Yalçın

MAKALEYİ DİNLE

Spor camiamız başta olmak üzere, tüm Kocaeli halkı anlamıştır yazımın başlığından ne demek istediğimi. Çünkü Yalçın Kıldıran bizden biridir. Yıllardır verdiği hizmetleri, emekleri unutulamaz. Benim için değerli bir şahsiyet, hürmetkâr, sevecen, adam gibi adamdır. Her bireyin gözünde mutlaka artılar eskiler olacaktır ama Yalçın bırakın Kocaeli’yi, ülkenin gönlündeki yeri hiç tartışılmaz.

Bu duygularla elim kazanın hatırlanmaması adına her kim bir şeyler yazdı, söyledi, benim içimde adeta fırtınalar esiyor. Onları yazmaya kalksam buraya sığmaz, o nedenle bırakın bende saklı kalsın.

Yalçın, gerçekten çok üzgünüm. Ama kader dene o yazgıyı değiştirmek mümkün değil.

Doğumdan ölüme yaşam bir serüven, senaryo yazılmış oynuyoruz bilip bilmeden. Kader denen o yazgıda neler var neler? Ah insanoğlu bir bilebilse. Bilemiyoruz ama aslında imtihandayız. Bu dünya ahiret için imtihan yeri. O nedenle nefsimizle mücadeleyi kazanmamız gerekiyor. Sen düzgün bir adamsın. Seni seviyor, sabır, şükür ve hamd ile yaşamanı diliyorum.

Bu duygularla tekrar geçmiş olsun dileklerimle 2015’in sana, ailene, İslam alemi ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce rabbimden diliyorum.

Sağlıcakla kal.

Not: Bu yazıyı yazdıktan sonra, son anda Yalçın Kıldıran’ın hayati tehlikeyi atlattığının haberini aldım. Çok sevindim, bizleri ve seni seven herkesi mutlu ettin Yalçın.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Yılmaz Kırlı - Mesaj Gönder


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR