübük siyasetçiler telaşa kapılarak ve panik içerisinde talihsiz açıklamalarla Milli Görüş tabanından medet beklemektedir.

**

Sizler değil misiniz?

Yoksul olduğunu iddia ettiğiniz vatandaşa kumanya kolileri verip ertesi günü çevik kuvvet polis eşliğinde parası olmadığı için dozerlerle sularını kestiğiniz vatandaşın hafızalarında çok tazedir.

**

Sizler değil misiniz?

Hakkını aramak için SUMOTAŞ’la yola çıkanların karşısına polis gücünü çıkarıp kardeşi kardeşe düşüren zihniyet.

**

Sizler değil misiniz?

İktidarınız döneminde cebinde çay parası olmayanların siyah jiplerle gezdiren zihniyet.

**

Adı yolsuzluklarla, hırsızlıklarla mahkemelik olan 600 AKP’li belediye 454 CHP’li belediye hala halkımızın hafızasındaki tazeliğini korumaktadır.

Daha burada sayamayacağımız yüzlerce sebepten dolayı aziz milletimiz emanet oyları geri çekmiş ve Milli Görüşe olan teveccühünü her geçen gün arttırarak göstermektedir.

Boşuna debelenmeyin Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi Kartepe’de 30 Mart’ta yapılan seçimle Milli Görüşü, Mehmet Aras’ı iktidara getirecek, şehremini olarak görevlendirecektir. Ayrıca, sadece Kartepe’de değil, Kocaeli’nin her bölgesinde Milli Görüşün bayrağı dalgalanacaktır” dedi…

**

Çepil’in açıklamaları okudunuz…

Sert açıklamalar…

Bakalım, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde Milli Görüşün temsilcisi Saadet Partisi, 17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonuyla büyük bir darbe yiyen AKP’den ne kadar oyunu geri alabilecek?

 

 

AKP Dilovası’nda istifa

Dilovası’nda AKP kan kaybetmeye devam ediyor. Parti içinde sular durulmuyor. Önemli isimlerin istifa haberi Dilovası teşkilatını zora sokuyor.  Şimdide AKP’nin önemli bir ismi olan, ilçenin köklü ailelerinden kanat önderi,  AKP meclis üyesi adayı Abdurrahman Arslan istifa etti. Yeni istifa ve kopmalarla AKP’nin Dilovası’nda üçüncü parti konumuna düşüreceği iddia ediliyor.

 

 

 

 

Son 3 yılda

engelli işe yerleştirildi

 

İŞKUR Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı, kurumun son 3 yılda işe yerleştirdiği engelli sayısı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. 2011 yılı 2013 yılı itibariyle 108 bin 356 engelli bireyi iş sahibi yaptıklarını belirten Yazıcı, işe yerleştirmelerin 107 bin 216’sının özel sektörde gerçekleştiğini söyledi. Yazıcı, İŞKUR’un mesleki eğitim kursları düzenleyerek 2009-2013 yılları arasında 22 bin 242 engelliye mesleki eğitim verdiğini sözlerine ekledi.

 

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj GönderYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR