Bu sevda bitmez

MAKALEYİ DİNLE

Spor, özellikle futbol sayesinde sosyal hayatımızın en önemli gereksinimi diye düşünenlerdenim. Çünkü geçmişten günümüze futbol bir yerde hayatımızda oldu diyebilirim. Sağlığımız elverdiği sürece iş saha, deplasman tanımaksızın sempati duyduğum değil, aşık olduğumuz yeşil siyahlı Kocaelispor’un peşinden gittik, kâh güldük, kâh kahrolduk ve bugünleri yaşıyoruz.

Üzülmek gelmiyor içimden artık, çünkü Kocaelispor küllerinden doğdu, amatör kümede oynuyoruz ama tribünler on binlerle dolu. Bu doluluk kuru gürültü değil, yeşil siyahlı renklere adeta sevdalı. Bu yaşta bizi de eski günlerdeki gibi heyecanlandırdılar. Şekerimiz, tansiyonumuz ve daha birçok rahatsızlığımıza rağmen bu pazar İsmetpaşa’dayız Allah bir keder vermezse.

O onbinler umarım çirkin tezahüratlar yerine yeni yeni sloganlarla tribünleri coşturur, ulusal ve yerel medya kanallarıyla ülkemiz dahil Kocaeli’miz adım adını bir kez daha dosta düşmana ezberletir diye umut ediyorum.

Bu duygularla Kocaeli aşkı bizde tükenmez…

Haydi çocuklar, 80’lerin ruhunu bize yaşatın…

Yolunuz ve bahtınız açık, şansınız bol olsun…

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Yılmaz Kırlı - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR