• BIST 83.067
  • Altın 146,530
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Kocaeli : 1 °C
  • İstanbul : 5 °C
  • Sakarya : 1 °C

Spor Liglerinin Şampiyonlarına selam durun !

Spor Liglerinin Şampiyonlarına selam durun !
Bu yıl ikincisi düzenlenen ve 12 ilçedeki ilköğretim okulları arasında gerçekleştirilen Spor Ligleri final müsabakalarıyla sona erdi

 

 

 

 

 

Masa Tenisi, Satranç ve Atletizm Branşlarında gerçekleştirilen Spor Ligleri’nin final müsabakaları da oldukça çekişmeli anlara sahne oldu. Öğrenciler okulları adına yarıştıkları müsabakalarda rekabetin yanı sıra sporun kardeşlik ve barışa yönelik anlamını en güzel örnekleriyle ortaya koydu.

 

MASA TENİSİ BRANŞININ ŞAMPİYONLARI

Üç branşın final müsabakaları 17-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. Masa Tenisi branşının final müsabakaları İzmit Seka Sporcu Eğitim Merkezi’nde yapıldı.  Zorlu mücadele sonunda erkeklerde Çayırova Reysaş Ortaokulu birinci, Conkbayırı Koleji ikinci, Çayırova Mustafa Necati Ortaokulu da üçüncü oldu. Branşın bayanlar grubunda ise Conkbayırı Koleji birinci, Çayırova Reysaş Ortaokulu ikinci, Çayırova İstiklal Ortaokulu ise üçüncü oldu.

 

SATRANCIN ŞAMPİYONU GÖLCÜK HİSAREYN  İ.Ö.O

Satranç Branşının final müsabakaları ise geleceğin Kasparovlarını ağırladı. İzmit Hasan Gemici Spor Salonu’nun evsahipliğinde yapılan satranç branşı final müsabakasında şampiyon Gölcük Hisareyn İlkokulu oldu. Satranç branşının ikinciliğini Özel Atafen, üçüncülüğünü ise derince Alparslan İlkokulu elde etti.

 

ATLETİZM BRANŞININ YILDIZLARI

Renkli ve çekişmeli anların yaşandığı Atletizm Ligi’nin de final müsabakaları İzmit Atletizm Pisti’nde gerçekleştirildi. 4 ayrı kategoride ve iki ayrı yaş grubunda gerçekleşen müsabakalarda, 11-12 yaş grubundaki öğrenciler 100, 600, uzun atlama, fırlatma top ve 4 x 100 bayrak yarışlarında mücadele verdi. 13-14 yaş grubunun mücadele verdiği yarışlarda ise 100 metre, 200 metre, 800 metre, uzun atlama, gülle atma ve 4 x100 kategorileri yer aldı.

 

 

ATETİZM ŞAMPİYONLARI:

 

2013 - 2014 SEZONU ATLETİZM LİGİ TÜM SONUÇLAR - A GRUBU KIZ ÖĞRENCİLER

 

 

100 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

GURBET ÇİFTCİ

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

2

GÜLHAM ALBAYRAK

DARICA BARIŞ ORTAOKULU

 

3

EFSANUR ŞEN

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

200 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

SÜMEYYE ÖZTÜRK

İZMİT ŞEHİT ÜMİT BALKAN ORTAOKULU

 

2

İLKNUR ÖZDEMİROĞLU

KÖRFEZ İGSAŞ ORTAOKULU

 

3

ESRA ALTINIŞIK

DİLOVASI ÇERKEŞLİ NUH ÇİMENTO ORTAOKULU

 

800 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

MELİS ENGİN

GÖLCÜK DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

2

AYSUN GÖREN

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

3

ESRA ÇARBOĞA

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

UZUN ATLAMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

NURGÜL ALTINAL

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

2

GÖZDE AYDIN

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

3

CEYDA GÜDAY

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

GÜLLE ATMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

GİZEM OĞUR

GÖLCÜK DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

2

SEHER PARLAK

KÖRFEZ YARIMCA ORTAOKULU

 

3

AYTEN ERKAN

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

4*100 m

 

DERECE

OKUL TAKIMLARI

 

1

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

2

DARICA ATATÜRK 100.YIL ORTAOKULU

 

3

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

 

 

2013 - 2014 SEZONU ATLETİZM LİGİ TÜM SONUÇLAR - A GRUBU ERKEK ÖĞRENCİLER

 

 

100 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

UĞUR ARSLAN

GÖLCÜK DUMLUPINAR ORTAOKULU

 

2

SERDAR COŞKUN

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

3

ALPEREN BULUT

ALİ GÜNERİ ORTAOKULU

 

200 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

BERAT CAN TAŞKESEN

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

2

MEHMET ENGİN TURKAL

İZMİT FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

3

CEVDET ÖZBİTİRGİÇ

ÇAYIROVA İSTİKLAL ORTAOKULU

 

800 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

UTKU ŞENGÜN

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

2

EMRAH ÖZBİTİRGİÇ

ÇAYIROVA İSTİKLAL ORTAOKULU

 

3

ERDEM ŞAHİN

GÖLCÜK PİRİ REİS ORTAOKULU

 

UZUN ATLAMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

EMRE ÇETİNKAYA

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

2

KADİR EMİRKAN ÖRSEL

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

3

İBRAHİM OKÇU

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

GÜLLE ATMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

YUNUS EMRE ÇOKGÜLER

KÖRFEZ YARIMCA ORTAOKULU

 

2

BERK DOĞU

KÖRFEZ YARIMCA ORTAOKULU

 

3

ALP ARSLAN

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

4*100 m

 

DERECE

OKUL TAKIMLARI

 

1

KÖRFEZ PETKİM ORTAOKULU

 

2

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

3

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

 

 

2013 - 2014 SEZONU ATLETİZM LİGİ TÜM SONUÇLAR - B GRUBU KIZ ÖĞRENCİLER

 

 

100 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

MELİSA YAĞBASAN

KÖRFEZ ANADOLU ORTAOKULU

 

2

SUDENUR YARAY

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

3

ÖZNUR PAMUK

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

600 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

AYÇA İŞMURATLAR

KÖRFEZ PTKİM ORTAOKULU

 

2

NESLİHAN DAL

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

3

DAMLA YILDIZ

İZMİT KOCATEPE ORTAOKULU

 

UZUN ATLAMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

EBRAR ÇETİN

İZMİT FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

2

KARDELEN YILDIZ

KÖRFEZ YARIMCA ORTAOKULU

 

3

SENEM SARICA

KÖRFEZ ANADOLU ORTAOKULU

 

FIRLATMA TOPU

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

AYŞEGÜL OLGUN

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

2

YASEMİN ARTAN

KÖRFEZ ANADOLU ORTAOKULU

 

3

BERİVAN SUCU

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

4*100 m

 

DERECE

OKUL TAKIMLARI

 

1

KÖRFEZ ANADOLU ORTAOKULU

 

2

KÖRFEZ ATATÜRK ORTAOKULU

 

3

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

 

 

2013 - 2014 SEZONU ATLETİZM LİGİ TÜM SONUÇLAR - B GRUBU ERKEK ÖĞRENCİLER

 

 

100 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

UMUT DOĞAN

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

2

METİN YAVRUTÜRK

KÖRFEZ YUKARI HEREKE ORTAOKULU

 

3

BURAK ÖZDEMİR

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

600 m

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

MURAT GÜN

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

2

İDRİS CAN DEMİR

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

3

SAMET CAN TOPRAK

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

UZUN ATLAMA

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

SERKAN ÖZSOY

DARICA BARIŞ ORTAOKULU

 

2

EMRE MEYVECİ

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU ORTAOKULU

 

3

ALİ HARMANDAĞ

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

FIRLATMA TOPU

 

DERECE

ADI / SOYADI

OKULU

 

1

ÜMİT ÇUHALI

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

2

MUHAMMET TURAN

KÖRFEZ YARIMCA ORTAOKULU

 

3

VEDAT GÜLMEZ

KÖRFEZ ANADOLU ORTAOKULU

 

4*100 m

 

DERECE

OKUL TAKIMLARI

 

1

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU

 

2

DİLOVASI MEHMET ZEKİ OBDAN ORTAOKULU

 

3

ÇAYIROVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İzmit Belediyespor 15 galibiyetini aldı22 Ocak 2017 Pazar 09:41
  • Bağçeşme, lidere diş geçiremedi22 Ocak 2017 Pazar 09:35
  • BAL, zehir olmasın!21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Sait Özten de İlimtepe’de21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • 150 bin lira gelmeden buhar olacak21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Hayali olan çocuklarımız için oyna!21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Derincespor’da 3 transfer birden21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Şimşekler mi BÜYÜK Altay’mı..?21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Ustaların rakibi lider Pendik21 Ocak 2017 Cumartesi 16:00
  • Haydi Karamürsel İY21 Ocak 2017 Cumartesi 10:41
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim