İzmit Ramada Plaza Otel

MAKALEYİ DİNLE

Kocaeli artık bir sanayi kenti olmanın yanında bir turizm kenti olma yolunda da ilerlemektedir. Kartepe kış sporları için Uludağı aratmayacak durumdadır. Kandıra Kerpe, Kefken gibi yerlerle sezon kısa olmasına rağmen turizm alanında hızla ilerlemektedir.
Mevcut otellerimize ilaveten açılan Ramada Plaza bütün konforu ile göz doldurmaktadır. Şehir içinde olup, terminale yakınlığı ile avantaj sağlamaktadır.
Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı dostumuz Kemalettin Akkurt maddiyattan kaçınmayarak kaliteye büyük önem vermişler.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Akkurt kardeşimiz de her gününü burada geçiriyor.
Genel Müdür Cengiz Caner Bey de ekibi ile samimiyet ve ciddiyet ortamı içinde kendisini müesseseye adamış.
Halkla İlişkiler Sorumlusu Deniz Dalgıç, Marketing Müdüresi Nihal Ayçiçek ve tüm personel oldukça dikkatli, heyecanlı, güler yüzlü ve hamarat.
Hepsini tebrik edip başarılar diliyorum.
Uluslar arası Ramada Plaza İzmit her türlü teknolojik alt yapıya sahip çok fonksiyonlu toplantı salonları, 182 adet konforlu ve modern tarzda dizayn edilmiş odası ile hizmet vermektedir.
Otel bayan unisex olmak üzere 1500m’den oluşan estetik Spa Merkezi’nde günün yorgunluğunu üzerinizden atabilir ayrıca restoranlarında, ödüllü aşçıların Türk ve uluslar arası mutfaklardan sergilediği farklı lezzetleri tatma imkanı bulabilirsiniz.
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu ile Ramada Plaza İzmit Otel arasında işbirliği anlaşması yapıldı.
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu ile Ramada Plaza İzmit Otel arasındaki mevcut dostane diplomatik ilişkileri pekiştirmek, kültürel ve tarihsel anlayış ve işbirliğini geliştirmek ve uluslar arası ticareti teşvik etmek amacıyla burada bir araya gelmiş olan taraflar, ikili ilişkiler altında iyi niyet anlaşması yapmaya karar vermiş bulunmaktadırlar.
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu ile Ramada Plaza İzmit Otel arasındaki karşılıklı menfaatleri ve ayrıca sanayi ve ticaret, kültür ve sanat, eğitim ve sağlık alanlarındaki birçok işbirliği fırsatlarını göz önünde bulundurarak taraflar arasındaki uzun vadeli ilişkiler kurmak, ticari işbirliğini teşvik etmek ve tüm bu alanlarda ve gelecekte tanımlaması olası diğer alanlarda ortak değişim programlarını geliştirmek bu anlaşmanın hedefidir.
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu ile Ramada Plaza İzmit Otel arasında kültür, sağlık, ticaret ve eğitim bağlarının paylaşılarak iki tarafa da yarar sağlaması öngörülmektedir ve anlaşmanın böyle tasarlanmış olduğu da burada kabul edilmektedir.
Bu prensipler ışığında Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ile Ramada Plaza İzmit Otel Yönetim Kurulu Başkanı 19 Nisan 2013 tarihinde bu karşılıklı iyi niyet anlaşmasını imzalamışlardır.
Her iki kardeş ülkenin insanlarına hayırlı ve uğurlu olsun.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Bilal Dündar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR