• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Kocaeli : -6 °C
  • İstanbul : 4 °C
  • Sakarya : -5 °C

Statlar onlarla güzel

Statlar onlarla güzel
U-11 Ligi'nde heyecan tüm rengi ve hızı ile devam ediyor. Son olarak 5 statta 27 maçla devam eden U-11 Ligi'nde zirve mücadeleleri nefes kesiyor.

6 GRUP LİDERİ YERİNİ KORUDU

6. Grup'ta 74 takımın mücadele ettiği U-11 gol şov yaşanıyor.  Sıcak havaya rağmen minik futbolcular saha içinde başarılı futbolları ile göz doldururken sporcu velileri de heyecanla tribünden maçı takip sporculara destek veriyor. U-11 Ligi'nde A Grubu'nda Kocaeli Gençspor, B Grubu'nda İzmit Belediyespor, C Grubu'nda Kartepe Belediyespor, D Grubu'nda Harbişspor, E Grubu'nda Derince Birilikspor ve F Grubu'nda ise Çayırovaspor liderliğini sürdürüyor.

 

GÜNEŞ PARLAMAYA DEVAM EDİYOR

A Grubu'nda şampiyonluk mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor, Yenidoğan Serdarspor'u 12-0 yendi. Aynı grupta orta sıralarda yer alan Kocaeli 1937 Sekaspor ile Yeni Kandıraspor çekişmeli maç sonunda 1-1 berabere kaldı. B Grubu'nda Kyödspor, Başiskele Belediyespor'u 6-0 yenerek başarılı bir maçı daha geride bıraktı.  C Grubu'nda 41 FK, Çayırtepe Gençlik karşısında 4-1 kazandı ikinci sırada yer aldı. Üçyoldoğuspor ise Dereköy Gazanfer Bilge karşısında futbol ve gol şovu yaptı maçı 11-0 kazandı.

 

KOCAELİSPOR GALİP

Yeşilovaspor, Hacı Hızır Şafakspor karşısında 3 puanı 6 golle alıp lideri takibini sürdürdü. Günün son maçında B Grubu'nda İzmit Belediyespor, İzmit Yıldızspor'u bol gollü geçen maç sonunda 7-3 yendi liderliğini sürdürdü. Vin-San Stadı'nda oynanan ilk maçta C Grubu'nda Kartepe Belediyespor, Kullarspor karşısında zorlanmadı ve maçı 4-0 kazandı. C Grubu'nda Yenişehirspor, Sarımeşe Belediyespor karşısında üç puanı iki golle kazandı. B Grubu'nda ise Kocaelispor, Birlikspor'u 2-1 yenerek puanını 17'ye çıkardı.

 

KÖRFEZ GB'DEN TAM 14 GOL..!

Derince Stadı'nda E Grubu'nda lider Derince Birlikspor, Yarımcaspor'un ligden çekilmesi nedeni ile hükmen kazandı. Körfez İlçesi Birlikspor, Yavuzspor'u 4-1 yendi 21 puanla ikinci sırada yer aldı. Demirspor ile Derince Sedaş Tekspor buluşmasında Demirspor zorlanmasına rağmen maçı 1-0 kazandı. Körfez derbisinde Çamlıtepespor, Yeniyalı Barbarosspor'u 8-2 yenip haftayı üç puanla geçiren ekip oldu. E Grubu'nda Körfez GB, Taşköprü Birlikspor'u 14-1 yenerken izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.

 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: 12

YENİDOĞAN SERDARSPOR: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Şehirli ***

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: Uygar *** (Hasan ***), Arda *** (Talha ***), Ahmet Kemal ***, Oğulcan *** (Kerem ***), Fatih *** (Umut **), Yiğit Alp *** (Tuncer ****), Başar ***, Enes *** (Anıl ***)

YENİDOĞAN SERTARSPOR: Muhsin **, Arda **, Cankan ** (Yaşar Burak **), Basri **, Emirhan ** (Kaan **), Yasin **, Alihan Polat ** (M, Eren **) (Burak **), Seyit ** (Muhammet Reşit **)

GOLLER: Başar (5), Taha (2), Tuncer (2), Ahmet Kemal, Fatih ve Enes (Kocaeli Güneşspor)

 

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: 1

YENİ KANDIRASPOR:1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Ali Taşcı ***

KOCAELİ 1937 SEKASPOR: Semih ***, Emir ** (Caner **), Barış ***, Ensar Kurtuldu ***, Talha ***, Osman **, Gence ***,Buğra ** (Ensar Ergök **)

YENİ KANDIRASPOR: Arif Bayram **, Alperen ***, Mert ** (Yavuzhan **), Emre ***, Enes ***, Ceyhun **, Cenker *** (İsmet **), Necdet Burak **

GOLLER: Barış (Kocaeli 1937 Sekaspor), Cenker (Yeni Kandıraspor)

 

KYÖDSPOR: 6

BAŞİSKELE BLD: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Berkun Şamlı ***

KYÖDSPOR: Yusuf ***, Furkan ***, İlker Emrah ** (Emir ***), Ömer *** (Kadir **), Arda *** (Ali ***), Baray ****, Fahri ***, Görkem ***

BAŞİSKELE BLD: Levent Sefa **, Enes Ege **, Baran **, Gürol ** (Mehmet Akif **), Gültekin Samet ** (Enes **), Hüseyin Yuşa ** (Furkan **), Mehmet ** (Onat **)

GOLLER: Baray (3), Ömer, Fahri ve Emir (KYÖD)

 

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: 1

41 FUTBOL KULÜBÜ: 4

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Burak Gürhan Öztürk ***

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: Faruk **, Mustafa Eşref **, Arda ***, Mehmet Fatih ** (Hasan **), Rafet ***, Emirhan **, Fatih Eren ***, Hüseyin ** (Ömer **)

41 FUTBOL KULÜBÜ: Serkan ***, Arda Can ***, Emir ***, Ahmet Arda *** (Barış **), Ömer Faruk ****, Ata Mert ** (Alperen ***), Efe Yusuf *** (Göktuğ **), Efkan *** (Hasan **)

GOLLER: Rafet (Çayırtepe Gençlik), Ömer Faruk (2), Ahmet Arda ve Alperen (41 Futbol Kulübü)

 

ÜÇYOLDOĞUSPOR: 11

DEREKÖY GAZANFER BİLGE: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Ercan Şamlı ***

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Miraç ***, Melih ***, Berat Mustafa ***, Soner ***, Uğur ***, Batuhan ****, Arda Eymen ****, Fikri Can *** (Yusuf ***)

DEREKÖY GAZANFER BİLGE: Orhan **, Efe **, Ömer Faruk ** (Malik **), Mert ** (Halit **), Yıldıray ** (Melih **), Yunus Eren **, Yahya Emin **, Fatih Eren **

GOLLER: Batuhan (4), Arda Eymen (3), Uğur (2), Berat Mustafa ve Soner (Üçyoldoğuspor)

 

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR: 1

YEŞİLOVASPOR: 6

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Ramazan Celep ***

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR: Efe **, Enes **, Y, Ali **,Yağız Efe ** (İsmail **), Talha **, Tuna **, Emirhan ** (Numan **), Selim ** (Burak **)

YEŞİLOVASPOR: Bedirhan ***;Yunus Emre *** (Taha ***), Eren *** (Arda Dinçer ***), Talha Arda ***, Batuhan *** (Arda Enes ***), Ahmet Talha ***, Yiğit ***, Enes ****

GOLLER: Ahmet Talha ve Yiğit (Yeşilovaspor), Tuna (Hacı Hızır Şafakspor)

 

İZMİT BELEDİYESPOR: 7

İZMİT YILDIZSPOR: 3

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Tugay Kaşıtoğlu **

İZMİT BELEDİYESPOR: Ramazan *** (Yunus Emre ***), Yahya ***, İsa ***, Duhan *** (Mehmet **), Yusuf *** (Yiğit **), Enes Taha ** (Emirhan ***), Zeki Emirhan ***, Kadir ****

İZMİT YILDIZSPOR: Alp **, Umut ***, Mert **, İsmail Koca **, Seyfi Emirhan ** (İsmail Serhat Yüksekkaya ***), Murat Adem ***, Talha ** (Danyel **), Muhammet ****

GOLLER: Kadir (4), Zeki Emirhan (2) ve Yusuf (İzmit BLD), Muhammet (3) (İzmit Yıldızspor)

Ahmet AKAY

 

KARTEPE BELEDİYE: 4

KULLARSPOR: 0

STAT: BYŞ BLD Vinsan

HAKEM: Tuğrul Durdubaş ***

KARTEPE BELEDİYE: Onur ***, İrze ***, Eren ***, Öner ***, Emrah ***, Miraç ***, Fırat *** (Mustafa ***) (Bilal **), Onur *** (Yağız **)

KULLARSPOR: Erkut **, Yasin ***, Yiğit **, Ahmet ***, Furkan **, Yusuf ***, Nihat **, Halim **

GOLLER: Onur (2), Fırat ve Miraç (Kartepe BLD)

 

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: 2

SARIMEŞE BELEDİYESPOR: 0

STAT: BYŞ BLD Vinsan

HAKEM: Tuğba Başkaya ***

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: Salih ***, Ali ***, Mertcan ****, Ömer Faruk ***, Ahmet ****, Mert ***

SARIMEŞE BELEDİYESPOR: : Buğra **, Serhat **, Mahmut **, Halil Can **, Ömer **, Muhammet **, Ahmet **, Yunus **

GOLLER: Ahmet (2) (Kocaeli Yenişehirspor)

 

KOCAELİSPOR: 2

KOCAELİ BİRLİKSPOR: 1

STAT: BYŞ BLD Vinsan

HAKEM: Mustafa Çalışkan ***

KOCAELİSPOR: Musa ***, Suat ***, Berat *** (Mehmetcan ***), Efe ** (Alihan ***), Ömer *** (Hamza ***), Mustafa ****, Muhammet ***, Erdem *** (Atıf ****)

KOCAELİ BİRLİKSPOR: Ali ***, Samet ***, Ahmet Emin ***, Sefa ***, Hasan ** (Oğuzhan ****), Özgür ***, Kerem ** (Yiğit **)

GOLLER: Mustafa ve Muhammet (Kocaelispor), Özgür (Kocaeli Birlikspor)

 

GÖLCÜK KARADENİZSPOR: 2

KARAMÜRSEL İY: 1

STAT: Kavaklı

HAKEM: Ekrem Samur ***

GÖLCÜK KARADENİZSPOR: Nihat **, Recep ***, Berkay **, Gökdeniz ***,  Yiğithan **, Alp ***,

KARAMÜRSEL İY: Cengiz ***, Mert ** (Talha ** (Yunus Kavuşan **) , Yusuf ***, Halil ** (Ali **), İhsan ** (Reşit **), Ali ***, Hüseyin ***,  Yunus ** (Güven**)

GOLLER: Alp ve Gökdeniz (Gölcük Karadeniz), Hüseyin (Karamürsel İY)

 

KARAMÜRSELSPOR: 1

GÖLCÜK GB: 9

STAT: Kavaklı

HAKEM: Ertuğrul Balta ***

KARAMÜRSELSPOR: Kerim **, Anıl **, Batın ** (Berk **) , Muhammet **, Utku **, Selim ** , Melih **, Berkay **

GÖLCÜK GB: Muhammet ***, Caner *** (Mustafa ***) , Muhammet Doğan ***, Eren ***,   Mehmet *** (Enes **) , Yunus ***, Ömer Faruk ***, Ömer Küpeli ***

GOLLER: Yunus (2), Ömer Faruk (2), Ömer Küpeli (3). Eren ve Mehmet (Gölcük GB), Melih (Karamürselspor)

 

HALIDERE BLD: 2

GÖLCÜKSPOR: 4

STAT: Kavaklı

HAKEM: Ertuğrul Yıldırım ***

HALIDERE BLD: Berat **, Onur **, Enes Fazlı **, Enes **, Ahmet ***, Erkan **, Mehmet ***, Hadi **

GÖLCÜKSPOR: Yusuf ***, Atakan ***, Yağız *** (Arif **)  Demir *** (Arda **) , Yavuz Selim *** (Mehmet **) Yusuf *** (Oğuz **) Miraç ***, Ömer *** (Emirhan ***) (Selçuk **)

GOLLER: Ahmet ve Mehmet (Halıdere BLD), Ömer,  Miraç (2) ve Emirhan (Gölcükspor)

 

YAVUZSPOR: 1

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR: 4

STAT: Derince

HAKEM: Seyfettin Çıtak ***

YAVUZSPOR: Hüdelfa ** (Salih ***),  Enes Demirci **, Muhammet ** (Baran **), Uygar ***, Eren **, Ömer ***, Oğuzhan **, Enes Kadir Akbaş **

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR: Yunus Emre ***, Yusuf Canbarış ***, Yusuf Salcı ***, Türkay ** (Ömer Faruk **), İnan*** (Muhammet Emin Kur **), Samet ****, Emirhan ** (Muhammet Dilaver ***), İsa *** (İlkay ***)

GOLLER: Ömer (Yavuzspor), Samet (2), Emirhan ve İnan (Körfez İlçesi Birlikspor)

 

KÖRFEZ GB: 14

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR: 1

STAT: Derince

HAKEM: Müslüm Ceylan ***

KÖRFEZ GB: Hakan *** (Berat ***), Mustafa ***, Kadir *** (Efe **), Burhan *** (Alperen **), Eren ****, Arda ***, Yusuf *** (Hikmet ***), Eray *** (Mehmet ***)

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR: Hamza **, Yiğit **, Yusuf Talha **, Alper ** (Oğuzhan **), Adem ** (Emirhan **), Uğur Kaan **, Sefa ** (Ali Eren **), Berat Buğra ** (Abdülkadir **)

GOLLER: Eray (3), Yusuf (3), Arda (4), Eren (2), Burhan ve Kadir (Körfez GB), Sefa (Taşköprü Birlikspor)

 

 KÖRFEZ BLD HEREKE YILDIZSPOR: 2

İLİMTEPE GB:  0

STAT: Derince

HAKEM: O Cem Mertek ***

KÖRFEZ BLD HEREKE YILDIZSPOR: Mertcan *** (Tuna Berk **), Ömer ***, Burhan ***, Arda **, Yiğit ** (Samet **), Gökdeniz *** (İlker **), Vedat ***, Ayhan **

İLİMTEPE GB: : Berat **, Oğuzhan ** (Rıza **), Samet ***, Hamza ** (Yusuf **), Yakup ***, Cihan **, Ahmet **, Kaan **

GOLLER:Gökdeniz ve Burhan (Körfez BLD Hereke Yıldızspor)

 

DERİNCE SEDAŞ TEKSPOR: 0

DEMİRSPOR: 1

STAT: Derince

HAKEM: Uğur Doğan ***

DERİNCE SEDAŞ TEKSPOR:

DEMİRSPOR: Tansel ***, Arda ***, Ahmet Dursun ***, Emre ***,, Ozan ***, Erhan ***, Eren ** (Hasan Mert **), Ahmet Emre ** (Kaan ***)

GOLLER: Erhan (Demirspor)

 

DERİNCE GB: 6

ÇINARLISPOR: 0

STAT: Derince

HAKEM: Cengizhan Çalık ***

DERİNCE GB: Kıvanç *** (Arda ***), Batuhan ***, Baran ***, Serkan *** (Cesur ***), Yusuf *** (Selim ***), Yiğit Taha Kurt **** (Yavuz Selim ***), Metin Mert **** (Osman ***), Sinan *** (Yiğit Sapan ***)

ÇINARLISPOR: Emre Arslan **, Emre Kelleci ***, Yunus **, Alirıza ***, Mustafa **, Harun ** (Talha **), Eren ***, Arda Öztürk **

GOLLER: Metin Mert (2), Sinan (2), Osman ve Yiğit Sapan (Derince GB)

 

YENİYALI BARBAROSSPOR: 2

ÇAMLITEPESPOR: 8

STAT: Derince

HAKEM: M. Fatih Keskin ***

YENİYALI BARBAROSSPOR: Kemal ** (Aziz **), Erhan **, Recep **, Velihan ** (K. Ümit **), Mehmetcan **, Eyüp **, Yunus ***, Ümit **

ÇAMLITEPESPOR: Ömer Faruk ***, Necati Mustafa ***, Rıza ***, Narullah ***, Tuğrul Mert *** (Samet ***), Cenk *** (Salih ***), Muhammet *** (Yiğit Efe **), Yusuf Emin *** (Ali Baran **)

GOLLER: Yunus ve Mehmet Can (Yeniyalı Barbarosspor), Yusuf Emin (3), Muhammet (2), Cenk (2), Salih (Çamlıtepespor)

 

U-11 LİGİ A GRUBU 8.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                     O         G         B         M        A         Y         P

1-Kocaeli Gençspor                           7          7          0          0          25        2          21

2-Yeşilovaspor                                   7          6          1          0          35        3          19       

3-Kocaeli Güneşspor                         7          5          1          1          39        5          16       

4-Hacı Hızır Şafakspor                      7          4          1          2          27        9          13

5-İzmit Futbol Kulübü                       7          3          3          1          32        9          12       

6-Kocaeli 1937 Sekaspor                   8          3          2          3          19        12        11

7-Yeni Kandıraspor                           7          2          3          2          14        4          9         

8-Anadolu Yeniköyspor                    8          2          1          5          6          45        7

9-Çenesuyu Plajyoluspor                   8          1          2          5          6          30        5         

10-Yenidoğan Serdarspor                  7          0          0          7          0          63        0         

11-Acısu Belediyespor                      7          0          0          7          0          21        6

 

TOPLU SONUÇLAR 8.HAFTA

Anadolu Yeniköyspor-İzmit Futbol Kulübü: 0-11

Hacı Hızır Şafakspor-Yeşilovaspor: 1-6       

Kocaeli Güneşspor-Yenidoğan Serdarspor:  12-0

Acısu Belediyespor-Çenesuyu Plajyoluspor: 0-3 (Hükmen)

Kocaeli 1937 Sekaspor-Yeni Kandıraspor: 1-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 9.HAFTA

Çenesuyu Plajyoluspor-Kocaeli Gençspor   

Yenidoğan Serdarspor-Acısu Belediyespor 

Yeşilovaspor-Kocaeli Güneşspor      

İzmit Futbol Kulübü-Hacı Hızır Şafakspor    

Yenikandıraspor-Anadolu Yeniköyspor

 

U-11 LİGİ B GRUBU 8.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                     O         G         B         M        A         Y         P

1-İzmit Belediyespor                         8          6          2          0          32        8          20

2-İzmit GB                                        7          5          2          0          22        4          17

3-Kocaelispor                                     7          5          2          0          26        9          17

4-Kyödspor                                        7          5          0          2          20        17        15

5-İzmit Yıldızspor                             7          4          1          2          15        10        13       

6-Mertspor                                         8          4          0          4          15        11        12       

7-Kocaeli Birlik Spor                         7          3          1          3          17        12        10       

8-Başiskele Belediyespor                   7          2          0          5          7          29        6

9-Kandıra GB BLD                           7          1          0          6          5          21        0         

10-Derbent Esnafspor                                    7          0          0          7          0          21        0

11-Bağçeşmespor                               8          1          0          7          4          21        -3        

 

TOPLU SONUÇLAR 8.HAFTA

Mertspor-Derbent Esnafspor: 3-0 (Hükmen)

Kyödspor-Başiskele Belediyespor: 6-0

Kocaelispor-Kocaeli Birlik Spor: 2-1

İzmit GB-Bağçeşmespor: 3-0 (Hükmen)

İzmit Belediyespor-İzmit Yıldızspor: 7-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 8.HAFTA

Bağçeşmespor-Kandıra GB BLD

Kocaeli Birlik Spor-İzmit GB

Başiskele Belediyespor-Kocaelispor 

Derbent Esnafspor-Kyödspor             

İzmit Yıldızspor-Mertspor

 

U-11 LİGİ C GRUBU 6.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                     O         G         B         M        A         Y         P

1-Kartepe Belediyespor                     8          8          0          0          40        0          24

2-41 Futbol Kulübü                           7          7          0          0          33        2          21

3-Yeni Kocaelispor                            7          6          0          1          19        4          18

4-Çayırtepe Gençlik                           8          4          0          4          17        19        12       

5-Kullarspor                                       7          4          0          3          20        12        12       

6-Kocaeli Yenişehirspor                    7          4          0          3          14        11        12

7-Üçyoldoğuspor                               7          4          0          3          24        9          12       

8-Sarımeşe Belediyespor                   8          2          0          6          9          34        6         

9-Dereköy Gazafer Bilge Gençlik     7          1          0          6          5          48        0         

10-Şirintepe GB                                 7          0          0          7          0          21        0         

11-Akmeşespor                                  7          0          0          7          0          21        6         

 

TOPLU SONUÇLAR 8. HAFTA

Kartepe Belediyespor-Kullarspor: 4-0          

Yeni Kocaelispor-Akmeşespor:   3-0 (Hükmen)      

Üçyoldoğuspor-Dereköy Gazafer Bilge Gençlik: 11-0       

Kocaeli Yenişehirspor-Sarımeşe Belediyspor: 2-0   

Çayırtepe Gençlik-41 Futbol Kulübü: 1-4

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 9.HAFTA

Sarımeşe Belediye-Şirintepe GB      

Dereköy Gazafer Bilge Gençlik-Kocaeli Yenişehirspor      

Akmeşespor-Üçyoldoğuspor

Kullarspor-Yeni Kocaelispor

41 Futbol Kulübü-Kartepe Belediyespor

 

 

U-11 LİGİ D GRUBU 8.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                     O         G         B         M        A         Y         P

1-Harb İşspor                                     7          7          0          0          58        3          21

2-Gölcük Karadenizspor                    8          7          0          1          34        5          21

3-Karamürsel İ.Y                               8          7          0          1          30        8          21       

4-Hisareynspor                                   7          6          0          1          33        3          18

5-Gölcük GB                                     8          6          0          2          21        10        18       

6-İhsaniye Doğanspor                        7          5          0          2          24        5          15       

7-Gölcükspor                                     8          5          0          3          35        13        15

8-Kavaklıspor                                    7          2          2          3          16        16        8

9-Değirmenderespor                          8          2          1          5          8          19        7

10-Gölcük Şirinköyspor                     8          2          1          5          10        32        7         

11-Çamçukurspor                              8          2          0          6          7          34        6

12-Halıdere Belediyespor                  8          1          0          7          16        31        3

13-Karamürselspor                             8          0          0          8          2          91        0         

14-Gölcük Asarköyspor                     8          0          0          8          0          24        6

 

 

TOPLU SONUÇLAR 8.HAFTA

Değirmenderespor-Çamçukurspor: 3-1

Gölcük Şirinköyspor-Gölcük Asarköyspor: 3-0 (Hükmen)

Halıdere Belediyespor-Gölcükspor: 2-4

Karamürselspor-Gölcük GB: 1-9

Gölcük Karadenizspor-Karamürsel İY: 2-1 

Kavaklıspor-İhsaniye Doğanspor     

Harb İşspor-Hisareynspor

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 9.HAFTA

Gölcük GB-Gölcük Karadenizspor    

Gölcükspor-Karamürselspor 

Gölcük Asarköyspor-Halıdere Belediyespor 

Çamçukurspor-Gölcük Şirinköyspor              

İhsaniye Doğanspor-Harb İşspor        

Karamürsel İY-Kavaklıspor    

Hisareynspor-Değirmenderespor

 

U-11 LİGİ E GRUBU 8.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                     O         G         B         M        A         Y         P

1-Derince Birlikspor                          8          7          1          0          26        3          22

2-Körfez İlçesi Birlikspor                  8          7          0          1          41        8          21

3-Derince GB                                    8          6          2          0          32        6          20

4-Yavuzspor                                      8          5          1          2          27        12        16       

5-Demirspor                                       8          5          2          1          34        6          17       

6-Derince Sedaş Tekspor                   8          4          1          3          26        5          13       

7-Körfez GB                                      8          5          1          2          43        8          16       

8-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor       8          4          1          3          15        13        13       

9-İlimtepe Gençler Birliği                  8          3          0          5          18        23        9         

10-Çınarlıspor                                    8          2          1          5          19        27        7         

11-Çamlıtepespor                               8          2          0          6          16        36        6         

12-Taşköprü Birlikspor                      8          1          0          7          4          75        3         

13-Yeniyalı Barbarosspor                  8          0          0          8          3          58        -3        

14-Yarımcaspor                                 8          0          0          8          0          24        -6        

 

TOPLU SONUÇLAR 8.HAFTA

Yavuzspor-Körfez İlçesi Birlikspor: 1-4

Körfez GB-Taşköprü Birlikspor: 14-1          

Körfez Bld.Hereke Yıldızspor-İlimtepe Gençler Birliği: 2-0          

Derince Sedaş Tekspor-Demirspor: 0-1

Derince Birlikspor-Yarımcaspor: 3-0 (Hükmen)      

Derince GB-Çınarlıspor: 6-0 

Yeniyalı Barbarosspor-Çamlıtepespor: 2-8

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 9.HAFTA

Demirspor-Derince Birlikspor           

İlimtepe Gençler Birliği-Derince Sedaş Tekspor        

Taşköprü Birlikspor-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor

Körfez İlçesi Birlikspor-Körfez GB 

Çınarlıspor-Yeniyalı Barbarosspor    

Yarımcaspor-Derince GB     

Çamlıtepespor-Yavuzspor

 

 

U-11 LİGİ F GRUBU 8.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O         G         B         M        A         Y         P

1-Çayırovaspor                       8          7          1          0          33        11        22       

2-Beylikbağıspor                    8          6          2          0          26        4          20       

3-Mustafapaşaspor                 8          6          1          1          24        10        19

4-Darıca GB                           7          6          0          1          28        8          18

5-Gebze Tayfun                     7          4          0          3          14        20        12

6-ÇayırovaGB                                   7          3          0          4          25        17        9         

7-Trakyaspor                          7          2          2          3          7          20        8

8- Dar. Mar Osmangazi          8          2          1          5          8          21        7         

9-Gebzespor                           7          2          0          5          14        14        6         

10-Gebze Balkan                   8          2          0          6          7          26        3

11-Arapçeşmespor                 7          2          0          5          9          21        3

12-Dilovası BLD                   7          2          0          5          9          16        3         

13-Genç Kalespor                  7          0          1          6          3          19        -5        

 

TOPLU SONUÇLAR 8.HAFTA

Çayırovaspor-Arapçeşmespor: 7-2

Mustafapaşaspor-Dilovası Belediyespor: 4-1           

Darıca Marmara Osmangazispor-Trakyaspor: 2-2    

Gebze Tayfunspor-Genç Kalespor: 3-0 (Hükmen)

Darıca GB-Gebze Beylikbağıspor: 2-3

Çayırova Gençlerbirliğispor-Gebze Balkanspor: 6-0

 

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Süper B’de heyecan artıyor!23 Ocak 2017 Pazartesi 09:36
  • Kireçocakları 2. yarıda açıldı23 Ocak 2017 Pazartesi 09:18
  • Seka kaçtı, Kartepe yakaladı23 Ocak 2017 Pazartesi 09:15
  • Selçuk Baysal: Çınarlı’yı yenersek..23 Ocak 2017 Pazartesi 09:11
  • 2.Amatör Küme’de karalar tamam23 Ocak 2017 Pazartesi 09:10
  • Birlik sonunda yenildi22 Ocak 2017 Pazar 15:18
  • Gölcük gerekeni yaptı22 Ocak 2017 Pazar 15:16
  • Yıldız'ın tercihi22 Ocak 2017 Pazar 15:06
  • Demir elimizden zor kurtuldu "2-2"22 Ocak 2017 Pazar 12:12
  • Fikret Özcan: Nasip olmadı22 Ocak 2017 Pazar 10:08
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim