Erkeklerin hiç hoşlanmadığı kadın davranışları nelerdir?

MAKALEYİ DİNLE

Kadınlar da erkekler de kendilerine uygun bir sevgili veya bir eş bulabilmek için büyük çaba harcarlar.

Tabii ki bu durum her zaman erkeklerden kaynaklanmıyor, kadınların da kendilerini sorumlu tutmaları gereken bazı noktalar var.

Genel olarak erkeklerin hoşuna gitmeyen şeylerin varlığı bir gerçek ve kadınlar en azından bu noktalara dikkat ederlerse çok daha uzun vadeli bir ilişkinin yolu açılabilir.
**
Pek çok anket sonucuna göre, genellikle kadınların en rahatsız edici özellikleri sürekli iğneleyici sözler söylemek, kavgaya yatkın olmak ve halk arasındaki adıyla trip atmaktır. Erkeklerin pek çok konuda daha doğrudan yaklaşmaları ve bir sorunun üzerine giderek onu çözmeleri, buna rağmen, kadınların genellikle daha dolaylı yollar kullanmaları ya da pek çok şeyle yüzleşmeyi ertelemeleri nedeniyle çiftler arasında gerginlikler yaşanabiliyor.

Özellikle ülkemiz kültürü nedeniyle kendini dış çevreye kanıtlamak zorunda olan kadınların sahip olduğu bu gerilim de üstüne eklenince ilişkileri bitiren en büyük davranışlardan birisi bu oluyor.
**
Ayrıca, erkeklerin kadınlara göre biraz daha heyecanlı ve hareketli oldukları da net bir şekilde ortada. Ancak, çoğu zaman bu hareketlilik ve canlılık maalesef kadınlar tarafından çocukluk olarak tarif edilebiliyor.

Aslında bu tip davranışların çocuklukla pek bir ilgisi yok ve ciddi konularda pek çok erkek ciddi kararlar alabilir durumda.

Kadınların sevgililerini ve eşlerini sürekli olarak çocuk gibi değerlendirmeleri de elbette erkekler tarafından hissediliyor ve bu durum uzun vadede onların kendilerini kötü hissetmelerine neden oluyor.
**
Erkeklerin içgüdülerinde, kadını korumak ve ona bakmak olsa da aslında tamamen onlara bağımlı kadınlardan pek hoşlanmazlar.

Her anınızı sevgiliniz ya da eşinizle yaşamak istemeniz, mutluluk ve sevinç kaynağınızın sadece o olması ve ona bunu sürekli hissettirmek ister istemez sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

Kendine güvenen, kendi hayatını elinde tutan ve güçlü duruşlu kadınlar pek çok erkeğin hoşuna gider.
**
Kişisel alanın çok dar olması ve her iki cinsin de kendilerine ait özel boş zamanlarının olmaması, ilişkileri bitiren büyük konular arasında en tepededir.

Hem kadınların hem de erkeklerin bazı zamanlarda kendi arkadaşlarına, hobilerine ve ilgi alanlarına zaman ayırabilmeleri, onların sağlıklı bir ilişki yürütebilmeleri için şarttır. (Milliyet)

 

Uzun Hasan için proje

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın bir süre önce Mecidiye Köyünü ziyareti sırasında gündeme gelen Uzun Hasan Türbesi’nin onarılmasıyla ilgili olarak Belediyenin Proje Müdürlüğü’nce çalışma başlatıldı. Etüt Proje Müdürlüğü tarafından türbe için dönem özelliklerini yansıtan ve yöresel malzemelerin yer alacağı çevre düzenlemesini kapsayan bir proje hazırlandığı bildirildi.

 

Dilovası, kardeş belediye!

Anadolu Eğitim ve Sosyal Vakfı Proje Direktörü Necmettin Özçelik ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Vakfı Yöneticisi Hansoy Toygun Şenüçler Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Özçelik, Toltar’a Dilovası’nın kardeş belediye olduğunu söyledi.

 

Kartepe’de sıcak yemek yardımı!

Kartepe Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen uygulama ile ilçe genelinde tespit edilen 17 eve düzenli olarak iki öğün sıcak yemek götürülüyor. Belediye ekipleri nezaretinde gerçekleşen bu uygulama ile Eylül ayında 525 öğün yemek dağıtımı gerçekleştirildi.

 

Başkan Köken hacıları unutmadı 

Kandıralı hacılar, hac ibadetlerini yerine getirip kutsal topraklardan döndü. Daha önce Kandıra ilçe müftülüğün çarşı camiyi önünde yapılan uğurlama törenine katılan Başkan Ünal Köken hacıları dönüş esnasında unutmadı. Akça Koca Kültür merkezi önünde, kutsal topraklardan dönen kafileyi tek tek hacılarla selamlaştı. Köken, yapılan ibadetlerin kabul etme temennisinde bulundu.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj GönderYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR