• BIST 90.383
  • Altın 145,141
  • Dolar 3,6152
  • Euro 3,9060
  • Kocaeli : 17 °C
  • İstanbul : 14 °C
  • Sakarya : 17 °C

Maliyespor liderliğe yükseldi

Maliyespor liderliğe yükseldi
2. Amatör’de 2. hafta maçlarına hafta sonu devam edildi.

Çeşitli statlarda oynanan maçlar bol gollü geçerken, M.Ali Kağıtçı’daki günün ilk maçında ilk galibiyetini alan Yeni Kocaelispor, Üçyoldoğuspor’u 5-1 farklı yendi ve puanını 4’e çıkardı. Maçın başından itibaren adeta tek kale oynayan Yeni Kocaelispor, Üçyoldoğuspor’dan rahat bir galibiyet aldı. Günün ikinci maçında ise KYÖDspor, 2-0 öne geçtiği maçta, Kireç Ocaklarıspor ile 2-2 berabere kaldı. Maçın ilk yarısını da KYÖDspor 2-0 önde bitirdi.

 

ADETA TEK KALE OYNADILAR

Ancak maçın ikinci yarısına Kireç Ocakları ağırlığını koydu ve adeta tek kale oynadı. Beraberliği buldu ve maç beraberlikle sonuçlandı. Günü son maçında ise geçen hafta beraberlikle sezona başlayan Maliyespor, güçlü kadrosuyla İzmit Sanayispor’u 5-2 yendi ve puanını 4’e çıkararak, liderliği yükseldi. Maçın her iki yarısında adeta tek kale oynayan Maliyespor, böylece ligdeki ilk galibiyetini aldı, puanını üçe çıkardı. İkinci Küme maçları bol gollü geçerken, şu ana kadar herhangi bir olay olmaması sevindiriciydi. AHMET AKAY

 

YENİ KOCAELİSPOR: 5

ÜÇYOLDOĞUSPOR: 1

STAT: M.Ali Kağıtçı (2.Küme B)

HAKEMLER: Olgun Akman **, Hasan Olgar ***, Recep Demir ***

YENİ KOCAELİSPOR: Ali ***, Oğuzhan ***, Batuhan *** (Recai **), Nadir ***, Abdullah ***, Hasan ***,, Bülent *** (Berkay **), H.İbrahim ***, Batuhan ****, Hamza ***, Gökhan *** (Yaşar **)

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Volkan *, Celil **, Eray *, Tayfun **, Fuat * (Baturay *), Muratcan **, Onur *, Umut * (Enes *), Şaban ***, Erdem **, Kürşat * (Hakan *)

GOLLER: Hamza dk.10, Şaban dk.20, Batuhan dk.34-65-80, Yaşar dk.89

 

KYÖDSPOR: 2

KİREÇOCAKLARISPOR: 2

STAT: M.Ali Kağıtçı (2.Küme B)

HAKEMLER: Sinan Kılıç ***, Bilal Bahçeli ***, Fevzi Tok ***

KYÖDSPOR: Murat ***, Ali **, Kemal ***, Gökhan **, Yusuf Ağar **, Kadir ** (Emre Gökdemir **), İsmail ***, Oğuzhan ***, Mehmet **, Emirhan *** (Enes **), Erdem ***

KİREÇOCAKLARI: Erman **, Cenk *** (Mustafa **), Muhammet ** (Burak **), Emre Kır ***, Fatih **, Mehmet ***, Emre Güldibi ***, Akın ***, Vedat **, Murat ***, Kadir *** (Bektaş **)

GOLLER: Emirhan dk.14, Penaltı, Erdem dk.34, Kadir dk.56 Penaltı, Akın dk.83

K.KART: Metin dk.36 yedek kulübesi

 

MALİYESPOR: 5

İZMİT SANAYİSPOR: 2

STAT: M.Ali Kağıtçı (2.Küme A)

HAKEMLER: Tuncer Oflu ***, Volkan Dikmen ***, Oğuz Doğu ***

MALİYESPOR: Çağlar ***, Kadir ***, Bilal ***, Murat ** (Şükrü **), İsmail ***, Yetkin ***, Metehan ***, Miraç *** (Orkun **), Erol ** (Vedat **), Yüksel ****, Aziz ***

İZMİT SANAYİSPOR: Bahadır **, Mehmet ***, Emre **, Cem ** (Hilmi **), Y.Emre Alar ***, Emre İyem ** (Müslüm **), Furkan ***, Hakan **, Murat ***, Volkan **

GOLLER: Erol dk.6, Yüksel dk.20-55, Yetkin dk.75, Aziz dk.82 (Maliyespor), Murat dk.60, Volkan dk.90 (İzmit Sanayi)

 

GEBZE KİRAZPINARSPOR: 3

GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR: 1

STAT: Metin Oktay

HAKEMLER: Deniz Kükrek ***, Cem Özbay ***, Mehmet Dağdeviren ***

GEBZE KİRAZPINARSPOR: Sefa ***, Gökhan ***, Murat ***, Bekir ***, Özgür ***, Şenol ***, Giray *** (Dk.85 Onur **), Fazlı  ** (Dk.60 Burak **), Barış Yıldız ****, Fikret ** (Dk.55 Barış Şengül ***), Eyüp ***

GEBZE DENİZLİKÖYÜSPOR:  Mahmut **, Hamza ** (Dk.53 Ali) **, Samet **, Erdem **, Serdar ***, Yusuf Can **, Erdi ***, Burak  ** (Dk.71 Ogün **), Mustafa ***, Doğan **, Bahadır  ** (Dk.80 Kerem **)

GOLLER: Barış Yıldız Dk.17 ve 40 (PNT), Özgür Dk.60  (Kirazpınarspor), Erdi Dk.35  (Denizliköyüspor)

 

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİ: 5

DERBENT ESNAFSPOR: 1

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Sabit Selvi ***, Ahmet Göçmen ***, Yusuf Akdemir ***

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR: Ömer Faruk ***, Dursun *** (Dk 75 Temel **), Fatih ***, Ahmet ***, Cihan ***, Selman ***, Faruk ****, Olcay ****, Ramazan *** (Dk 78 Ali **), Ertuğ *** (Dk 81 Usame **), Berat ***

DERBENT ESNAFSPOR: Berkcan **, Emrah * (Dk 65 Bahadır *), Anıl **, Basri **, Musa Nuri *, Fatih **, Serdar *, Emrecah * (Dk 72 Okan *), Erhan * (Dk 69 Cihat *), Turhan **, Kerim **

GOLLER: Olcay Dk 37 ve 80, Ertuğ Dk 70, Faruk Dk 83 (PNT), ve 85

KIRMIZI KART: Musa Nuri Dk 83

 

MERTSPOR: 4

YUVAM İZMİT: 1

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Ferdi Üstün ***, Gökhan Berk ***, İbrahim Fatih Gür ***

MERTSPOR: Tolga ***, Ferhat *** (Dk. 60 Rasim ***), Ümit ***, Mustafa ***, Volkan *** (Dk. 66 Birol **), Coşkun ***, Bülent ***, Cemal ***, Ceyhun *** (Dk. 75 Adem **), Enes ****, Muharrem ***

YUVAM İZMİTSPOR: Ogün **, Emre **, Hakan **, Berk Kandemir **, Tuncay ** (Dk.46 Mert **), Sait ***, Emirhan ** (Dk.63 Buğra **), Alican **, Zafer Berk ***, Adem ** (Dk.79 Cenk **), Yücel **

GOLLER: Muharrem Dk.26, Enes Dk. 36 ve 45, Zafer Berk Dk. 47, Coşkun Dk. 57

 

DARICA MARMARA OSMANGAZİ: 4

GEBZE KARADENİZSPOR: 2

STAT: Beylikbağı

HAKEMLER: Mustafa Şen ***, Ömer Karaman ***, Osman Kılıç ***

DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR: Muhammet ***, Ahmet ***, Uğurcan ***, Hamit ***, Fatih ****, İbrahim ***, Cihan ***, Ramazan *** (Dk 75 Hüseyin **), Ercan ***, Bayram *** (dk 71 Murat ***, Halil **** (Dk 60 Üzeyir ***)

GEBZE KARADENİZSPOR: Tolga **, Hakan **, Okan ***, Bayram **, Serhat ***, Yüksel **, Oğuzhan **, Erkan ***, Gökhan **, Mert ** ‘(Erhan **), Mustafa **

GOLLER: Ramazan Dk 1,  Erkan Dk20, Halil Dk 40, Uğurcan Dk 55 ve 60, Serhat Dk 75

 

ÇERKEŞLİSPOR: 2

MOLLAFENARİSPOR: 0

STAT:  Dilovası

HAKEMLER: Bircan Kavlak ***, Alper Gür ***, Erhan Atakay ***

ÇERKEŞLİSPOR: Ulvi ***, Yahya ***, Oğuz ***, Mehmet **, Gökhan ***, Onur ***, Oğuzhan *** ( Dk 67 Tuncay ***), Eren ***, Süheyl ***, Abdurrahim  *** ( Dk 81 Yusuf **), Nedim *** (Dk 76 Halil İbrahim **)

MOLLAFENARİSPOR: Batuhan **, Muhammet **, Mehmet ***, Cengiz **, Sercan  ** Dk 66 Murat **), Kartal  ** ( Dk 84 Gürkan **), Furkan Avcı ***, Onur **, Hakan ***, Melih  **, Furkan Abakay **

GOLLER: Nedim Dk 39, Abdurrahim Dk 58

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Maliyespor                          2          1          1          0          7          4          4

2-Şirintepe GB                       2          1          1          0          2          1          4

3-Üçtepespor                         2          1          0          1          3          1          3

4-İzmit Sanayispor                 2          1          0          1          7          7          3         

5-İzmit GB                              2          0          2          0          3          3          2

6-Yeni Kandıra                       2          0          0          2          2          8          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA                               

Yeni Kandıra-Üçtepespor: 0-3

Maliyespor-İzmit Sanayispor:  5-2

Şirintepe GB-İzmit GB: 1-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Yeni Kandıra-Maliyespor:

Üçtepespor-İzmit GB:

İzmit Sanayispor-Şirintepe GB:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 2 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Mertspor                             2          2          0          0          6          2          6

2-Yeni Kocaelispor                 2          1          1          0          7          3          4

3-Yuvam İzmitspor                2          1          0          1          2          4          3

4-Kirçeocaklarıspor                2          0          2          0          4          4          2

5-KYÖD                                 2          0          1          1          2          3          1

6-Üçyoldoğu                          2          0          0          2          2          7          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Mertspor-Yuvam İzmitspor: 4-1

Yeni Kocaelispor-Üçyoldoğuspor: 5-1

KYÖD- Kirçocaklarıspor: 2-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Mertspor-Yeni Kocaelispor:

Yuvam İzmitspor-Kirçocaklarıspor:

Üçyoldoğuspor-KYÖD:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Güneşspor             2          2          0          0          7          1          6

2-Çayırtepe Gençlik               2          2          0          0          4          0          6

3-Tekspor                               2          1          0          1          6          1          3

4-İzmit FK                              2          1          0          1          4          2          3

5-Tüysüzler Çınar                  2          0          0          2          0          11        0

6-Beşyol Zabıtan                    2          0          0          1          0          6          0

Not: Beşyol Zabıtanspor ligden çekildi

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Tekspor-Tüysüzler Çınar: 6-0

Beşyol Zabıtan-Çayırtepe Gençlik: 0-3 (Hükmen)

Kocaeli Güneşspor-İzmit FK: 2-1

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Tekspor-Beşyol Zabıtan:

Tüysüzler Çınar-İzmit FK:

Çayırtepe Gençlik-Kocaeli Güneşspor:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Arslanbey Org. Sanayi       2          2          0          0          7          1          6

2-Arslanbey BLD                   1          1          0          0          6          1          3

3-Kocaeli Nusretiye               1          1          0          0          3          2          3

4-Uzuntarala BLD                  1          0          0          1          2          3          0         

5-Akmeşespor                       1          0          0          1          0          2          0

6-Derbent Esnafspor             2          0          0          2          2          11        0

7-Sarımeşe BLD                    0          0          0          0          0          0          0         

           

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Sarımeşe BLD-Kocaeli Nusretiye: (Fırtına nedeniyle ertelendi)

Arslanbey Organize Sanayi-Derbent Esnafspor: 5-1

Uzuntarla BLD-Akmeşespor: (Fırtına nedeniyle ertelendi)

Arslanbey BLD (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Sarımeşe BLD-Kocaeli Nusretiye:

Arslanbey Organize Sanayi-Derbent Esnafspor:

Uzuntarla BLD-Akmeşespor:

Arslanbey BLD (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Karamürselspor                  2          2          0          0          5          1          6

2-Gölcük Asarköyspor           2          1          0          1          2          4          3

3-Seymen Karşıyaka             2          0          2          0          3          3          2         

4-Pazarköyspor                     1          0          1          0          1          1          1

5-Karamürsel Akçatspor        2          0          1          1          3          4          0                     

6-Karamürsel Barbaros         1          0          0          1          1          2          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Karamürsel Barbaros-Pazarköyspor: (Fırtına nedeniyle ertelendi)

Gölcük Asarköy-Karamürselspor: 0-3

Seymen Karşıyaka-Karamürsel Akçat: 2-2

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Karamürsel Barbaros-Gölcük Asarköy:

Pazarköyspor Karamürsel Akçat:

Karamürselspor-Seymen Karşıyaka:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköy                  2          2          0          0          6          5          3         

2-Yalakderespor                    1          1          0          0          1          0          3

3-Kızderbentspor                    1          1          0          0          1          0          3

4-Ulaşlıspor                            2          1          0          1          3          3          3                     

5-Yuvacıkspor                                   1          0          0          1          0          1          0

6-Bahçecikspor                      1          0          0          1          2          4          0

7-Karamürsel Ereğli               0          0          0          0          0          0          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Karamürsel Ereğlispor-Bahçecikspor: (Fırtına nedeniyle ertelendi)

Yalakderespor-Kızderbentspor: (Fırtına nedeniyle ertelendi)

Gölcük Şirinköy-Ulaşlıspor: 2-3

Yuvacıkspor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Yuvacıkspor-Yalakderespor:

Ulaşlıspor-Karamürsel Ereğlispor:

Kızderbentspor-Gölcük Şirinköy:

Bahçecikspor (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Derince GB                         2          2          0          0          7          2          6

2-İlimtepe FK                         1          1          0          0          6          1          3

3-Yeniyalı Barbaros               2          1          0          1          4          3          3

4-Derince Atılımspor              2          1          0          1          6          7          3

5-Körfez İlçesi Birlikspor        2          1          0          1          4          6          3

6-Kirazlıyalıspor                      1          0          0          1          2          4          0

7-Yarımcaspor                       2          0          0          1          0          6          0

Not: Yarımcaspor ligden çekildi        

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Kirazlıyalıspor-Derince GB: 2-4

Körfez İlçesi Birlikspor-Derince Atılım: 1-5

Yarımcaspor-Yeniyalı Barbaros: 0-3 (Hükmen)

İlimtepe FK (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

İlimtepe FK-Körfez İlçesi Birlikspor:

Yeniyalı Barbaros-Kirazlıyalıspor:

Derince Atılım-Yarımcaspor:

Derince GB  (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME H GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Darıca Mar. Osmangazi     2          2          0          0          7          3          6

2-Gebze Kirazpınar                2          2          0          0          6          2          3

3-Denizliköyüspor                  2          1          0          1          3          3          3

4- Çerkeşlispor                       2          1          0          1          2          2          3

5-Gebze Karadeniz                2          0          0          2          3          7          0

6-Mollafenarispor                   2          0          0          2          1          5          0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Çerkeşlispor-Mollafenarispor: 2-0

Gebze Kirazpınar-Denizliköyspor: 3-1

Darıca Marmara Osmangazi-Gebze Karadeniz: 4-2

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Çerkeşlispor-Gebze Kirazpınar:

Mollafenarispor-Gebze Karadeniz:

Denizliköyspor-Darıca Marmara Osmangazi:

 

2.AMATÖR KÜME K GRUBU 2. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beşköy GB             2          2          0          0          10        4          6

2-Diliskelesispor                     2          1          1          0          7          2          4

3-Gebze Muallimköy             2          1          0          1          3          2          3

4-Çayırova Gümüşspor         2          1          0          1          4          7          3

5-Darıcaspor                          2          0          1          1          0          2          1

6- Trakyaspor                        2          0          0          2          4          11        0

 

TOPLU SONUÇLAR 2.HAFTA

Diliskelesispor-Trakyaspor: 7-2

Gebze Muallimköy-Darıcaspor: 2-0

Gebze Beşköy GB-Çayırova Gümüşspor: 6-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 3.HAFTA

Diliskelesispor-Gebze Muallimköy:

Trakyaspor-Çayırova Gümüşspor:

Darıcaspor-Gebze Beşköy GB

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KOÜ Kadın Futsal takımı finalde24 Mart 2017 Cuma 10:02
  • Periler seriyi sürdürmek istiyor24 Mart 2017 Cuma 10:00
  • Birlik’te göğüs geriyorlar!..24 Mart 2017 Cuma 09:56
  • Okullar Arası Futsal Turnuvası sonuçlandı24 Mart 2017 Cuma 09:45
  • TEPE’yi kim geçecek?24 Mart 2017 Cuma 09:12
  • Sultan’ın rakibi: Seka Doğan24 Mart 2017 Cuma 09:09
  • Derince’de final gibi maç24 Mart 2017 Cuma 09:05
  • İzmit’in gururu Muhammed Ertuğrul24 Mart 2017 Cuma 09:03
  • Ali Bozbağ’ı unutmadık24 Mart 2017 Cuma 08:58
  • Eymen bebek için Kocaeli Birlikspor devrede23 Mart 2017 Perşembe 10:42
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim