AKP’liler çalışıyor, CHP’liler alem yapıyor!

MAKALEYİ DİNLE

7 Haziran 2015’te çok önemli bir seçim var…

Bu seçim bir nevi genel seçimden ziyade rejim değişikliği için de çok önemli.

Zira AKP, ülkeyi başkanlık sistemine götürmek istiyor.

AKP, 330 milletvekili çıkarırsa başkanlık sistemini referanduma götürecek, 367’yi geçerse, Anayasa’yı değiştirip, başkanlık sistemini ilan edecek.

AKP, bu hedefine ulaşmak için büyük çaba harcıyor.

AKP, 7 gün 24 saat seçim için çalışırken, CHP’nin üst düzey yöneticilerinden bazıları da Perşembe günü (12 Mart) saat 17.30’da rakı alemine başlamışlar bile. Bunlardan biri ilçe başkanı, biri il yöneticisi, bir diğeri de eski il yöneticisi. Rezil rüsva olmasınlar diye şimdilik isimlerini vermiyorum…

Sağda solda “insanlar bu AKP’ye nasıl oy veriyor” diye ahkam kesiyorlar, sonra gidip alem yapıyorlar.  

**

AKP’liler gece gündüz demeden çalışırken, 1 oy daha fazla partimize nasıl kazandırırız, 8 milletvekili nasıl çıkartırız diye mücadele ederken, CHP’li bazı yöneticiler saat 17.30’dan itibaren rakı alemine başlıyor. Bunda ne var diyebilirsiniz. Onlar sıradan insanlar değil, bir partinin yöneticileri.

Yukarıda ifade ettiğim gibi rezil rüsva olmasınlar diye isimlerini şimdilik açıklamıyorum. Yeri gelince de açıklarım.

 

AKP’li Şengün’den hasta ziyareti

AKP Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün, önceki gün Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun babası Necmettin Karaosmanoğlu’nu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Ahmet Erdoğan’ı taburcu olmadan ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 

Ruhi Çelik, CHP’li Kaplan’ı eleştirdi

Dersimliler Derneği Başkanı Ruhi Çelik, hemşerileri olan CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan’ı seçildiği günden bu yana yanlarında göremedikleri söyledi. Çelik, “Maalesef Mehmet Bey’i aramızda göremedik. Dersimlilerin mağduriyetlerini benim kadar iyi bilemezsiniz. Mehmet Bey Körler Derneği’ne geliyor. Bize gelmiyor. Tabii ki engelli kardeşlerimizin de sorunları var. Ancak bizlerin kör olmasını da engellemeli. Çantada keklik değiliz” ifadelerini kullandı. Mehmet Bey’e duyurulur.  

 

Ücretsiz hayvan!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra’da sokak hayvanları için oluşturulan bakım merkezi ve doğal yaşam alanında, Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği gereği 16 yaşını doldurmuş kişilere ücretsiz olarak sahiplendirme yapılıyor.

# DİĞER MAKALELERİ

Yazar Mesut Akbulut - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR